Šiptarsko izkoriščevanje Slovenije

hermann

Guru
19. mar 2014
9.577
6.375
113
Ali je to integracija migrantov h kateri stremimo? :fredi:
Integracija bi bila, če bi sami doma poslušali Avsenike pa Slake, ne pa nas farbali.

Meni recimo je bilo všeč, ko je lokalni priseljenec iz Afrike (še iz davnih časov Jugoslavije, ne kak moderni ilegalec) kupil vinograd pa obrezoval trto, mojega tabelega kolega je pa to na smrt zmotilo. Človek je popolnoma "naš" prebarvat se pa pač ne more.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.613
6.031
113
blizu močvirne prestolnice
Pri nas ne hodimo k šiptarjem enako ne gledamo proplus programe, niti sranja od rtvslo. SiOL ima polno dokumentarnih programov to se gleda v večini nekaj HBO in cinestar TV ter nekaj športa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.241
6.460
113
pri taščici
Ene os so lažje kot druge. Malo je tudi odvisno od populacije ki jo obiskuje. dvoletni program je nadaljevanje šole s posebnim programom (Levec).

V mojih časih ponavljanja v osnovni šoli ni bilo. Ni bilo niti popravkih izpitov...
Wtf,saj si hodil sam 10km stran od moje OS.
Pri nas smo kar cepali in kasirali tiste ki so cepali. Na podriznici do 4R mislim da res ne (vem samo za en primer) , potem 5-8 se je pa kar dogajal.
Sedaj je tega precej manj. Vsaj sodec po porocilih na SS.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.241
6.460
113
pri taščici
Pri nas na Bledu so v pekarni, ko so jo odprli, vrteli Avsenike in Slake. Prodajalke so bile v gorenjski narodni noši. Zadaj pa sem videl zapečenega cigota v beli majici in zlato ketno okoli vratu.
Ze dobijo od obcine ali zavoda za turizem lep kupcek€ za to dvoje (vec kot za zemlje in burek).
A lectovo srce tudi prodajajo?
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.114
113
Dejstvo je, da so njihovi izdelki za en kuratz in osebno mi je vseeno, če je vse po 0.50€. Večina folka boli k. kaj jedo, samo da je poceni. Povsod laufajo kebabi. Ko je bila na Bledu odprta klobasnica, ki je zanimiva ideja za fast food, pa je v kratkem šla cugrund. Na Dunaju laufajo te klobasnice na full.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 9999

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.463
2.780
113
v lokalni ostariji
Wtf,saj si hodil sam 10km stran od moje OS.
Pri nas smo kar cepali in kasirali tiste ki so cepali. Na podriznici do 4R mislim da res ne (vem samo za en primer) , potem 5-8 se je pa kar dogajal.
Sedaj je tega precej manj. Vsaj sodec po porocilih na SS.
Zanimivo, mogoče je nasa os bila toliko lažja :) dejansko se ne spomnim da bi kdo imel popravni izpit ali padel v os...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.463
2.780
113
v lokalni ostariji
Dejstvo je, da so njihovi izdelki za en kuratz in osebno mi je vseeno, če je vse po 0.50€. Večina folka boli k. kaj jedo, samo da je poceni. Povsod laufajo kebabi. Ko je bila na Bledu odprta klobasnica, ki je zanimiva ideja za fast food, pa je v kratkem šla cugrund. Na Dunaju laufajo te klobasnice na full.
Kebabi laufajo ker imamo ogromno priseljencev ki jim je kebab super. Vedo da ni svinjskega mesa notri.
Šiptarji pač zmorejo delat od jutra do noči v pekarni. Naši sončki pa Max 8 ur.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.463
2.780
113
v lokalni ostariji
Kebabi so itak svetovni fenomen, laufajo pa ker so dejansko dobri.
Kaj je dejansko dobrega na tem EU kebabu iz zmlete zvarovne? Ok turški kebab z naloženimi zrezki je nekaj drugega. To kar tukaj konzumiramo je krepko krepko slabše kot McDonald's...
Laufa ker je poceni ker je na vsakem vogalu in ker je dejansko hitro pripravljen.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Men se je tale dopadel s kamniške obvoznice, slika je pa že 10 let stara. Nevem kako je zdaj. Takrat je bila afera z dirkalnimi konji, mi je obljubu da je brez.

1716069569841.png
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.499
6.234
113
Ajej... Se kruha vec ne morte kupit neobremenjeno. Vcasih smo sladolede, ki so bili pri siptarjih zal bistveno boljši, pa so so bolj zakomplicirani za naredit kot en kruh ali pa mafin... To mora biti v PM tezko življenje, ce se po kruh clovek ne more, ne da bi 10 povsem nepomembnih in nepovezanih kljukic naredil. V sosednjem Merkartorju ali kaj je ustrezna trgovina zal ni boljšega, doma ima pa folk se vedno kvas iz casa korone, ker ne ve kaj bi z njim pocel... In to je danasnja realnost povorecnega Slovenca in zato tele pekarije laufajo.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.613
6.031
113
blizu močvirne prestolnice
D
Te pa povej kake norme mamo. Da čujem
Ok ni norme se pa točkuje. Zakaj nobenega ne vržete? Ker je slabša ocena. Itak je ta gabrov sistem uničil šolstvo. To opozarjam že od vsega začetka pa ne samo jaz. Še v prejšni državi je bilo tako, da če nisi znal jezika si enostavno padel. Da ne rečem o ocenah ali spoštovanju učiteljev.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.613
6.031
113
blizu močvirne prestolnice
Ajej... Se kruha vec ne morte kupit neobremenjeno. Vcasih smo sladolede, ki so bili pri siptarjih zal bistveno boljši, pa so so bolj zakomplicirani za naredit kot en kruh ali pa mafin... To mora biti v PM tezko življenje, ce se po kruh clovek ne more, ne da bi 10 povsem nepomembnih in nepovezanih kljukic naredil. V sosednjem Merkartorju ali kaj je ustrezna trgovina zal ni boljšega, doma ima pa folk se vedno kvas iz casa korone, ker ne ve kaj bi z njim pocel... In to je danasnja realnost povorecnega Slovenca in zato tele pekarije laufajo.
Ja Habe. Če si normalen ne hodiš k šiptarjem. Ja včasih še v jugi so imeli slaščičarne in tako rekoč nisi imel izbire, danes ne rabiš šiptarjev. Razen če hodiš tja po prahec?
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.143
1.428
113
Ajej... Se kruha vec ne morte kupit neobremenjeno. Vcasih smo sladolede, ki so bili pri siptarjih zal bistveno boljši, pa so so bolj zakomplicirani za naredit kot en kruh ali pa mafin... To mora biti v PM tezko življenje, ce se po kruh clovek ne more, ne da bi 10 povsem nepomembnih in nepovezanih kljukic naredil. V sosednjem Merkartorju ali kaj je ustrezna trgovina zal ni boljšega, doma ima pa folk se vedno kvas iz casa korone, ker ne ve kaj bi z njim pocel... In to je danasnja realnost povorecnega Slovenca in zato tele pekarije laufajo.

Če pa v Merkatorju ne najdeš boljšega kruha. Sicer bo dražji ampak...