Sparkasse - net stik

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.916
3.437
113
40
Lj
Enkrat sem na Sparkasse vprašal tudi, če mi lahko ne pošiljajo po pošti izpiskov za Mastercard, ker itak vidim prek neta vse. Pa so rekli da ne, da mi ne morajo nehati pošiljati. Toliko o tem.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.189
275
83
To se da odjavit. Jaz jih že dolgo nimam v pisni obliki, vsaj ene 3 leta, tako da toliko časa že gre. Je moralo biti leta nazaj, ali pa je nekdo dal napačno informacijo.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.916
3.437
113
40
Lj
Citat:
Uporabnik KarEn pravi:
To se da odjavit. Jaz jih že dolgo nimam v pisni obliki, vsaj ene 3 leta, tako da toliko časa že gre. Je moralo biti leta nazaj, ali pa je nekdo dal napačno informacijo.

Rekli so, da se ne da.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Seveda se da..tudi jaz ne dobivam več papirnih izpiskov MC, že vsaj 2 leti. Saj je tko vse razvidno v spletni banki.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.916
3.437
113
40
Lj
Citat:
Uporabnik asko pravi:
Seveda se da..tudi jaz ne dobivam več papirnih izpiskov MC, že vsaj 2 leti. Saj je tko vse razvidno v spletni banki.

Kako pa naj jim potem to dopovem, če pravijo da ni možno?
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Imaš Netstik? Ker če ga nimaš, potem jih dobivaš v papirni obliki.
Tisti, ki imamo Netstik, so pa po defoltu prenegali pošiljati papirne izpiske nekje leto dni nazaj, ko so začeli zaračunavati uporabo Mastercard kartice.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.778
1.689
113
Moram rečti da se mi pri Sparkasse res vedno bolj po živcih sprehajajo in samo čakam da poči, da grem drugam. Malo po malo dražijo. So res že blizu točke preloma. Da so v kameni dobi, sem nekako vedel. Ampak kako zelo, se izvedel pred kratkim, ko sem nekaj od njih rabil.

Dvig limita na MC – oddajte pisno vlogo in nam jo pošljite. Leta 2017 hočejo oni od mene 3 A4 liste, ki jih moram sprintat, ročno izpolnit in nest na pošto. FAIL
Podaljšanje certifikata – oglasite se pri nas v poslovalnici in naročite novega. Pa ne me hebat no! Kaj me morajo osebno videti če sem jim všeč ali kako? Za koga boga qurca imamo internet, telefon,…, ? Budale na kubik res.
Brezstične kartice – ne obstaja
Upam samo, da če menjam, se ne nahebem in naletim na podobno banko usred kamene dobe
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.115
3.590
113
Marlbor
Si ti prepričan, da znaš uporabljati netstik in svetovalca, ki ti je dodeljen? Sem tudi sam zaključil z njimi, ampak te zadeve, ki tebe jezijo, sem pa vse uspešno rešil s sporočilom svetovalcu.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.315
3.744
113
davorinm.wordpress.com
Katerega imaš? Jaz sem imel enega šmokljana, pa sem zamenjal za eno gospodično, ker mi model niti na maile ni odgovarjal...ta nova gospodična pa je zelo OK osebna svetovalka (Nataša).
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik mcn pravi:
Geronimo:
če imaš pozitivni račun, na katerega tudi sam nameravam iti, kakšni so še drugi strošli?
UPN je ,21€, kaj pa trajniki in direktne obremenitve? Generator gesel pa je menda kar na app na telefonu, ne?

Edino ne vem kako je z otvoritvenimi stroški, znajo ti kakšen netstik pa generator zaračunat. Če še nisi odprl računa, lahko še tole spodaj izkoristiš.Če poznaš koga na sparkasse in boš plačo dobival na sparkasse račun, on dobi 20€, ti pa pol leta zastonj vodenje računa (no to boš itak imel, če greš na pozitivnega, predvidevam da pa ti ne računajo vodenje, tudi če nimaš ustreznega stanja prvega pol leta, bi vseeno preveril pri njih)

http://www.pripeljiprijatelja.sparkasse.si/pripeljiprijatelja/
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.315
3.744
113
davorinm.wordpress.com
A mi lahko nekdo nekaj razloži. Zakaj lahko na netsticku vidiš promet samo za zadnje leto. Plačeval si vodenje računa nekaj let, dostopaš pa lahko samo do podatkov zadnje leto. Zakaj?
confused-1.gif
 

slo91

Pripravnik
26. jul 2007
435
2
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik ViSiON pravi:
A ve kdo koliko stane zapranje računa pri Sparkasse in kakšen je postopek?

Kam se boš prestavil? Ker podobno razmišljam tudi sam (točneje vsakič, ko plačujem UPN prek spleta/telefona-netstik), nisem pa se še lotil raziskave.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.778
1.689
113
Nič ne računajo, sem ravno zapiral prejšnji mesec. Še vrnili so mi neki sorazmerni delež za MC članarino