Spet o policistih...

Firing_Nukez

Pripravnik
3. mar 2010
328
0
16
Ma daj, o kolesarjih raje ne bom govoril. Zadnjič sem se ponoči z dolgimi lučmi vozil po ovinkasti cesti skozi gozd izven naselja, pa se mi dozdeva, da se svetloba malenkost odbija od nečesa na nasprotni strani ceste in potem čez nekaj časa opazim kolesarja brez kakršnekoli luči... pa še v temno napravljen ... se mi sploh ne zdi vredno komentiral.
Pa to itak niso nikoli zadovoljni. Jim narediš kolesarsko stezo, pa jokajo, da jim ni všeč, ker pločnik ni naravnost, ampak da valovi in ne vem kaj še vse. Pa večina kolesarjev, ki se vozi mimo moje bajte, ne vozi po rdečem pasu, ki označije kolesarsko stezo, pač pa tam kjer je za pešče tik ob ograji. Ravno zadnjič sem počasi zapeljal z dvorišča na pločnik pa je spet en tak prišel tik ob ograji, potem me je pa še prav grdo gledal, ker me je moral obvijat tako, da je zapeljal na kolesarsko stezo. Sem si mislil, saj nimam oči na pecljih, pametnjakovič en, raje spokaj in drugič vozi tam, kjer je označeno, pa ne bo nobenih problemov ...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.523
9.217
113
Ksz
Nič tema se je vsaj malo razvila. Sjtv1 je razumel point. Pač policisti so vozili po pravilih, kar baje sicer po Altersko ni možno, to je bil moj point. Ampak, če bi zgolj to napisal verjetno ne bi bilo nobenega odgovora, pa sem malce pesniško obarval vse skupaj. Itak je najlažje pljuvat po drugih.

Sicer pa sem pričakoval, da me bodo ustavili in mi neupravičeno nabili vsaj za 2 jurja kazni, da izpolnijo normo, pa nič.
Izgleda sta bila pijana, a ne Synthman? Ker drugače to ni možno.

Hawk.
 
4. jun 2008
328
0
16
Oberkrain
Citat:
Uporabnik Firing_Nukez pravi:
Jaz sem ekrat mimo enega policaja padel 170 km/h, vozil pa je v koloni za kamjonom. Sem ga opazil, ko sem bil že zelo blizu njega, pa sem si rekel je*at ga, ne bom zdaj bremzal ko en bedak, ker bo ful očitno ... no pa tudi to je bilo dost očitno, da nisem šel kaj dosti počas ... sem mal pogledu v špegle, kaj se dogaja, pa me ni šmirglal sploh... kar je čist fino
cool-1.gif

Hah... Se peljeva s kolegovim prastarim audijem po kacinovem klacnu proti kranju, in mi je seveda mogu pokazat kaj zmore njegov 5zylinderc z vsemogocnimi 115km. Na podnu klanca z dobrimi 200km/h+ obadva spregledava policijsko patruljo na voznem pasu, bil je malce starejsi passat 3B..
Se preden sem dojel, sem ga samo prasal - a tiscis do konca? -ja. -no kr tisc se naprej
smile-1.gif
In dec res ni hebal 5%...
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik SmirastoNastrikanPulover pravi:
Hah... Se peljeva s kolegovim prastarim audijem po kacinovem klacnu proti kranju, in mi je seveda mogu pokazat kaj zmore njegov 5zylinderc z vsemogocnimi 115km. Na podnu klanca z dobrimi 200km/h+ obadva spregledava policijsko patruljo na voznem pasu, bil je malce starejsi passat 3B..
Se preden sem dojel, sem ga samo prasal - a tiscis do konca? -ja. -no kr tisc se naprej
smile-1.gif
In dec res ni hebal 5%...

Le kdo bi mu zameril. Je pač lovil tiste, ki tam peljejo 10-20km hitrje od dovoljene
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik SmirastoNastrikanPulover pravi:
Citat:
Uporabnik Firing_Nukez pravi:
Jaz sem ekrat mimo enega policaja padel 170 km/h, vozil pa je v koloni za kamjonom. Sem ga opazil, ko sem bil že zelo blizu njega, pa sem si rekel je*at ga, ne bom zdaj bremzal ko en bedak, ker bo ful očitno ... no pa tudi to je bilo dost očitno, da nisem šel kaj dosti počas ... sem mal pogledu v špegle, kaj se dogaja, pa me ni šmirglal sploh... kar je čist fino
cool-1.gif

Hah... Se peljeva s kolegovim prastarim audijem po kacinovem klacnu proti kranju, in mi je seveda mogu pokazat kaj zmore njegov 5zylinderc z vsemogocnimi 115km. Na podnu klanca z dobrimi 200km/h+ obadva spregledava policijsko patruljo na voznem pasu, bil je malce starejsi passat 3B..
Se preden sem dojel, sem ga samo prasal - a tiscis do konca? -ja. -no kr tisc se naprej
smile-1.gif
In dec res ni hebal 5%...
In če bi šel za tabo in ti napisal kazen, bi ti seveda plačal vse, kar bi si policaj izmislil.
Jest bi ga pa pobaral, naj pokaže izmerjen rezultat na radarju, če pa sluæajno ni pomeril, naj se j*
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Sicer pa sem pričakoval, da me bodo ustavili in mi neupravičeno nabili vsaj za 2 jurja kazni, da izpolnijo normo, pa nič.
Izgleda sta bila pijana, a ne Synthman? Ker drugače to ni možno.

Seveda, saj baje drugega ne pocnejo ... pa normo imajo kot Hasan v livarni. To sem prebral an enem forumu !
 

Firing_Nukez

Pripravnik
3. mar 2010
328
0
16
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik SmirastoNastrikanPulover pravi:
Hah... Se peljeva s kolegovim prastarim audijem po kacinovem klacnu proti kranju, in mi je seveda mogu pokazat kaj zmore njegov 5zylinderc z vsemogocnimi 115km. Na podnu klanca z dobrimi 200km/h+ obadva spregledava policijsko patruljo na voznem pasu, bil je malce starejsi passat 3B..
Se preden sem dojel, sem ga samo prasal - a tiscis do konca? -ja. -no kr tisc se naprej
smile-1.gif
In dec res ni hebal 5%...

Le kdo bi mu zameril. Je pač lovil tiste, ki tam peljejo 10-20km hitrje od dovoljene

hysterical-1.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
In hvalite se s tem, da gonite 200 po AC? Pa ste vi sploh normalni, se sploh kaj cenite? Zgleda, da se ne. Potem nehajte ogrožat ostalih! Če vam je že tok življenje gnilo, prosim skočite z aviona brez padala ali s kakega mostu. Pustite ostale živeti, brez, da jih ogrožate..
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
In hvalite se s tem, da gonite 200 po AC? Pa ste vi sploh normalni, se sploh kaj cenite? Zgleda, da se ne. Potem nehajte ogrožat ostalih! Če vam je že tok življenje gnilo, prosim skočite z aviona brez padala ali s kakega mostu. Pustite ostale živeti, brez, da jih ogrožate..

Joj, kako ganljivo...si bom sprintal pa obesil na steno...ta post me bo zdej odvrnil od hitre vožnje. Spregledal sem...sedaj sem šele začel ceniti življenje...hvala ti
roza.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
In hvalite se s tem, da gonite 200 po AC? Pa ste vi sploh normalni, se sploh kaj cenite? Zgleda, da se ne. Potem nehajte ogrožat ostalih! Če vam je že tok življenje gnilo, prosim skočite z aviona brez padala ali s kakega mostu. Pustite ostale živeti, brez, da jih ogrožate..
Daj medo ne najedaj...200 po ravnini in suhi cesti s primernim avtom ni ne vem kaj.... Je pa problem s fičkom, bolhco ali kako podobno trugo....
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.943
1.098
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik INKVIZITOR pravi:
Da ne odpiram nove teme...

Včeraj se peljem iz smeri Mb proti Lj. Vozim nekje 145-150km/h pa me dohiti policijska škoda, preveri vštric z mano mojo hitrost, me prehiti in mi izpiše na displeju; '' pozor policija, vozite prehitro''. Jaz mu poblendam, on oddrvi naprej, jaz pa prav tako... Smešno, kolk si dajo dela...


Ne skrbi, s tem niso imeli veliko dela. 2 gumba pr,itsne, pa je.

Sicer pa za pohvalit, da so tako ravnali ...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.184
2.416
113
v lokalni ostariji
zanimivo zanimivo v eni temi bi vse ki spijejo 0.72 strpali v zapor, pobrali avtomobile jih linčali tukaj pa jamrate da 200 z dobrim avtom ni nič...

he he h ehe e a ogroža druge tako en kot drug projektil...
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.920
281
83
tam ko se terc po tori rola
Najbolj butasto pa je, da taki dirkači, ki se jim mudi, potem pol ure žulijo pir v gostilni... Razumi, kdor more. Ponavadi imajo taki bolj zjebano samopodobo in si s hitro vožnjo bildajo ego. Po moje. Samo ne me držati za besedo. Tako sem nekje prebral...
 

nejc111

Pripravnik
15. sep 2007
599
11
18
Sem mnenja da 200km/h ni neka hitrost ob predpogoju da je cesta ravna, suha, brez prometa ter da imaš dober avto. Sicer to ni hitrost s katero bi se peljal celo pot temveč le trenutna hitrost na nekem odseku, 160km/h je pa čisto spodobna hitrost. Bolj so nevarni tisti ki skačejo na prehitevalni pas s 120km/h kot pa tisti kateri vozijo 200km/h na prazni cesti.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.523
9.217
113
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
In hvalite se s tem, da gonite 200 po AC? Pa ste vi sploh normalni, se sploh kaj cenite? Zgleda, da se ne. Potem nehajte ogrožat ostalih! Če vam je že tok življenje gnilo, prosim skočite z aviona brez padala ali s kakega mostu. Pustite ostale živeti, brez, da jih ogrožate..
Loool.
hysterical-1.gif