Sam stari rdeči siemensi niso dizli, so samo električne verzije. Ti "modri" ki se sedaj vozijo po neelktiificranih progah so problem. Očitno motor ne premore zadosti konjev da bi futral garnituro malo v naklon pa vmes še klimo zagotavljal. Pa to je bilo izpostavljeno že ob nakupu, da imajo preveč stekelnih površin in prešvoh klimo za naše podnebje.
Tako je zdej star Fiat kjer se da vsaj okna odpret edina opcija da se prevaža folk (pa letos so jih uradno upokojili), sam tudi ti niso ravno "hladni" si pa vsaj na zraku.