Šanse ali ne?

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.223
113
42
To zato ker preveč kompliciras. Najboljši 3je blowjobi ki se sm jih dobil so bile stare 19, 22, 52, najslabše pa med 25 in 30.
Tudi 20letnice znajo biti zabavne. Roko na srce se tak nimaš nič pogovarjat ker ma ona skoz polna usta. Ok seks če imaš redno je boljši če je malo starejša kar pa se vedno ne pomeni da mlajše ne znajo. Trojčki, seks v javnosti, diskacih je bil vedno z mlajšimi :D pr men saj :p
 

predat0r

Zelenc'
23. feb 2015
9
2
3
Hej! Tudi jaz sem v eni podobni situaciji. V poslovni stavbi imamo restavracijo, kamor pogosto hodimo na malice. Pred kratkim se je zamenjala ekipa in tedaj se je pojavila ona. Njenega imena še nisem izvedel, poznava se samo na videz. Rekel bi, da je nekaj let starejša od mene (40+ sigurno), vendar leta nič ne pomenijo.
Ni šefica restavracije, ni kuharica, samo malice in kavice raznaša po mizah. Z njene strani dobivam neko čudno naklonjenost: Enkrat sem prišel tik pred zapiranjem in mi prinese gratis slaščico (da bom lažje dočakal glavno jed). Potem drugič sem malo moral počakati in se je takoj zavzela, da moram takoj dobiti malico. Tretjič sem malico odnesel v pisarno in ker se je pozabila neka priloga, jo je naknadno prinesla v višji štuk. Potem je tu še njena izjava, da me že dolgo ni videla... nasplošno je kar komunikativna.
Kakšna je do ostalih gostov, ne vem, vsekakor pa izstopa od ostalih članov ekipe (ki šele po nekem času pristopijo do mize in komaj kaj spregovorijo). Morda ta njena zagnanost zavoljo gostov in dobrega vzdušja... kaj pa vem! Po drugi strani pa si mislim, saj spet nima tako visoke plače, da bi se tako trudila. Bolj kot kakšni posebni naklonjenosti bi te njene reakcije pripisal čemu drugemu (da dobiš in ohraniš stranke, moraš imeti nek primeren odnos), ampak vseeno hočem razjasniti 100%. Nenazadnje mi je glavo že tako zmešala, da bolj kot zaradi malic, tja hodim zaradi nje.

Nekako bi jo moral povabiti nekam drugam na kavo in bi takoj videl, kako se bo vse skupaj odvilo. Samo ne najdem pravega načina za povabilo... najprej zaradi prisotnosti ostalih natakarjev in gostov, pa tudi nimava tako dolgih pogovorov. Malo pa tudi razmišljam, kakšna bi bila reakcija, če sem vse skupaj razumel in sploh ničesar ne išče... Bi se me začela izogibati? Bi karkoli omenila ostalim natakarjem oz. ekipi? Na malice tja kar pogosto hodimo in še dolgo bomo, zato si kakšnih slabih odnosov ne morem privoščiti.

Kaj pravite na vse skupaj? Punca kaj išče ali jaz narobe razumem signale? Kako jo dobiti na samem, da jo povabim na kavo?
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.480
1.047
113
Ah, kompliaktor... V minutki imaš vse rešeno. Vljudno in prijazno jo povabi na kavo... Ne boš verjel, to še vedno fukncionira. Morda bo celo ona predlagala lokacijo... Samo potem ne stisni takrat "repa med noge".
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.702
36
48
Valparaiso
Hej! Tudi jaz sem v eni podobni situaciji. V poslovni stavbi imamo restavracijo, kamor pogosto hodimo na malice. Pred kratkim se je zamenjala ekipa in tedaj se je pojavila ona. Njenega imena še nisem izvedel, poznava se samo na videz. Rekel bi, da je nekaj let starejša od mene (40+ sigurno), vendar leta nič ne pomenijo.
Ni šefica restavracije, ni kuharica, samo malice in kavice raznaša po mizah. Z njene strani dobivam neko čudno naklonjenost: Enkrat sem prišel tik pred zapiranjem in mi prinese gratis slaščico (da bom lažje dočakal glavno jed). Potem drugič sem malo moral počakati in se je takoj zavzela, da moram takoj dobiti malico. Tretjič sem malico odnesel v pisarno in ker se je pozabila neka priloga, jo je naknadno prinesla v višji štuk. Potem je tu še njena izjava, da me že dolgo ni videla... nasplošno je kar komunikativna.
Kakšna je do ostalih gostov, ne vem, vsekakor pa izstopa od ostalih članov ekipe (ki šele po nekem času pristopijo do mize in komaj kaj spregovorijo). Morda ta njena zagnanost zavoljo gostov in dobrega vzdušja... kaj pa vem! Po drugi strani pa si mislim, saj spet nima tako visoke plače, da bi se tako trudila. Bolj kot kakšni posebni naklonjenosti bi te njene reakcije pripisal čemu drugemu (da dobiš in ohraniš stranke, moraš imeti nek primeren odnos), ampak vseeno hočem razjasniti 100%. Nenazadnje mi je glavo že tako zmešala, da bolj kot zaradi malic, tja hodim zaradi nje.

Nekako bi jo moral povabiti nekam drugam na kavo in bi takoj videl, kako se bo vse skupaj odvilo. Samo ne najdem pravega načina za povabilo... najprej zaradi prisotnosti ostalih natakarjev in gostov, pa tudi nimava tako dolgih pogovorov. Malo pa tudi razmišljam, kakšna bi bila reakcija, če sem vse skupaj razumel in sploh ničesar ne išče... Bi se me začela izogibati? Bi karkoli omenila ostalim natakarjem oz. ekipi? Na malice tja kar pogosto hodimo in še dolgo bomo, zato si kakšnih slabih odnosov ne morem privoščiti.

Kaj pravite na vse skupaj? Punca kaj išče ali jaz narobe razumem signale? Kako jo dobiti na samem, da jo povabim na kavo?
išče sponzorja
 

predat0r

Zelenc'
23. feb 2015
9
2
3
niso te malice bile ze pred leti aktialne?

Malice so zmeraj aktualne, samo zdaj gre za drugi primer... kaj ste pred leti imeli tukaj na forumu, ne vem. Daj malo višje preberi celotno situacijo.

Nič, treba bo čim prej z njo na kavo. En način je, da grem na malico ob takem času, ko je manj gostov in vprašam direktno. Drugi način je, da ji po filmsko izročim vizitko z napisom "ob X uri na Y mestu" (v filmih se to zmeraj obnese). Bom tako rekel - če karkoli išče, je način dostave nepomemben. Najbrš imam samo bujno fantazijo (zgleda noro dobro in verjetno jo že kdo podira), ampak po kavi bo "slika že malo bolj jasna".
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N in sajkek

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.486
-1.345
63
Vidiš, zaradi takih ko si ti, kelnarce niso več prijazne, ker tipi mislite, da flirtajo z vami ;)

Ok, kaj več kot NE, imaš za izgubit, če jo lepo povabiš na kavo?
 

mikimaus

Pripravnik
18. sep 2014
36
4
8
Pa koliko let imate. Klanarc, frizerk in sester se ne vabi ven na delovnemu mestu, ker morajo biti prijazne do vas...

To drži - so poklici, kjer je treba biti prijazen do strank. Še zmeraj pa je lahko kelnarci všeč kakšen gost, lahko je frizerki všeč stranka, lahko je sestri všeč pacient. Tudi če je že v zvezi, lahko zmeraj pride nekaj boljšega kot jo čaka doma (odvisno v kakšni situaciji je). Leta so tu nepomembna.

Saj jo ne boš ubil, če jo povabiš na kavico. Več kot zavrniti te ne more. Lahko da bo tudi sprejela, čeprav je morda že vezana (nekatere imajo rade rezervo). Jaz bi v takem primeru raje vprašal kot pa se spraševal. Bi že našel način, če ne v restavraviji pa 3 metre pred njo. Ženske imajo menda rade, da se tipi za njih trudijo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.625
113
Nič, treba bo čim prej z njo na kavo. En način je, da grem na malico ob takem času, ko je manj gostov in vprašam direktno. Drugi način je, da ji po filmsko izročim vizitko z napisom "ob X uri na Y mestu" (v filmih se to zmeraj obnese).

Listek....vroči vampi v gostilni X dne Y...

Pa narediš še zmedenega....da ti je neka malo prej to pustila na pladnju....ti pa si smotan doma pozabil očala za na blizu in ne vidiš prebrat....

Če bo dojela si zmagal.... če se bo pa naredila še bolj smotano od tebe.....well.... :D
 

jezek

Guru
24. jul 2008
3.209
1.348
113
Povabi pa mir. Morda je ze prepozno. Par kolegov je porocilo kelnarce, pa se kvarijo enako ali manj kot ostala roba. Je pa res da to vecinoma mlajse. Baba ki kelnari po 40em letu je posebna sorta, nic slabega v tem, ampak se moras malo prilagodit temu lajfstajlu ce hoces da ti zveza spila....
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.486
-1.345
63
Dejansko jih veliko flirta s strankami. Niso več prijazne zato ker so kukr emancipirane. In Lene.
Mogoče narobe zaznavaš signale. Kako pa veš da flirtajo? Ker če so prijazne, to pomeni da flirtajo?
Verjetno daš napitnino raje tistemu, ki je prijazen, zna svetovat, se nasmehne, kot nekomu, ki je hladen kot špricer.
 

predat0r

Zelenc'
23. feb 2015
9
2
3
Kot rečeno, tako ali drugače bo treba probat pa mir. Sem mislil, da boste drugi iz opisanega razbrali kakšne signale, ampak vidim da ste enako zmedeni kot jaz (flirta, ne flirta). Je sicer nekaj let (morda tudi celo desetletje) starejša od mene, zato dvomim, da bi hotela karkoli imeti z mlajšim, ampak nikoli se ne ve. Če si že učiteljice v šolah privoščijo nežnosti s svojimi učenci, potem ne bo nič narobe, če še jaz malo obdelam natakarico/strežnico.

Saj verjetno iz vsega skupaj ne bo nič, ampak vseeno... morali bi jo videti, potem bi razumeli. Punca je prava bomba... trudim se med malico čim manj misliti nanjo in čim manj gledati za njo, da spodaj ne pride do kakšne reakcije. Četudi ne flirta, se tako splača povabiti na kavo.