Sovražni govor na spletu

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.040
4.956
113
Nuku`Alofa
Tudi kajenje, pitje alkohola, ... zna s seboj pirnesti cel kup negativnih posledic. Domnevam, da bi se torej tudi oni morali zdraviti samoplačniško.

A kajenje in pitje alkohola tudi ubijeta neko, še nerojeno, bitje?

Po moje splav mora biti dostopen, vendar pa za tiste, ki ga sprejemajo kot kontracepcijo samoplačniški, ta denar pa nameniti za zdravljenja neplodnosti.

In te babnice pozabljajo, da je za spočetje moral biti prisoten še nekdo, ki bi moral biti vsaj obveščen o zanositvi. Če ima po rojstvu pravice in dolžnosti do otroka mi ni jasno, zakaj nekih pravic, vsaj do obveščenosti, nima od spočetja naprej. Diskriminacija potencialnega očeta?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.648
6.052
113
blizu močvirne prestolnice
Itak se število splavov manjša. Zakaj? Prvič naš narod izginja. Tiste ki so v zvezi z temnim,muslimanom ne delajo splavov. Največji problem pa je,ker se ženske odločajo za otroke v poznih letih, zato tudi toliko težav pri zanositvih,poleg starosti pa tudi prehrana,ki je katastrofa ter življenski cilj.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.982
2.522
113
Ahh, to da se vodni top s solzivcem uporablja nad prostestniki, tudi nad povsem nedolžnimi, to je pač kolateralna škoda. Pa vedno se top uporabi ko so tvoji na oblasti.
Laž levih: ...vedno se uporabi ko so tvoji na oblasti...
Kupujejo ga pa vaši. Za vsak slučaj?

Umetna prekinitev nosečnosti vs Abortus.
Proti obema je kontracepcija :)

p.s. v komunizmu je bilo več abortusov kot danes. Danes je kontracepcija. Če pa imate diamantno glavo, potem imejte otroke :)
p.s. Ženske, če je odločitev vaša, potem še vzgajajte. Tiste ki niste sposobne obstajajo posvojitve in rejniške družin. Da se popravi VAŠ problem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.414
3.847
113
Ljubljana
hmpg.net
Laž levih: ...vedno se uporabi ko so tvoji na oblasti...
Kupujejo ga pa vaši. Za vsak slučaj?

Umetna prekinitev nosečnosti vs Abortus.
Proti obema je kontracepcija :)

p.s. v komunizmu je bilo več abortusov kot danes. Danes je kontracepcija. Če pa imate diamantno glavo, potem imejte otroke :)
p.s. Ženske, če je odločitev vaša, potem še vzgajajte. Tiste ki niste sposobne obstajajo posvojitve in rejniške družin. Da se popravi VAŠ problem.
"Laž levih: ...vedno se uporabi ko so tvoji na oblasti."
Zakaj je to laž?
"Umetna prekinitev nosečnosti vs Abortus"
Fran pravi takoole :
abórtus -a m (ọ̑)
med. prekinitev nosečnosti; splav1 - nekako tujko Abortus definira slovensko kot ....?

p.s. očitno ti ni jasno nič
 
  • Všeč mi je
Reactions: corsol

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.982
2.522
113
1696759108251.png
1696759179834.png


Kar na enkrat nevarnost covida!
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.533
-1.387
63
A kajenje in pitje alkohola tudi ubijeta neko, še nerojeno, bitje?
Skoraj da res. Gotovo pitje in kajenje v času nosečnosti ne dene dobro plodu.

Ne razumem da se 2023 še vedno pogovarjamo o splavu, za ali proti. Še bolj mi je čudno, da se odrasli moški toliko ukvarjate s tem. In razne Likovičke in farje. Sploh pa naj najprej v svoji pedofilskih vrstah red naredijo.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.878
903
113
Itak se število splavov manjša. Zakaj? Prvič naš narod izginja. Tiste ki so v zvezi z temnim,muslimanom ne delajo splavov. Največji problem pa je,ker se ženske odločajo za otroke v poznih letih, zato tudi toliko težav pri zanositvih,poleg starosti pa tudi prehrana,ki je katastrofa ter življenski cilj.
Kaj si pa tu naklobasal brez repa in glave....
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.371
9.715
113
40
MB
Skoraj da res. Gotovo pitje in kajenje v času nosečnosti ne dene dobro plodu.

Ne razumem da se 2023 še vedno pogovarjamo o splavu, za ali proti. Še bolj mi je čudno, da se odrasli moški toliko ukvarjate s tem. In razne Likovičke in farje. Sploh pa naj najprej v svoji pedofilskih vrstah red naredijo.
Ze par dni vas sprasujem tu, kdo se sploh pogovarja o za ali proti?

kdo?

shod je bil o ozavescanju posledic splavov.

kdo je sploh proti? Ne vem ce naberes pol procenta ljudi pri nas da je proti.

tak da nehajte pocasi s to mantro ker je glupa ko sarec.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.533
-1.387
63
Ze par dni vas sprasujem tu, kdo se sploh pogovarja o za ali proti?

kdo?

shod je bil o ozavescanju posledic splavov.

kdo je sploh proti? Ne vem ce naberes pol procenta ljudi pri nas da je proti.

tak da nehajte pocasi s to mantro ker je glupa ko sarec.
Pa ti, nisi bral komentarjev zadnjih dni tu gor?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri