Sovražni govor na spletu

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Če sem par dobrih vidu na vseh teh posnetkih.... z obeh strani. :sprasujemse:
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska
Kako se pa potemtakem imenuje omejevanje svobodne izbire do splava in prepričevanje k prepovedi pravice do splava?
Nasilje? Zločin?
Kdo vam daje pravico se odločat o tujih življenjih?
Prvo kot prvo, jaz ne odločam o ničemer.
Samo pravim da te punčare niso izbrale pravega načina kontra protesta. Kaj je to puljenje zastavic? Ah dajte no, v principu naj bi bili nasprotniki splava konzervativci stari pezdeti itd... Zakaj se recimo dečve ne slečejo in paradirajo med zastavicami? Tako bi zaprle usta konzervativcem asp.
Samo ne za učinkovit proti protest, če tako napišem je potrebno uporabit glavo, pamet in pogum tole je pa daleč od tega, kar nekaj.
Še to naj dodam, sedaj je na oblasti politika ki podpira splav in ne vidim vzroka kako se počutijo ženske kar na enkrat ogrožene in to od par osebkov.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in jtfc
Višek izobrazbe. Definitivno.
S tem dokazujes kako si omejen.
Mimogrede,kontracepcijo prepovedujejo konservativci in rasisti. Je treba več Slovencev, čistokrvnih.

no shit..a pr nas je kontracepcija verboten? zadnjič delal fasungo u šparu pa majo durex kondome na polici zraven tamponov.... tabletke se malce težje dobijo , amapk ni bavbav, jutranja se dobi BP.....

kaj zdaj kdo laže o prepovedi kontracepcije? Govoriva za Slo ne za afriko da ne boš spet kaj namulil
 
Kako se pa potemtakem imenuje omejevanje svobodne izbire do splava in prepričevanje k prepovedi pravice do splava?
Nasilje? Zločin?
Kdo vam daje pravico se odločat o tujih življenjih?

ni fact v prepovedi, fact je da splav zna s seboj prinesti cel kup negativnih posledic. Defacto levim je splav kot kontracepcija, poglej post kako stran nazaj. Saj lahk odoloča o splavu kein problem, samo ko bo kaj potrebovala (od psihiatrične pomoči npr zaradi depresije povezane s splavom) naj gre samoplačniško, se strinjaš?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
779
896
93
Tule se kregate okrog splava, (bivša) dilerka iz Fužin z vzdevkom Japanska buba je pa medtem pokradla 333+ k€
Golob želi legalizirati ilegalne migrante, v katerih se center in vič že utapljata.
Vlada želi nabiti še dodatne davke, itd.
Kaj pa, če je vse to sprovocirano s strani vladajočih, da se preusmeri pozornost od teh problemov?
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.194
701
113
Samo spomnil bi vas, da je operacija preusmerjanja pozornosti v celoti uspela. Zdaj debatirate o temi, ki realno gledano sploh ni relevanta v tem trenutku. Pravica do splava (pod nekimi pogoji) obstaja in realno gledano ni ogrožena. Pravo vprašanje tega trenutka je bilo in je: je pravica do izražanja svojega mnenja in svoboda govora pravica ene politične/verske/spolne/itd skupine ali je to pravica vseh? Enako vseh. Ali te država ščiti pred agresivci nasprotne strani?

Drugače pa sem videl da so bili “pro life” danes kar lepo zaščiteni. Pohvalno. Vseeno je nekomu kapnilo da ne bi bilo v redu da to eskalira. Kar se tiče pa “flosarjev” pa moram rečt, razočaran nad njimi. Tako vizualno kot intelektualno. Toliko naveličanih obrazov mladih ljudi skupaj težko vidiš. Transparenti v wannabe angleščini (cistem?), zmaga pa una “nočem polne maternice”. Pa dekle ti sploh veš kaj držiš v rokah? Upam da ne boš nekoč objokovala tega. Treba včasih mal premislit predno blekneš. Ne boste vsi PM, ko odrastete.
 
Samo spomnil bi vas, da je operacija preusmerjanja pozornosti v celoti uspela. Zdaj debatirate o temi, ki realno gledano sploh ni relevanta v tem trenutku. Pravica do splava (pod nekimi pogoji) obstaja in realno gledano ni ogrožena. Pravo vprašanje tega trenutka je bilo in je: je pravica do izražanja svojega mnenja in svoboda govora pravica ene politične/verske/spolne/itd skupine ali je to pravica vseh? Enako vseh. Ali te država ščiti pred agresivci nasprotne strani?

Drugače pa sem videl da so bili “pro life” danes kar lepo zaščiteni. Pohvalno. Vseeno je nekomu kapnilo da ne bi bilo v redu da to eskalira. Kar se tiče pa “flosarjev” pa moram rečt, razočaran nad njimi. Tako vizualno kot intelektualno. Toliko naveličanih obrazov mladih ljudi skupaj težko vidiš. Transparenti v wannabe angleščini (cistem?), zmaga pa una “nočem polne maternice”. Pa dekle ti sploh veš kaj držiš v rokah? Upam da ne boš nekoč objokovala tega. Treba včasih mal premislit predno blekneš. Ne boste vsi PM, ko odrastete.

boljš ne bi mogel napisati. kapo dol
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Morgoth

cvetka2

Pripravnik
1. jun 2021
55
40
18
ni fact v prepovedi, fact je da splav zna s seboj prinesti cel kup negativnih posledic. Defacto levim je splav kot kontracepcija, poglej post kako stran nazaj. Saj lahk odoloča o splavu kein problem, samo ko bo kaj potrebovala (od psihiatrične pomoči npr zaradi depresije povezane s splavom) naj gre samoplačniško, se strinjaš?

Tudi kajenje, pitje alkohola, ... zna s seboj pirnesti cel kup negativnih posledic. Domnevam, da bi se torej tudi oni morali zdraviti samoplačniško.