Šiptarsko izkoriščevanje Slovenije

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.715
5.679
113
Mendeja ne govorimo o teh:

Obožujem jih se danes. Ne smem kupit, ker vse naenkrat pojem. Pa ne smem... Tak pac je, sladkarije iz otrostva pa jaz s seboj nosim v nostalgicnem spominu, nobenih travm... Tudi jadro mi niso slabe, kar se politank tice, ceprav nasplosno politanke niso "moja sladkarija". Razen tistih limoninih pa frondi.

Viki kremo, jaffa cakes, munchmallow, bajadero,... pa tudi moji otroc ne nehajo jesti, dokler je še. Pa se kaj bi se našlo.

Cevapi, kajmak, vegeta, pasulj, bureki... To vse gre.

Bogi na umu, kdor podtika zlorabo drog, manjko patriotizma, višek mentalnih tezav in še kak politični demon (aktualni ali niti ne vec) preko "politank". Najboljs, da bojkotiram rumove ploscice. To je en tak resen korak k reševanju Slovenije, ki ga lahko naredi vsak slehernik. Ful je smiseln in ful bo pomagal...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5
Mendeja ne govorimo o teh:

Obožujem jih se danes. Ne smem kupit, ker vse naenkrat pojem. Pa ne smem... Tak pac je, sladkarije iz otrostva pa jaz s seboj nosim v nostalgicnem spominu, nobenih travm... Tudi jadro mi niso slabe, kar se politank tice, ceprav nasplosno politanke niso "moja sladkarija". Razen tistih limoninih pa frondi.

Viki kremo, jaffa cakes, munchmallow, bajadero,... pa tudi moji otroc ne nehajo jesti, dokler je še. Pa se kaj bi se našlo.

Cevapi, kajmak, vegeta, pasulj, bureki... To vse gre.

Bogi na umu, kdor podtika zlorabo drog, manjko patriotizma, višek mentalnih tezav in še kak politični demon (aktualni ali niti ne vec) preko "politank". Najboljs, da bojkotiram rumove ploscice. To je en tak resen korak k reševanju Slovenije, ki ga lahko naredi vsak slehernik. Ful je smiseln in ful bo pomagal...

ja je govora o teh, sam sem pa mel v mislih one palčke ki jih kasneje alkoholik omeni....frondi palčke. če že raje palčke je vseeno boljši okus.
viki smo zadnjič nabavli in je obup..brez okusa pa maščoba se čuti. raje kak milky way če že, še raje pa tole


to pa gre v promet..ni da ni

ostalo kar si naštela tud, jafa sicer nam ni, amapk podobne zadeve iz lidla, al pa sploh hoferja so kr zaželene (majo več okusov ne samo pomaranče)..kaka češnja je sploh nevarna

sam se pa z napisanega vidi vpliv tuje kulture. Pogrešamo zelje, kranjsko klobaso, radensko, kokto...če bi vsaj radensko napisala bi spregledal rumove ploščice.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.715
5.679
113
Point made... Si mi olajšal vse skupaj, sem pa uporabila izraz zahodne kulture, da te ne bi prevec vznemirilo. Ravnokar sem najbrž enega ta spodnjega dol z nase sociale dobila, ker merkam na teh sila, za to problematiko, tehtnih zadevah.

P.s.
Švabski izraz "merkam" je še enega domov poslal.

P.p.s.
Hofer ti pa po drugi strani ukrade ponaredolo navijasko mantro, ampak svabom se je slovenska "elita" vedno rada hitro prodala.

P.p.p.s
Kako ze gre... Zelje do meje, naprej pa kupus...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.138
5.803
113
blizu močvirne prestolnice
Mendeja ne govorimo o teh:

Obožujem jih se danes. Ne smem kupit, ker vse naenkrat pojem. Pa ne smem... Tak pac je, sladkarije iz otrostva pa jaz s seboj nosim v nostalgicnem spominu, nobenih travm... Tudi jadro mi niso slabe, kar se politank tice, ceprav nasplosno politanke niso "moja sladkarija". Razen tistih limoninih pa frondi.

Viki kremo, jaffa cakes, munchmallow, bajadero,... pa tudi moji otroc ne nehajo jesti, dokler je še. Pa se kaj bi se našlo.

Cevapi, kajmak, vegeta, pasulj, bureki... To vse gre.

Bogi na umu, kdor podtika zlorabo drog, manjko patriotizma, višek mentalnih tezav in še kak politični demon (aktualni ali niti ne vec) preko "politank". Najboljs, da bojkotiram rumove ploscice. To je en tak resen korak k reševanju Slovenije, ki ga lahko naredi vsak slehernik. Ful je smiseln in ful bo pomagal...
Čim si napisala vegeta, si pokazala kakšna gospodinja si.
Mene dol visi kaj ti ješ. Vsak je tisto kar mu je všeč,je pa res, da se večina teh naštetih izdelkov skrije proti Zahodnim. Pa svinja je še vedno kralj živali
Pa to nima veze s politiko, ampak z okusom.
 
  • Haha
Reactions: jest5

Ador

Majstr
7. avg 2019
705
366
63
Vse kar ima veze z limono je meni top, Kraševe napolitanke, zmanjka jih v roku takoj, isto palčke. Kar se pa Vegete tiče je pa videti ne smem ker ko sem bil star tam okoli 15 let sem vsako nedeljo prešteval listne uši ki so plavale v juhi. Imel sem res izostren vid. Mama je vedno govorila da je to poper in da pretiravam. Ampak poper nima nogic, ali?
Je pa popolnoma jasno da so listne uši prisotne na zelenjavnih listih ki je glavna sestavina Vegete.
Ja ja, kje so tisti časi ko sem šel na ribarjenje in sem umetno muho lahko brez očal zavezal v pol mraku...... :zavijazocmi:
 
  • Haha
Reactions: Jamaican_Lion

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.715
5.679
113
Čim si napisala vegeta, si pokazala kakšna gospodinja si.
Mene dol visi kaj ti ješ. Vsak je tisto kar mu je všeč,je pa res, da se večina teh naštetih izdelkov skrije proti Zahodnim. Pa svinja je še vedno kralj živali
Pa to nima veze s politiko, ampak z okusom.

Tako je... In zgolj z okusom... In moj je odvisen samo od brbončic. Tu ni zgodbe.