Šanse ali ne?

docker

Zelenc'
9. jun 2021
15
2
3
Pozdravljeni,

v restavraciji, kamor hodim na kosila sem spoznal lustno kelnarco. Ker mi je ušeč sem jo ogovoril in tako sva začela vsak dan po malo debatirat. Prašal sem jo za ime, nato sem se še jaz predstavil. Vsega skupaj sem jo 3 videl oz. 3x z njo govoril. Danes, ko je minilo cca. 4 dni odkar sem jo zadnjič videl pa sem jo vprašal ”bi šla na kako pijačko kdaj”. Pa mi reče ”hmmm,..odvisno. Drugi teden sem 2 dni prosta. Saj se še vidimo.” Cifre nism dobil.

Vaše mnenje? So šanse ali ne?

lp, Hvala
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
rekla ti je odvisno, kar pomeni, da ne ve če bo žejna ali pa ne bo žejna
tak da če bo žejna, imaš šanse da gre na pijačo
če pa ne bo žejna, pa nimaš šans
drugače pa v petek zopet idi kaj naokoli, in boš takoj videl, kako bo kazalo za naprej
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85 in Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Glede na odgovor.....

Si ji plan B ali C....noče se zabezecat.... Ker še ne ve če jo bo oseba xy povabla tista 2dni km
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Maš pa šanse.....odvisno od okoliščin /lune/planetov/.......sreče :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.327
3.423
113
Ti samo Idi.
Mogoče ji daj kakšno napitnino.
Lahko ti rata, ker mogoče se bodo planeti poklopili.

Aja pa vedeževalko še pokliči, mogoče ona več ve.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Daš napitnino....pa poveš kaj piješ na izletu :)
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Eem so poklici kjer moras biti extra prijazen in dedci to zamenjujete za flirtanje. Se še vidimo fraza je pa tudi zelo vzpodbudna, not. Igre nimas, se pravi, ce nisi 185cm plus atlet z debelo denarnico..

Pa ne flirtat v baru no, to je res visji level. Tle ni tipa, da ga kelnarca se ni videla, vrstice da ni slisala, slinjenja poslusala.

Vsak dan po malem se spoznavajo prjatli, ce isces sex je nujen moment, trenutek in hitrost.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mojkel in jekleni

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.768
2.647
113
Kot je že cappy napisal ne uporabljaj besed kot so pijačka, jaz tudi napitnine neke hude nebi puščal, saj je nimaš namen kupit. Probaj jo nasmejat pa ne z kakšnimi butastimi vici. Potem jo pa nekam povabi ( konkretno kraji in ura) in ne samo spraševat če bi kdaj kam šla. Drugače pa če je v Kamniku župniku uspe kelnarco zapecat zakaj nebi tebi uspel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
drugace pa, manj kompliciras, boljse je. ce rata, rata.

bistvo je, da nisi uzaljen ce rece ne in da ne odnehas na prvi, drugi, ... NE.

jebe uporan, ne lep ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N