Servis SE?

gregap

Pripravnik
11. okt 2007
233
0
16
Morm radar postavt, da mi povejo.
Dober dan!
Mene pa zanima če je imel kdo ali če ima še slabe izkušnje z servisom SE TopTime na Litostrojski 44f v Ljubljani. Sam sm imel zelo slabo izkušnjo z njimi in tudi v moji okolici v trgovinah kjer prodaja telefone SE pravijo, da imajo zelo slabe izkušnje.
confused-1.gif


Zgodba:
Telefon sm oddal na simobilovem prodajnem mestu v Šiški, kjer so ga sprejeli in ga dali na servis. Koker jst vem je šel takrat v Italijo prek DHL-ja. Tam je bil 42 dni in se je vrnil nepopravljen. Seveda sm ga takoj zavrnil in so ga poslali na Toptime. Tam je bil 81 dni. Nisem dobil ponudbe za tri nove telefone po 45 dneh, ki je v praksi in se izvaja. In na koncu po 80dneh oz po 122dneh sem dobil telefon ki je sestavljen iz dveh telefonov in mi pravijo da je nov. Koker sem sam izvedel na inšpektoratu se dnevi seštevajo če napaka ni bila odpravljena, torej sam bil brez telefona kar 123 dni.
13.gif


Hvala
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
ki je sestavljen iz dveh telefonov in mi pravijo da je nov.
Kako to veš? Je drug IMEI telefona? Al kako kr veš, da je sestavljen iz 2 telefonov? Si telefon že prevzel pri S! ?
Če si ga, si se zajebu
grin1.gif
.

Če ga nisi, jim dokaži, da je `sestavljen` iz 2 telefonov (tole morš mal razjasnt
smile-1.gif
) in zahtevaj brend new.. Novega ti mora dati TopTime in se lahko tudi z njimi direkt dogovoriš za novega in ne preko S!...
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
Reci ti njim lepo tako.......če se nočejo s tabo pogovarjat pa da boš lepo dal naprej kakemu inšpektorju pa bo.

In če ne gre .......zberi papirje in daj naprej.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Baterija je stara? Vidno znucana? Del ohišja? Vidno znucan? Če je vse ja, potem pojdi osebno do njih, pa jim lepo (bistvo besede lepo je, da si miren in mirno govoriš) povej, kaj pa kako je.. Povej jim, da si opravičen do popolno novega telefona, brez česarkoli in da je to lepo zapisano v zakonu. Če ti ne dajo novega telefona jim povej, da boš primoran vse posredovati na pristojni inšpektorat...

Ampak, še 1x.. Če hočeš kej dosežt, pojdi osebno tja in jim lepo mirno povej.. Če se boš dru, te nben 5% nebo jebu
wink-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Jaz sem bil 3x zapored na Svemi miren, ko so mi trikrat (v razmaku 10 dni, torej skupaj 30 dni, telefon pa je bil ko sem prvič nesel na servis star 10 dni) vrnili isti telefon oz. nepopravljen (nekaj narobe z notranjostjo, ker je baterija zdržala brez uporabe manj kot 24 ur, )..., sem se od jeze dobesedno razpočil....dobil nov zapakiran telefon in ga še isti dan prodal.

Najprej zlepa, potem zgrda.
 
Nazadnje urejeno:

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Enako pri meni, isto Sverma. Podobno pri frendu, vendar Ram2.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
RAM 2
hysterical-1.gif


Stari, veš ka so mi v četrtk naredl... Zgubil so mi STB za siol TV. Najprej pol ure stojim v gužvi, k so se zaletel na Tomačevmu, pridm tja in pol mi reče, da ga ne najde..
aplauz.gif


@Ynos. To je tud opcija. najprej lepo, če res vidš, da negre, je potrebno spustit hudiča iz sebe
grims-1.gif
.

@Avtor. Probi na lep način in jim povej, da nov telefon nemora imet stare baterije notr etc,etc.
wink-1.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.490
6.229
113
najbolj važno pa je, če imaš le možnost, da greš osebno tja. tako se najlažje na lep način doseže. pa povej jim, da boš posredoval naprej inšpekciji. ponavadi se na tej točki že kaj zmeniš oz. najdeš nek kompromis. če še ne gre, potem se doma vsedeš za računalnik in jim napišeš email, kjer obrazložiš vse, kaj se je dogajalo in da si bil tam in kaj želiš - vse skratka, zato da imaš pritožbo na pisnem, če res pride do tega, da boš šel do kakega inšpektorja.
 

gregap

Pripravnik
11. okt 2007
233
0
16
Morm radar postavt, da mi povejo.
ja sej tega še nisem probal da bi jim napisal mejl, sem samo klicaril. Bom napisal in pripel še ono kar mi je poslala glavna tržna inšpektorca. Ampak se ne dajo. Sedaj sm dobil odgovor od ene ženske ki tam dela da naj bi bil telefon nov tudi če samo zamenjajo matično ploščo in jo vtaknejo v staro ohišje.