Sony Android TV - problem z YouTube

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.351
113
Pozdravljeni,

zadnje čase opažam, da mi na Sony TV android šteka YouTube. 3 leta je delal BP, sedaj pa opažam, da je najprej ko sem zagnal YouTube zmrznil, tako da sem TV resetiral in je delovalo normalno naprej. Ker mi je bilo to zelo moteče, sem želel odstraniti YouTube iz TV , vendar ga ne morem, oziroma ne znam. V Google Play lahko samo odmestim posodobitve in tako sem tudi nekajkrat naredil in je delovalo. Sinoči pa sem izgubil zvok in dobesedno je metalo ven iz YouTube. Če sem preko mobitela stream-al na Tv deluje BP.
Najprej bi poizkusil z odstranitvijo YouTube iz TV in bi ga ponovno instaliral nazaj, vendar kot sem že predhodno napisal to ne znam.
Razmišljal sem že, da bi si iz Kitajske naročil kakšen poceni TV box in bi vse to kar imam sedaj že na TV uporabljal preko Tv box-a, če ima to sploh kakšen smisel. Kaj bi bilo najbolje da storim, da bi YouTube spet normalno deloval? YouTube gledam več kot TV.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.955
9.095
113
39
MB
Napisi oznako, mozno da je prestar pa ne bos dobil posodobitve na 9.
Na google play si verjetno vpisan in imas omogocen update aplikacij?
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.300
3.409
113
Poglej direkt na Sony ju. Meni se ni hotel sam posodobiti pa je bil novi firmwere že na njihovi strani.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.351
113
Napisi oznako, mozno da je prestar pa ne bos dobil posodobitve na 9.
Na google play si verjetno vpisan in imas omogocen update aplikacij?

Na Google Play mi napiše posodobi in ko posodobim, ni zvoka.
Bom poizkusil ročno posodobiti TV, pa poročam.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.351
113
Nisem še pregledal zadnja dva posta, ampak da povem, da sem pregledal TV in je posodobljen avtomatsko. Bom si pa ogledal YouTube in Sony-ev support. Hvala obema zaenkrat.
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
pri pametnih tv proizvajalci kmalu pozabijo na to pamet in aplikacije bolj kot ne prenehajo delovati. žal.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.469
352
83
ena v temo
Prek PC-jev ti dela vse OK?
Si morda na T-2. Na neuradnem forumu je odprt en post na temo teažv z YT. Zakaj heca še ni povedano.
Pri meni je sicer na vseh platformah vse OK.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.351
113
Sem naložil Smart YouTube na Gdrive. Jutri popoldan poizkusim zadevo inštalirat. Drugače imam Telemach. Ko mi YouTube zmrzne, izklopim vse komplet in počakam 20 sek in prižgem nazaj. Potem dela ok veš čas, tudi če grem iz YouTube ven in nazaj. Jbg
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.351
113
Danes sem obiskal prodajalno Harvey Norman v Ljubljani in na oddelku s TV sem povprašal prodajalca glede moje težave. Povedal mi je, da android TV po približno treh letih nima več podpore in naj bi s tem tudi precej izgubil na funkcionalnosti.
Svetoval mi je tako, kot sem predvidel. Naj si kupim kakšen Android TV box in preko njega uporabljam vse potrebne aplikacije. Operacijski sistem pri Smart TV z leti počepne. Jbg
Torej bi sedaj potreboval kakšen dober in cenovno ugoden Android TV box. Tomson in Primozb, je kaj pametnega na lagerju? Oziroma ima kdo od ostalih forumašev kakšne nasvet glede tega?

Lp
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Vzami amazon fire stick, deluje po mojih izkušnjah od teh cheap naprav najbolje. Ne freeza, youtube je spet uradno podprt... Imam še xiaomi box in je poraz, ga sploh ne uporabljam več, ker deluje nezanesljivo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mikrohard
22. jul 2007
12.768
1.299
113
123
Danes sem obiskal prodajalno Harvey Norman v Ljubljani in na oddelku s TV sem povprašal prodajalca glede moje težave. Povedal mi je, da android TV po približno treh letih nima več podpore in naj bi s tem tudi precej izgubil na funkcionalnosti.
Svetoval mi je tako, kot sem predvidel. Naj si kupim kakšen Android TV box in preko njega uporabljam vse potrebne aplikacije. Operacijski sistem pri Smart TV z leti počepne. Jbg
Torej bi sedaj potreboval kakšen dober in cenovno ugoden Android TV box. Tomson in Primozb, je kaj pametnega na lagerju? Oziroma ima kdo od ostalih forumašev kakšne nasvet glede tega?

Lp
Pa si vsaj sploh poizkusil naložiti-sideloadad youtube na tv?
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.351
113
Pravkar mi je uspelo naložiti Smart Youtube in dela v 0. Odlično
Imel sem problem na Xplore kjer me ni spustilnaprej, ker sem imel na TV nastavljeno da ne dovoli neznane Apk. Sem to odkljukal in lepo naložil. Sedaj je vse OK
Hvala vsem.

Lp
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.955
9.095
113
39
MB
Danes sem obiskal prodajalno Harvey Norman v Ljubljani in na oddelku s TV sem povprašal prodajalca glede moje težave. Povedal mi je, da android TV po približno treh letih nima več podpore in naj bi s tem tudi precej izgubil na funkcionalnosti.
Svetoval mi je tako, kot sem predvidel. Naj si kupim kakšen Android TV box in preko njega uporabljam vse potrebne aplikacije. Operacijski sistem pri Smart TV z leti počepne. Jbg
Torej bi sedaj potreboval kakšen dober in cenovno ugoden Android TV box. Tomson in Primozb, je kaj pametnega na lagerju? Oziroma ima kdo od ostalih forumašev kakšne nasvet glede tega?

Lp

to kar ti je povedal je bullshit.