servis golf 4

PREFIX

Pripravnik
12. jan 2008
73
0
6
mene zanima, če kdo ve kako se resetira števec servisnih intervalov pri golfu 4.
confused-1.gif
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
Citat:
Uporabnik PREFIX pravi:
mene zanima, če kdo ve kako se resetira števec servisnih intervalov pri golfu 4.
confused-1.gif

mislim da enako kot pri passatu. drzis desno tipko, das kontakt, spistis desno tipko in zaukas levo tipko v desno (ali v levo?). ponavadi je treba postopek nekajkrat ponovit ....
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Izključen kontakt (položaj 0)
Pritisneš in držiš desno tipko (za reset dnevnega št. kilometrov) ter hkrati daš kontakt
Spustiš tipko in obrneš tipko za nastavitev ure. Zbriše ti "insp". Še enkrat stisneš desno tipko in ponovno obrneš tipko za nastavitev ure.Zbriše ti "oil".

Če se prav spomnim, na pamet skor nikoli ne znam, pa tudi če delam to vsak drugi dan. V avtu sicer znam na pamet, ko pa ni avta zraven, pa pozabim.
stupid-1.gif
 

Guli

Pripravnik
6. avg 2007
142
2
18
Pozdravljeni!

Ali mogoče kdo ve kdaj je pri golfu IV 1.6 bencinar veliki servis(menjava jermenov,...)?

In koliko stane približno servis na 100k km.

Hvala.
 

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
Naceloma obstaja neko pravilo da se jermeni menjajo od 80kkm do 120kkm, odvisno ce nisi kak volvas kateremu se pa na 240kkm
grin1.gif

Glede na to da vozis ljudski voz (đaba uzdrzevanje) te bo material po moji oceni prisel cca 300€, vsaj za dizla je tam nekje.
Imas pa na izbiro vec razlicnih "kompletov" a se razlikujejo po ceni in kvaliteti.