Se bo mogoče končno kaj premaknilo? 125ccm z B kategorijo

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.144
329
83
38
Sam kot zanimivost, a je ful terminov frej, ali imajo obcutno povecanje sedaj? Pa kako se kaj giblje cena? Se velja tistih 250?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
Tu v našem koncu so mi vsi rekli da majo kr.
Cena je 30€ poligon, 40€ izdaja kartončka in 42 ura v prometu.
 

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
Pred 6imi leti sem opravil izpit za A kategorijo.
Tip mi je iz prve po telefonu povedal (nisva se poznala), da če imam željo lahko hodim na predavanja cpp, sicer pa mi samo napiše pa je :)
Vprašal sem ga tudi, če lahko vozim s svojim motorjem, da bi bila ura cenejša. Nameraval sem ga pač registrirati seveda tako, da bi bil uporabnik vpisan nekdo, ki ima izpit za A.
Odgovor je bil, da nebo šlo, ker mora imeti motor za avtošolo drugačno registracijo- je vpisano v prometni, da se uporablja za AŠ, in s tem potegne za sabo tudi pogostejše tehnične preglede itd.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.154
113
Pred 6imi leti sem opravil izpit za A kategorijo.
Tip mi je iz prve po telefonu povedal (nisva se poznala), da če imam željo lahko hodim na predavanja cpp, sicer pa mi samo napiše pa je :)
Vprašal sem ga tudi, če lahko vozim s svojim motorjem, da bi bila ura cenejša. Nameraval sem ga pač registrirati seveda tako, da bi bil uporabnik vpisan nekdo, ki ima izpit za A.
Odgovor je bil, da nebo šlo, ker mora imeti motor za avtošolo drugačno registracijo- je vpisano v prometni, da se uporablja za AŠ, in s tem potegne za sabo tudi pogostejše tehnične preglede itd.
sej predavanja niso izpit...tak da je na konc vseeno če ti slišiš ali, znat moraš potem na izpitu.
 

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.553
-249
83
Pred 6imi leti sem opravil izpit za A kategorijo.
Tip mi je iz prve po telefonu povedal (nisva se poznala), da če imam željo lahko hodim na predavanja cpp, sicer pa mi samo napiše pa je :)
Vprašal sem ga tudi, če lahko vozim s svojim motorjem, da bi bila ura cenejša. Nameraval sem ga pač registrirati seveda tako, da bi bil uporabnik vpisan nekdo, ki ima izpit za A.
Odgovor je bil, da nebo šlo, ker mora imeti motor za avtošolo drugačno registracijo- je vpisano v prometni, da se uporablja za AŠ, in s tem potegne za sabo tudi pogostejše tehnične preglede itd.
A ni tako, da ce imas ze od prej B kategorijo, ti CPPja ni potrebno delat?
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
A avtošole imajo za vožnje samo MZ-je na nožno šaltanje al so tudi napredovali do kakih avtomat skuterjev za nas lenuhe?

Ker nazadnje sem šaltal moped, ko sem bil star 12 let. Pa ne mislim še kdaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Zgaga