Stanovanje za skrivna srečanja

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Kok lahko shraniš ne vem ampak jp energetika ti lahko oceni vrednost teh kubikov.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Pozdravljen, kot sem že napisal vem za stanovanje v strogem centru Ljubljane in iščem "sotrpine" za delitev stroškov. Stanovanje ima veliko sobo deljeno na pol ( dnevni prostor in spalnico, kopalnico, utility in je na siper lokaciji. Ima urjen čistilni servis in pranje posteljine in brisač. malcomx64@yahoo.com

A so to varovana stanovanja v DEOS Trnovo?

Fotr ma v Notranjih goricah tudi tako. Pa se tri obroke dnevno.
 

Malcom

Zelenc'
21. dec 2020
4
1
3
A so to varovana stanovanja v DEOS Trnovo?

Fotr ma v Notranjih goricah tudi tako. Pa se tri obroke dnevno.
Pa nisi napisal da ima fotr tudi tebe ( blago rečeno idiota za sina ), pa nič se ne obremenjuj saj nisi ti kriv, je fotrova krivica, ker ga je dal notri in ga ni pravočasno izvlekel ven.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Namesto da se tukaj prepiraš z drkači raje povej če je pred vhodom strgač za gnojne škornje otrebit. Da se ne zapneš s čistilko že na vratih, še preden maš gate kam za obest.
 

Malcom

Zelenc'
21. dec 2020
4
1
3
Vhod v stavbo je z ključem, katrega dobiš ob prijavi. Vrata v stanovanje se odklenejo z elektronskim kodo. Kodo za vstop dobiš ob plačilu pri vstopu v zgradbo. Čistilka pride cca 15 min po tvojem odhodu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: luka51

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.340
9.074
113
to bo cez cas velika ciganija... cist prevec stanovanj, da bi se šel "prestiž" na koncu bo navadni kurnik s socialci.... ampak se bo pa prodajalo prvo za zlato....
 

Slovencek

Zelenc'
12. maj 2014
2
0
1
Mogoče bo pa komu pomagalo – prejšnji teden sem bil prvič na, vsaj meni novi lokaciji, na dunajski 105, Dragon dream (na FB najdete), mislim da nekaj z zmaji majo notr, rezerviral preko telefona, dobil QR kodo, vstopil zelo diskretno, da sploh nikogar ne srečaš od njih, kar nama je bilo še najbolj vseč, naslednjič moram samo vzeti še sobo, ki ima kopalno kad baje kar v sobi :).