Sarajevo - hotel

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.319
297
83
39
Ljubljana
Kakšne so pa cene?
smile-1.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Sarajevo je zakon tudi za žurat. Folk je OK, pijačke in hrana so precej poceni, v nočnih klubih se vam splača vzeti kar cele flaše, če boste slučajno kaj pili, ker te pride dosti ceneje kot če kupuješ po 0,3m ... tud kelnarji so potem ful prijazni in ustrežljivi
grin1.gif

No mi smo ga žural na narodni, tko da ne vem kako je kaj z drugii zvrstmi glasbe, ampak tam kjer smo bli nam je bilo the best. Je pa fino kakšnega taksista prosit, da te zapelje nekam kjer se dogaja.
V glavnem, sarajevo je super mesto ... folk je prijazen, znajo te nasmejat in vse gre na izi, tko da boste užival. Nam je pa dosti domačinov reklo, da je najbolje priti poleti, ker je takrat mesto bolj živahno. Mi smo bli pozimi in je blo vseeno super, samo veliko bolj mrzlo kot pri nas.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Za novo leto ja
smile-1.gif
Šli smo zadnji dan leta v lastni režiji pa smo brez problema dobil nastanitev.
Pa seveda pripravite marke za policaje, vedno je treba koga podkupit
grin1.gif
 

der_Starke

Pripravnik
22. jun 2010
881
5
18
Vzhodna - MB
Hodimo dol minimalno 1 do 2x na dva meseca pa za podkupovanje še ni bilo potrebe - za razliko od hrvaške avtoceste Bratstva i jedinstva.
crazy1.gif


Edino na mejnem prehodu v Sl. Brodu pri zapuščanju HR v smeri BIH (še na HR meji) vedno pade stavek "Čija su ovo kola"
rolleyes-1.gif
- pol pa procedura s prometno pa zeleno karto...preverjanje št. šasije.

Se že kalkulira 10min za ta postopek v skupni čas vožnje.
grin1.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik der_Starke pravi:
Hodimo dol minimalno 1 do 2x na dva meseca pa za podkupovanje še ni bilo potrebe - za razliko od hrvaške avtoceste Bratstva i jedinstva.
crazy1.gif

ko gremo mi dol je skoz neki, tudi ostali mi razlagajo ... npr. niste bili vezani, niste imali upaljena svjetla, vozili ste 40 preko ograničenja pa take ... pol se pa ti kregaj z njim, itak boš colal. Raje mu daš tistih 10 mark pa ti model še pove kje je naslednji radar.
grin1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Jaz sem vedno plačal. Je pa res, da me je 50 čez preko polne mimo kolone stalo celih 20 mark, pa še to samo zato, ker os bili v providi (Golf 4 TDI 90KM, komaj me je ujel) trije oz šef, pa je bilo 10+5+5.
Drugače pa vedno na kak radar človek pade (še poszimi na snegu smo), pa pač daš tistih 10 mark, pa gasa naprej ...
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.319
297
83
39
Ljubljana
Citat:
Uporabnik escada66 pravi:
Tukaj se pozanimaj.
Hotel je 50 m stran od Baščaršije, prijeten z svojim manjšim parkplacom..
Nočitev z zajtrkom za 2 osebi, Junija...40€

Priporočam.

Hvala ti še enkrat!

Blo luštno, edino vreme je blo mal čudno. Drugače še našla tisto slovenko na baščaršiji, dobr blo za jest na parku Prinčeva, pogledala Tunel, burek ispod sača najboljši
smile-1.gif


Izlet Arizona - Etno Selo (Bijeljina) - Sarajevo - Mostar - Jajce.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Mene pa tole Etno Selo mal bolj zanima? kako je blo? a je kaj za pocet? pogledat?

Gremo konec novembra za 3 dni z sluzbo dol
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lepo.
Po moje je to eno najlepših pa še nonstop se širi.