Slovenski dan na Grobniku

I

Izbrisan uporabnik #488

Pa gre kdo sploh?
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na Reki je oblačno tako da menda bo šlo skozi. Lani je dogodek zaznamovala huda nesreča.

Po moje je bolje da se danes udeležimo kakšne OF/NOB proslave, obiskovanje maše danes bi bilo sigurno nepotrebno izzivanje
smile-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
lepo se imejte na grobniku, čim manj neumnosti počnite do tja in nazaj.
dežja radar ne kaže, mogoče nekaj malega okoli štifte.
lepo je bilo v preteklih letih tako na grobniku kot v štifti....
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Na Reki je oblačno tako da menda bo šlo skozi. Lani je dogodek zaznamovala huda nesreča.

Po moje je bolje da se danes udeležimo kakšne OF/NOB proslave, obiskovanje maše danes bi bilo sigurno nepotrebno izzivanje
smile-1.gif

predlagam Šentjošt na Horjulom...pa ne pozabi titovke
evil.gif
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
Citat:
Po moje je bolje da se danes udeležimo kakšne OF/NOB proslave, obiskovanje maše danes bi bilo sigurno nepotrebno izzivanje

Ti pa povsod vidiš neko izivanje??

ni več enoumnega režima, lahko delaš kar ti paše? Lahko greš zarad mene tudi meke cure gledat, kako se slinjo in obujajo spomine nabiranje borovnic....

dobri partizani so 6 feet under... tile se pa namesto njih tepejo po prsih....

Zanimivo je blo dons v cankarjevem.. .ko je ena izmed pevk začela... za prvo samozaposlitev mi je država dala samopomč, ker ni šlo sem dala obrt nazaj... dobila sem rubeža, hvalabogu sem dobila redno zaposlitev.. sedaj mi rubijo do zajamčene plače, potem moram plačat najemnino, položnice...

ampak ko dam gor rdečo majco na vse to pozabim....
hysterical-1.gif



Mislim, da so tisti kvazi komunajzerji polnih riti dobili formulo za uspeh... če še pride taka ovca naj ji dajo XXXL rdečo majco in problem solved...

in to predvaja nacionalka..
sej ne vem al bi bil resen al bi se režal?