Širjenje NATA na vzhod

I

Izbrisan uporabnik 474

Daj odrasti pa smiri doživljaj z temi otročjimi komentarji...

O obnašanju pa prvo poglej v ogledalo, navsezadnje si ti tisti, ki uporabnike zmerja z opicami in seljačinami...
 
  • Všeč mi je
Reactions: roly in mirsi

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.467
113
Nikjer nisem trdil da je kdo opica....dal sem primerjavo/satiro.....

Model se je sam pohvalu da ni kmet.....ampak da ma vseeno vile doma (vuu-huu)....
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113
tema je zamrla, njen namen je bil itak brezvezen, tko da lahk tud zbrise, da se ne bo v prihodnosti bralo, kot da je alter leglo slovenskih prorusov.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.812
2.069
113
Še enkrat preberi kar si citiral. Zgodovina, sestava prebivalcev, želje prebivalcev izražene na referendumih, vse to gre v prid Rusom, v primerjavi z Ukrajinci.
Praviš prebivalci Krima (tatari) so hodili v rusijo po sužnje. Kje so bili pa Ukrajinci takrat? Aja, jih ni bilo nikjer tam blizu, jih je kasneje nekdo naselil.
Tudi zanimiva sestava prebivalcev, preberi jo. Rusov vedno 3x več kot Ukrajincev. še bolj zanimivo pa je, da se je največ ukrajincev izselilo ravno v času Ukrajine, ko je Krim spadal pod samostojno Ukrajino. Izleda se v Ukrajini niso prav dobro počutili, da so se selili drugam.

Ukrajincem v prid gre samo zgodovinsko dejstvo, da je ukrajinec Hruščov 1954 podaril Ukrajini Krim, sicer nezakonito v nasprotju s takratno njihovo ustavo, in je Krim tako nekaj deset let spadal pod ukrajinsko oblast. Pa prebivalci z ukrajinsko oblastjo niso bili ravno zadovoljni, saj so se na referendumih 1991, 1994, 2014 kar 3x opredelili v prid rusiji.

To nikoli ni imelo nobene veze. Tudi na tržaškem je (bilo) več Slovencev kot Italijanov, pa ozemlje še vedno ni slovensko, ker ga je Tito podaril Italiji. Tako to gre.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Švedska oddala uradno prošnjo za vstop v Nato. Turčija: "Blokirali bomo članstvo Švedske in Finske."
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ampak to je "njegova" tema, valda bo odpiralec topica aktiven v njej in zagovarjal svoje mnenje oz. trditev, ki jo je postavil v prvem postu. V končni fazi je odpru ta topic zato, da se ne smeti z offtopici v temi Vojna v Ukrajini. My 50c - ta ban je IMHO zgrešen in bi mu moral pustiti ta del peskovnika. Svoboda govora pa to, saj ne poziva k pobojem ampak izraža svoje mnenje, s katerim se več kot očitno marsikdo ne strinja ampak ne moreš zaradi tega banat. Če so lahko darjan, Ytbnd, Andy in podobni (aja pa mirsi je bil tudi zraven, lol) v nedogled nažigali svoje v Covid temah potem se lahko enako nanaša tudi na mirsija.
Ker sem napisal nekaj podobnega, kar je kamela seveda izbrisal, sem si prislužil tridnevni ban s celotnega foruma. :evil:
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
Dobro (sicer ne za Kurde PKK) so se Turki zmenili in Švedi ter Finci pogledali skozi prste. Ni važno kakšen je, važno, da je naš.

 
Nazadnje urejeno: