Sarajevo-pot?

I

Izbrisan uporabnik #488

Ko sem bil sem spal 100m od Baščaršije pri Amri.
http://www.motoboom.com/amra/indexs.html

Šetnja po Baščaršiji in dokler noga zmore, ogled tunela, Olimpijske dvorane (zeta se mi zdi), ker se razprostira žalosten pogled na bele križe, vožnja na Trebevič, kjer je razgled nad mestom ter ostanki bob steze in to je to.

Skratka na prvem mestu kulinarika
smile-1.gif
, vojne znamenitosti in stari del pa smo končali.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.638
1.343
113
Ko prideš čez mejo v Bosno, se voziš 1km in pred mostom zaviješ desno, nato imaš 6km čez vasi do avtoceste Gradiška - Banja Luka. Je dobro označeno tako, da ne moreš zgrešit. Po avtocesti, na kateri je bore malo prometa, si v 20min pred Banja Luko ( klik ) Cestnine zaenkrat še ni.
V Banja Luki je potem 4 pasovna hitra cesta (pogosto so radarji, drži se omejitev).

Od Banja Luke naprej se pa nisem vozil.
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
437
33
28
...zadnji....

se je kdo letos že peljal v SA....do kam je narejena avtocesta Gradiška-Banja Luka - ?.....je ta pot boljša od tiste čez Doboj?

čez Banja Luko je bližje sto pa nekaj kilometrov, mi pa ni da bi se peljal po vukojebinah zarad sto kilometrov manj....

koliko je približno vožnje do Sarajeva, po omejitvah in z normalnimi postanki....


so priporočila glede ogleda in hrane še vedno enako kot lani (posti višje)....al ej kaj novega?
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Tudi mene zanima kje v okolici Sarajeva se dobro je - poleg Kameleonovih nasvetov.