Stanovanje za skrivna srečanja

janezalfa

Zelenc'
20. mar 2018
27
7
3
Ojla druščina, ker sem srečno poročen in imam za zraven še eno deklico sem za lažje in prijetnejše druženje najel sobo. Ta rešitev sicer deluje, sam moja gorenjska dušica to težko prenaša, ker je cena kar visoka. Zanima me, če je še kdo pripravljen it v takšen najem z mano, da zmanjšam stroške in da prostor ne bo večino časa sameval.

Lep pozdrav vsem,

PS: vsi moralisti, cerkveni zanesenjaki in ogenj ter žveplobruhači, ni vam treba odgovarjat, ker vas bom itak ignoriral...
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Če si taprav gorenc se zmen doma v kleti zrihtaš eno postlo pa je. Bo žena vesela k boš prišparal. Pa kondom samo obneš da bo za večkrat , spet boš prišparal.
Kurbarija in kar prinese stane.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jekleni

janezalfa

Zelenc'
20. mar 2018
27
7
3
Seveda mamo tud sobe za dnevni počitek, ampak je tkole dosti bolje, saj imam vse kar rabim pri roki in mi ni treba vedno znova iskat prostor in se dogovarjat. Ups, sem se pregrešu in vseen odgovarjam na neumnosti in poste ki nimajo nobene zveze z vprašanjem. Če se bo našu kak zainteresiran par (me ne zanima isto ali hetero), ki ima takšne želje in potrebe naj me kontaktira na janezalfa@yandex.com.
 

janezalfa

Zelenc'
20. mar 2018
27
7
3
Aja, pozabil sem napisat, da je stanovanje v Ljubljani v bloku z veliko stanovalci, tko da je anonimnost zagotovljena...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.073
113
Me prav zanima koliko se jih bo oglasilo... Kako se boste dogovorili, kdo bo posteljnino pral, kopalnico čistil... Kurbarija stane, ja. Še dobro da sem bolj kot ne revež, da se ne rabim s tem ukvarjat :)
 

janezalfa

Zelenc'
20. mar 2018
27
7
3
Bom objavil statistiko, he, he, tko, da malo požgečkam vse nesrečneže, ki bi pa nimajo s kom in tiste ženskice ki bi "samo da ne uđe"...
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Ojla druščina, ker sem srečno poročen in imam za zraven še eno deklico sem za lažje in prijetnejše druženje najel sobo. Ta rešitev sicer deluje, sam moja gorenjska dušica to težko prenaša, ker je cena kar visoka. Zanima me, če je še kdo pripravljen it v takšen najem z mano, da zmanjšam stroške in da prostor ne bo večino časa sameval.

Lep pozdrav vsem,

PS: vsi moralisti, cerkveni zanesenjaki in ogenj ter žveplobruhači, ni vam treba odgovarjat, ker vas bom itak ignoriral...

povdari besedo Srečno poročen
 

janezalfa

Zelenc'
20. mar 2018
27
7
3
To kar ne veš ne boli, ane. Če ne veš kaj pomeni srečno poročen, poglej v slovar SSKJ. Moja dobi od mene vse kar rabi in takrat ko rabi, z viškom lahko pa delam kar želim. Slovenija je svobodna dežela...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

... rjuh, a ne! :fredi:

Sicer pa, a imate kak zelo dober čistilni servis zadaj? Če ga imate, bi morda še mene zanimalo (pa če ne bo moja zvedla :oops1:)
 

janezalfa

Zelenc'
20. mar 2018
27
7
3
O hvala za prevod, včasih kako stvar bolj počasi dojamem... Ne rabim, je notri pralni stroj in moja deklica ga zna uporabljat, he, he..
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Ojla druščina, ker sem srečno poročen in imam za zraven še eno deklico sem za lažje in prijetnejše druženje najel sobo. Ta rešitev sicer deluje, sam moja gorenjska dušica to težko prenaša, ker je cena kar visoka. Zanima me, če je še kdo pripravljen it v takšen najem z mano, da zmanjšam stroške in da prostor ne bo večino časa sameval.

Lep pozdrav vsem,

PS: vsi moralisti, cerkveni zanesenjaki in ogenj ter žveplobruhači, ni vam treba odgovarjat, ker vas bom itak ignoriral...


Če bi ti bil srečno poročen ne bi rabil druge ženske..

Sam sebi lažeš..
 

janezalfa

Zelenc'
20. mar 2018
27
7
3
A to mi govori izvedenec ali zavistnež? Laganje samemu sebi sem že davno opustil. Nekateri moški imamo pač veliko srce in gre vanj cela družina pa še kaka ljubica zraven. Sicer je pa definicija sreče naslednja: dobljeno/želeno (/=ulomek, da ne bo pomote) in ker je dobljeno vedno manjše od želeno (razen če nisi razsvetljen) je rezultat vedno manj kot ena.