SMS paket!

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Potreboval bi predlačniški ali naročniški paket, ki bi bil najbolj ugoden za pošiljanje SMS-ov.
Zanima me, če mogoče kdo pozna kakšno ugodno možnost za pošiljanje SMS-ov. Ne pridejo v upoštev paketi ki so kakorkoli omejeni (npr. Itak Ðabest - že imam). Potreboval bi za neko aplikacijo, ki bo komunicirala s pošiljanjem SMS-ov.

- Trenutno imam eno dodatno SIM kartico (SOS paket - brez naročnine) kjer je cena SMS-ov 0,083€.
- Imam še S! Orto Smart = ? Kaj lahko naredim s tem!?
- Kolikor sem pogledal naj bi imel Tuš SMS-e v Tuš 0 za ceno 0,08€.
- Izimobil ima ceno SMS-ov v predplačniškem paketu 0,08€ in 10% več z nakupom polnitve v Šparu!?
- T-2 ima SMS-e po 0,05€ samo ne vem kakšni so pogoji, paketi?


Zanima me, če je SOS brez naročnine najbolj ugodna možnost ali obstaja v kakšni akciji kaj bolj zanimivega?
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Ravno take predloge se pričakoval od vas!
cool-1.gif


Bom še malo raziskal in se bom potem odločil! Če imate še kakšne predloge pa prosim kr napišite!
smile-1.gif


Mobi SMS mi je kr zanimiv. Potem so SMS-i:
Mobi SMS S = 7€c
Mobi SMS M = 5,5€c
Mobi SMS L = 4€c

Moti me edino polnitev, da nebi pozabil. Trenutno ne vem koliko SMS-ov bo pošiljala aplikacija. Od začetka najbrž malo več, ker se bom "igral" samo kasneje pa upam, da ne preveč.
Tudi paket telemetrija mi je zanimi samo, ker je naročnina v primerjavi z SOS paketom že nekoliko izniči ugodno ceno SMS-a.

S! paket bi verjetno lahko spremenil v orto v 0 kjer bi imel za 10€ 1001 SMS ne!

Hvala!
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.251
4.753
113
Včasih je obstajal še SMS poštar (ali nekaj takega na Mobitelu).
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Sem preveril kaj je SMS poštar in ni to zame! Rabim samo paket za pošiljanje SMS-ov z najnižjimi mesečnimi stroški.
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
579
5
18
Za SMS gateway uporabljam T-2 simko.
Naročnina 4€, SMSi po 5 centov, pa nikjer drobnega tiska, da to nebi smel uporabljati
wink-1.gif


Lithium
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.468
3.526
113
Orto v Nulo 1000 SMS-sov za 10€ pa zaenkrat 4 mesece zastonj, kaj češ lepšega
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Kaj ni 4 mesece zastonj samo za nove naročnike ob vezavi!
Jaz pri S! nisem ne nov naročnik niti vezave nebi naredil! Je pa še vedno zanimiv paket!
smile-1.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.367
382
83
Pa rabiš nujno SIM kartico?

Ker obstajajo komercialni ponudniki, ki jih tvoja aplikacija lahko koristi za pošiljanje SMSov. In njihova tarifa je ponavadi nižja od običajnih tarif za sms.
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Ja SIM moram imet, ker jo moram vstaviti v napravo, ki bo sporočala preko SMS-a! Trenutno imam SOS paket tako, da bom začasno uporabil kr to SIM potem pa, če bo veliko SMS-ov pošiljala bom pa najbrž vzel orto v 0 ali pa M2M.
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Malo sem se pozanimal glede paketa M2M!

Naročnina = 2€
Cena SMS-ov pa je:
1-100 poslanih SMS-ov = cena za SMS 8c
101-250 poslanih SMS-ov = cena za SMS 4c
nad 250 poslanih SMS-ov = cena za SMS 2c

Bo pa gospodična še preverila, če moraš to količino prej zakupiti ali, če se to kr avtomatsko obračuna glede na število poslanih SMS-ov. To bi bilo super, če pošlješ 100 SMS-ov potem samo še enega dodaš in je namesto 10€ cena 6,04€!
aplauz.gif


Edit:

Tako kot sem napisal! Cena SMS-a se obračuna glede na število poslanih SMS-ov. Priključnina za ta paket je 12€.
Ni pa mogoče nadomestno številko prenesti na ta paket!
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno: