Tebi IMO ne bi tudi to pomagalo. Ne, ni potrebno. Ampak je pa drugace, ko imas enkrat pogodbo, klavzule, omejitve, 20 dni dopusta na leto, minimalne zahteve, odpovedni rok, itd...
V konkretnem primeru, kot si ga omenil, je informacijska pooblascenka ravnala cisto pravilno. Ce mislis da lahko nadrejen pocne s tvojimi osebnimi podatki kar hoce, ti bi morda ustrezala kaka komunisticna, fasisticna drzava, ki jih ne primankuje in kamor gremo tudi mi. Prvo kar mi pride na misel je seveda Italija, USA, kitajska, severna koreja, rusija, itd..
Zna tudi ona zajebat konkretno, predvsem glede novejsih biometricnih stempljanj, ampak obstajajo doloceni zakoni in nihce, niti ministrstvo, ni nad njimi. In noben sef nima pravice brati tvoje osebne poste ali te posneti, ko se pogovarjas preko svojega mobitela, recimo. Obstajajo drugi nacini za zagotavljanje vsega tega.
Ce pa sefi niso sposobni prepoznavat dobrih kadrov, jih ustrezno izobrazevati, nuditi cloveski faktor in s tem voditi podjetje kot se zagre, potem niso dorastli funkciji. Smo ze veckrat videli, podjetje ki mislijo da se lahko na staro slavo in neke veze vecno furajo, kmalu propadejo.