Sedežna Ada

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ja, to sem našla. Ravno zato mi ne gre v glavo, ker vsi govorijo o razmeroma nizkih cenah, midva sva pa z vsemi možnimi popusti dobila za usnjen komplet parkratno ceno. Zdej, pa ne vem, ali je to realna cena in, ali je kvaliteta za to ceno kaj boljša? Malo imam pomisleke, ker jo prodaja samo Rutar
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Jaz imam Ado že cca dve leti, tisto, ki je bila tudi v reklami za en sesalec (zdej pa točno veš katera
grin1.gif
). Sedežna je taka kot je bila, ko sem jo kupil, udobna, velika, odlična tudi za spat. Nekateri starejši se sicer pritožujejo, da se ne da normalno pokončno sedet, mlajšim je pa vsem zelo všeč in noro udobna. Nisem še opazil sedežne, za katero bi bil pripravljen zamenjat svojo. Ada rocks!
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Mislim, da bo tale iz četrte strani levo spodaj na temle linku: http://www.rutar.at/images/uploads/S39.pdf
Jaz sem dal takrat točno 300.000sit, vzel sem jo v rutarju in bilo je vse ok. Kakor se spomnim imaš na izbiro dve takšni, ena večja in ena malo manjša, velika je dimenzij 300cmx200cm, za malo ne vem.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Aja, pa če se odločiš, obvezno dokupi vsaj en mali in dva velika povštra
grin1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ta firma prodaja tudi na ebayu in lahko tiste za 3000€ zbiddaš za jurja, ne vem zakaj bi pol v slo kupil.

Drugače je pa v slo nekaj odličnih tapetnikov in dobiš zadevo po meri narejeno, brezhibno šivano, material pa po lastni izbiri.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Jst bi samo to dodala, da se za Ado nisva odločila, ker bi naju prišla 2x toliko kot Natuzzi, toliko pa ni vredna.

Se mi zdijo pa tele, ki si jih nalepila skoraj prepoceni, tako da tudi mene zanima, kako je s kvaliteto
confused-1.gif
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Ta firma prodaja tudi na ebayu in lahko tiste za 3000€ zbiddaš za jurja, ne vem zakaj bi pol v slo kupil.

Drugače je pa v slo nekaj odličnih tapetnikov in dobiš zadevo po meri narejeno, brezhibno šivano, material pa po lastni izbiri.

hitro povej kontakte in nehi informacije zase držat
wink-1.gif
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Jst bi samo to dodala, da se za Ado nisva odločila, ker bi naju prišla 2x toliko kot Natuzzi, toliko pa ni vredna.

Se mi zdijo pa tele, ki si jih nalepila skoraj prepoceni, tako da tudi mene zanima, kako je s kvaliteto
confused-1.gif

Kaj pa sta potem vzela, če sta sploh že kaj?
Lahko še sestav in ceno za tisto Ado zaupaš?
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
ja komot....trised in dva dvoseda 15.000, potem je nama znižal na 9000, pa dobila bi še 10% popust na gotovino....nisva še nič vzela, greva gledat še Natuzzi v kratkem. Problem je, ker iščeva zelo visoka naslonjala (ne da so samo do ramen, ampak da lahko še glavo nasloniš) in vsaj dva gibljiva sedeža, se pravi, da se spodnji del dvigne in imaš še za noge,..pri Adi si se pa prav prekucnil v ležeč položaj - po moje sva se zaradi tega tako zapičila v tisto sedežno, da nama nobena druga ni všeč
grin1.gif
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Ta ve kaj dela... http://www.posedi.com

Ma tudi veliko izbiro materialov, veliko tkanin in tudi dragega kvalitetnega usnja če si želite met top, je pa ene 2-3 mesce za čakat.

prvič slišim ... sem si jih zabeležla
še kakšen ki dela/prodaja sedežne?

me pa zanima belo usnje, kotni sestav, dimenzije cca 3 x 4 m, izgleda pa naj kot kakšna Natuzzijeva + tabure
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
ojla...
tukaj sem jaz nabavil sedežno...usnjeno Tiffany z taburejem, naslon za glavo se dvigne ali spusti, zelo udobno za sedet, usnje Top, debelina samega usnja tudi, kvalitetno narejeno..
Cena za kotni sestav in tabure 2.400e