Skuter navija obrate u nezavest

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Miljonkrat bom hvaležen če kdo najde rešitev.

Imam skuter 50 ccm. Ko ga zalaufam je vse ok dokler se ne zapeljem in ko pridem do prvega križišča mi drži obrate kar visoko včasih jih še pojača in to celo do blokade. Skuter izklopim in ponovno prižgem. Vse OK do naslednjega križišča ko se ponovi vaja. Je pa res da se to ne zgodi vsakič se pa rajši večkrat kot pa manjkrat. Imel sem celo en dan ko je delal brezhibno. Peljal sem ga k sosedu ki je mehanik pa je pregledal nastavitve štantgasa, dovod zraka, zajlo za gas, iglo če bi se zatikala ... Skratka vse pa ne najde razloga zakaj bi se to dogajalo. Pravi le da mi mogoče hoče skuter povedat da bi šel raje hitreje in naj zamenjam frgazer za kaj športnega. OK, šalo na stran. Torej kaj bi lahko bilo narobe ker mi res že najeda to da se morm z avtom vozit v službo?

Hvala vsem ki boste temule postu posvetili svoj čas in mi pomagali.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Kaj pa če odšravfaš takrat ko nabija obrate pokrovček tanka?
 

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Še nisem probal. Poleg tega nevem kako naj to izvedem ker če potegnem kjuč iz kontakta da tank odprem vzamem kontakt. Provzaprov bi šlo z rezervo. Samo kaj naj bi pa to pomagalo in če slučajno bo kaj to pomeni in kako naj zadevo rešim saj se z odprtim tankom ne morem vozit okrog.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Definitivno če ti šopa bencin v mašino maš nekje v sistemu podtlak! Ponavad ma pokrovček eno tako luknjico tolk velko da gre šivanka vanjo.....poglej če je zamašena!

Čene pa pač najmanj kar bi jaz naredu razdru bi komplet frgazar......odstranu lamele (če jih maš!) ----> pod frgazarjem so v bloku od motorja......vse prepucu pa nazaj sestavu! En dopoldne dela nč special
smile-1.gif
 

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Bom najprej tole z tankom probal če se kaj zgodi. Upam da je res sam luknja zamašena. Za kaj več bom moral spet k sosedu. Sem bolj butel za te stvari. Če se bom sam lotu tega bo trajal cel teden pa vesel bom če nam še dodatne škode naredil.

Ma še kdo kako idejo kaj bii lahko bilo
frown-1.gif
??