SPAM

Ganesh

Fizikalc
14. avg 2009
2.921
0
36
Allarround
rescue.facelock.net
Pred leti se nam je morda zdela uvedba spam gumba pametna ideja, danes pa imam žal občutek, da se ta funkcija zlorablja predvsem takrat, ko se nekdo ne strinja z napisanim. Je to spam? Ali je to zloraba gumba SPAM?

Verjetno sta dve rešitvi:
a) gumb spam se ukine,
b) kaznujejo se vsi tisti, ki gumb spam zlorabljajo.

Tako, kot se uporablja sedaj je pa butasto.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
A ni tako, da mora biti gumb SPAM pritisnjen od vsaj 5 uporabnikov, preden post postane SPAM?
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
400 pik - torej 4 uporabniki, ki imajo 100 pik (hmm - teh je načeloma malo na alterju. Velika večina tu gori (vsaj po napisanem) nima 100 pik
evil.gif
)

@ganesh
IMHO - v večji meri se gumb uporablja svojemu namenu primerno. Ampak se mi zdi, da manjka pa primerni "nadzor" s strani moderatorjev, da tistih nekaj "spodrsljajev" ustrezno prepreči ali sankcionira.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Ta gumb je samo potuha, ker moderatorji ne opravljajo svojega dela.
,
Od Notranjčevega posta o Hitljerjevi čokoladni torti sem mislu, da bodo zaveli novi vetrovi na alterju .... ampak vse isto.

Potamanijo naj teme in uporabnike, ki odpirajo teme o 80 let starih kosteh.. V aktualnem času so to stardec, dsf, stieber......
 
Nazadnje urejeno:

Ganesh

Fizikalc
14. avg 2009
2.921
0
36
Allarround
rescue.facelock.net
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Ta gumb je samo potuha, ker moderatorji ne opravljajo svojega dela.
,
Od Notranjčevega posta o Hitljerjevi čokoladni torti sem mislu, da bodo zaveli novi vetrovi na alterju .... ampak vse isto.

Potamanijo naj teme in uporabnike, ki odpirajo teme o 80 let starih kosteh.. V aktualnem času so to stardec, dsf, stieber......

Če želijo to odpirat naj pač odpirajo. Kdo si ti, da boš določal o čem lahko kdo govori? In iz pogleda kot ga imaš ti se SPAM tudi zlorablja.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Zloraba se tudi kaznuje in to avtomatsko. Če recimo par uporabnikov "pospama" post in potem moderator oceni da post ni spam, izgubijo ti uporabniki precej točk. Sem imel že pritožbe na ta račun, ko se je določenim zdelo fajn klikat na spam samo zato ker jim je šel nekdo na živce.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Mi lahko nekdo od moderatorjev razloži zakaj se po določenih tema SPAMa v nedogled, kot primer trenutna tema Huawei P30 pro kjer se že skoraj 10 strani nabija popolnoma druge stvari, ki sploh ne sodijo v to temo, nobeden od moderatorjev pa ne ukrapa?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Kolk spremljam naš privatni čvek je mod v telefoniji sam opozoril da je bolj malo na alterju in da predlaga koga drugega za moderacijo....da bi pa kdo drug moderiral to pa ne more dokler nima mod pravic... Catch 22
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
A ni bilo na dnu strani določene teme oziroma podforuma včasih napisano kdo je moderator tega dela foruma?
Kdo pa je Moderator v temu delu foruma?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Ha...včasih se spomnim da je bilo tako ja....pojma ne vem kdo je :)