Paketi za mlade

mobilni

Pripravnik
14. jan 2009
367
0
16
Ribnica
Pozdravljeni!

Prvo se opravičujem če je kdaj kakšna podobna tema bila. Tu pa me zanima kateri paketi za mlade so najboljši za svojo ceno.
Sam bi najbolj potreboval prenos podatkov, nato sms, nato pa seveda klici. Kateri paketi bi bili najboljši ?

Tukaj sem jih nekaj naštel.
Paketi:

Mobitel- itak Džabest
Simobil - ORTO U NULO + 1 gb internet
Tušmobil - vesolje / paket 15

Tukaj se mi cenovno najboljši zdi tuš mobil. Kaj ostali priporočate? Kakšna so mnenja glede tušmobila?


L.p
 

woowek

Tajkun 08
7. sep 2007
693
1
18
Vključena količina prenosa podatkov velja znotraj Tušmobilovega lastnega omrežja, kjer pa nima signala pa gostuje v Mobitelovem omrežju in plačuješ dodatno....
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.026
118
63
okolica mesta
Sam tuša nebi dal v izbor. Tisi, ki jih poznam in so šli na tuš so šli nazaj na S! ali M@, eden se je odločil celo za T2 (verjetno zaradi domačega interneta), pa še ta me večinoma samo "zvrcne" ko me kliče
redface-1.gif
 

Tanja_86

Pripravnik
13. apr 2010
83
0
6
Ljubljana - Bežigrad
Zaenkrat je Simobil s paketom ORTO V NULO najboljši. Pri Mobitelu so paket povišali iz 15e na 19e in pa znižali prenos podatkov iz 1000MB na 100MB. O Tušmobilu raje ne govorim, ker je to en velik nateg. Ljudje so šli na Tušmobil samo zaradi telefonov (npr.: Nokia N95). Torej, jaz bi še enkrat vzela Simobilov paket.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.514
290
83
ja samo da mobitel in si.mobil te pakete majo omejene na starost... a pri tušmobilu pa ni omejen kolk si star..in to je velika prednost paketa pri tušu... jst lahko rečem da mi pri tušmobilu deluje vse odlično in sem že 2 leti..in ostajam ki sem..
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.166
5.517
113
Zato ker ob polnem signalu sredi LJ greš na internet.....in tiprve 3 strani odpre takoj.....4to čakaš čaaaaakaaš...in čakaš....nato ti 5 odpre takoj....6 s5 čakaaaaš....
bonk.gif


Zato ker ko se javiš mi še nikoli ni uspelo slišat prve besede v celoti vedno je blo v stilu..... iiivjo namest živjo......al pa er dan namest dober dan....

zato ker vsake par sekund kakor da prekine signal in določenih delov stavka ne dobiš dostavljenih (poglej si stavek nad tem stavkom) ....posledično moraš stavek 2x ponavljati....če meš nesrečo pa 3x


Zao jaz uš mobi......la nebi eč vzel
smile-1.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.514
290
83
čudno sam se veliko gibljem po ljubljani pa nima problemov sploh...soryy zadnje cajte osebki kot ste nekateri tukaj nabijate do amena..
uf-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.166
5.517
113
smile-1.gif
ma nemoj........z kolegico mela oba isti telefon LG990 obema isto delal....no njej se je clo dal prerekat na servisu pa jim ga tm puščat po par dni....rešl niso nč....
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.514
290
83
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
smile-1.gif
ma nemoj........z kolegico mela oba isti telefon LG990 obema isto delal....no njej se je clo dal prerekat na servisu pa jim ga tm puščat po par dni....rešl niso nč....

hysterical-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.166
5.517
113
Hm jaz tega ne vem......priznajo etak nč....kaj šele da bi ponudil brezplačno menjavo za šrot ki so ga prodal??? Ja?
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.514
290
83
Kolk vem opareter prodaja storitve in ne telefonov to je samo dodatna ponudba...tko da sam opareter ne more vedet če telefon ne deluje pravilno sam se imel isti stvar pri opareterju mobitel tko da če je napaka na telefonu nimaš kej...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.166
5.517
113
Ja operaterka rekla ja veste sedaj posodabljamo mrežo in imamo dober UMTS signal pa preklopte nanjga pa ne bo problemov z prekinitvami.....

.....
hysterical-1.gif
a res in kaj mi pomaga če bom lahko srfal v strogem centru na periferiji bom pa brez signala ker bom mogu ročno preklopt na UMTS plus izključit uno da preklaplja na najmočnejši signal....

Če pa pustim nastavitve kot so bom pa 90% na navadnem signalu k jim/vam kao neuradno dela težave
smile-1.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.514
290
83
Pa dej povej ti meni zakaj sam nimam nobenih težav ko sem v ljubljani..in sem celi cajt na signalu od tušmobila? in ko drugo nisem zaposlen pri tušmobilu in me ne postavljaj v njihovo podjetje ki nimam nič z njimi..
stupid-1.gif


A ko drugo sam ni mi bilo treba bit v centru mesta da bi lahko bil na UMTS-u bil sem v BTC-ju in sem mel poln signal in je delalo zlo hitro a na istem mestu je si.mobil mel samo 2 črtici in komaj delalo...
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
jaoo, bolano igro se grete spet... nekteri res pretiravate napouno in šimfate po dougem in počez... tud sam mam tm številko pa nimam problemu kokr jih naštevate - če pa že je kak problem je pa zato na voljo HD in prijava napake... in spet se bo šlo kdo ma daljšega - bolanoooo
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.514
290
83
ti naredi kaj češ ... In zadnjič ti povem nisem zaposlen na Tušmobilu kaj ti ni JASNO? Sem samo moderator neuradnega foruma ki maš spodi link...
wink-1.gif