Spletna trgovina mobilnica.si ?

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Hej vsem..

Slučajno sem naletel na spletno trgovino https://mobilnica.si/, ki prodajajo telefone po (sumljivo) ZELO nizkih cenah.. Imajo tudi telefonsko in email, pa tudi gostujejo na SLO serverjih. In tudi na bolhi imajo oglase.. Scamadviser ne poroča o ničemer slabem o tej strani. Ne najdem pa nobenih drugih kontaktnih podatkov na strani..

Vendar so mi cene precej sumljive.. Pozna kdo? Je že kdo kupil kaj tam?

Kupujem namreš Xiaomi14 in ga imajo po precej nižji ceni kot vse ostale trgovine (tudi precej nižje kot v tujini)..

Sem jim tudi poslal mail in da vidim, če bo kaki odziv..
 

mihagr

Pripravnik
25. avg 2007
393
23
18
Ljubljana
Slabo si gledal! Vse je tam!
Mobilnica – Mobilnica.si

Spletna prodaja in oglaševanje, Rok Vidic s.p.
Belovo 25
3270 Laško
Davčna številka: 86422499
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Pa res.. Se posipam s pepelom.. Samo je hecno, da je kontakt na strani: "Splošni pogoji", ne pa na strani: "O nas".. :D
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
če je res tako ugodno, se vsedeš v avto in potrkaš na vrata ;) slo ni tako velika. imaš verjetno manj kot 1h vožnje v eno stran.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Hja, ima takšne cene, ampak prodaja brez prikazanega ddv.. Torej za fizične osebe ni problema, za podjetja pa, ker si ne morejo odbit ddv... Si pa ga lahko dajo v stroške.. (tako mi je obrazložil)..

Imamo pa na firmi neke bonuse in si lahko vzamemo nekaj do 820 eur z ddv..

In kupujem xiaomi 14 ali samsung s24 in na tisti strani prodaja oba po daleč najboljši ceni, ampak brez ddv... ;)