Sarajevo-pot?

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.868
5.623
113
Pozdravljeni.........s5 grem dol na čevape z yogurtom
smile-1.gif


Tokrat ne bom(o) ponovili napake z vlakom ( ena smer 13 druga 18ur.....plus ne daj bože da me uvati na wc gor na vlaku) in gremo z avtomobili
cheer.gif


Ker vem da ste kle sami badass popotniki me zanimajo vaše izkušnje s potjo......so kje kake zanimive skitnice da se ob poti še kaj vidi
sprasujem se.gif


Tja grede bi šli: Lj-Obrežje-Zg-Slavonski Brod-Doboj-Sarajevo........

Lahko kje pričakujemo gužvo? Se splača čemu izognit?

Nazaj grede še ni plana....ali trackback....al pa čez bošno turistično ( v mislih mam predvem plitvička jezera....)

Mate kake druge varjante.....se je tekom 2h let odkar sem bil nazanje v SA kaj spremenilo ( ok alkohola ne pričakujem da že pijejo
smile-1.gif
)...kaj novega odprlo za pogledat?

pozdrav.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.868
5.623
113
Ja to z motorji? Kaj pa murija čez notranjost?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
jaz grem ponavadi po tej poti do Srajeva.je najhitrejša.nekaj je že AC.malo pred Kaknjem se začne in jo imaš do Sarajeva.če je kaj za videt pa ne vem.poanvadi se vmes ustavim na kaki prasetini in piru.tega je itak polno
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.599
1.385
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Ja to z motorji? Kaj pa murija čez notranjost?

V Bosni imaš polno stacionarnih radarjev, ki ti lahko ob naslednji (čez nekaj dni) policijski kontroli (lahko tudi na meji) pokvarijo gurmansko-kulturno nadgradnjo karakterja. Če greš le za podaljšan vikend in te nekaj let ne bo nazaj, brez skrbi. Če pa si se zapalil za kakšno hanumo in se imaš namen vračat, pa pelji po omejitvah saj so tudi kazni vedno bolj evropske
grims-1.gif


EDIT:
cool-1.gif

http://poiplaza.com/?sdbd=1388
http://poiplaza.com/index.php?p=sdb&d=2636&lstpg=ds&lsts=_LSTS_
 
Nazadnje urejeno:

danijel8

Pripravnik
2. nov 2010
198
8
18
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Kaj pa gužva na AC Zg-Slavonski Brod?
Na tem odseku ne bo gužve. V času turizma zna biti med Bregano in odcepom za Split, naprej pa ni gužve.
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.868
5.623
113
No bolj kot stacionarni radarji ( me ne skrbijo ker imam garmin in že vse iz te strani naloženo
smile-1.gif
) sem imel v mislih če so policajci dosadni tud če voziš po omejitvah...da te ustavljajo za bv in hočjo dobit free lunch
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.868
5.623
113
Mi vsaj ne bo popila vsega olja do tja dol kot tvoja GTVjka
tongue-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Ma kje bo guzva cez praznike sred poletja
smile-1.gif
Ce gres po AC je bistveno hitrejse samo nimas kaj videt ali gledat. Po magistrali cez zahodni del je v tem letnem casu zelo lepo vendar je cesta ...
Policajev je povsod, sploh cez vikend. Delujejo tudi stacionarne kamere
smirk-1.gif
,ki ti bodo pripravile nagrado ob naslednjem obisku.

Dol je trenutno okoli 40stopinj tko da je to bolj sado mazo izlet cez vecji del dneva....
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
na AC ni gužve.ponavad se zabaše na mejnem prehodu Sl. Brod-Bos. Brod.ker imajo bosanci zgolj en pas
bonk.gif

policajev je res polno.če boš vozil po omejitvah se ne rabiš bat ne njih ne stacionarcev
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Ja z motorjem in policisti zaenkrat ni bo problemov, ker jih baje ne ustavljajo lih....kontrol je blo pa kar dosti cez bihac in kljuc...
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Ja to z motorji? Kaj pa murija čez notranjost?

Dva tedna nazaj sem na relaciji Sarajevo - Mostar - Sarajevo srečal 9, Sarajevo - Zvornik pa tri kontrole.

Najbolj varna evropska država.press
grin1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.868
5.623
113
No upam da LED tehnologija še ni pršla do zemotov
smile-1.gif


Mam led pozicijske....pa se mi ne da šravfat sprednga konca....
 

djpiky

Pripravnik
21. feb 2008
373
13
18
Bil pred 1 tednom dolih. Na hrvaški AC ni blo nobene gužve (res pa je da je bil ponedeljek), mimo Banje Luke pa do Sarajeva praktično nobene gužve. Policajev ogromno, seveda sem naletel po urci vožnje po Bosni na radar, pa sem mu jamral, pa obdelala sva vse teme pa me je spustil. Omejitve so pa katastrofalne. 30km/h oz. 40 km/h v ovinkih kjer bi bilo pri nas 70 km/h
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Odvisno kdaj greš. Lahko se načakaš na mostu v Брод zaradi tovornjakov, pa seveda klasika od rondoja v Krivoglavcih po cesti Sarajevo - Semizovac. Priporočam, da greš tam na krožišču šele na drugem izvozu ven in jo ubereš čez Vogošæo in Kobiljo glavo.

Sicer pa imaš https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/1812033/page/0/fpart/1/vc/1 tukajle en poročilo GPS točno te poti iz Ljubljane do Sarajeva. Totalno brez divjanja.

Največ skritih policistov pa najdeš od Broda do Doboja.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
No bolj kot stacionarni radarji ( me ne skrbijo ker imam garmin in že vse iz te strani naloženo
smile-1.gif
) sem imel v mislih če so policajci dosadni tud če voziš po omejitvah...da te ustavljajo za bv in hočjo dobit free lunch

Ti vedno narediš scene iz krajšega izleta?
smile-1.gif


Če boš normalno vozil, te ne bo noben na "silo" ustavljal. Enkrat so me za mejo ustavili in preverjali le številke, sicer mi noben ni mahal, ne z avtom, ne z motorjem.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.868
5.623
113
Mah etak pol punktov sploh ni na poiplazi....

Enostavno se nardis europejca in pocakas da lokalni kamikazi poc zivac od tvoje voznje po omejitvah
smile-1.gif


Pol pa k te prehiti....pa sam zahods za njim in si resen....bremza tm k so in tisci tm k jih ni
smile-1.gif