Šanse ali ne?

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Pozdravljeni,

v restavraciji, kamor hodim na kosila sem spoznal lustno kelnarco. Ker mi je ušeč sem jo ogovoril in tako sva začela vsak dan po malo debatirat. Prašal sem jo za ime, nato sem se še jaz predstavil. Vsega skupaj sem jo 3 videl oz. 3x z njo govoril. Danes, ko je minilo cca. 4 dni odkar sem jo zadnjič videl pa sem jo vprašal ”bi šla na kako pijačko kdaj”. Pa mi reče ”hmmm,..odvisno. Drugi teden sem 2 dni prosta. Saj se še vidimo.” Cifre nism dobil.

Vaše mnenje? So šanse ali ne?

lp, Hvala
Fant, edino številko, ki jo boš dobil od nje, je dvojka.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N in cappy

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.046
389
83
44
dolenska
Kaj pa vem. Pri kelnarcah, če si kolikor toliko normaln imaš šanse. Tudi, če je oddana . Sam te punčare fletne niso za dolgi rok. Kmalu pride drug za šank. Je pa lahko lušno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
sprve ji reč da voziš premijo, relativno novo...sicer bo sprva te zabila da ni taka, in da jo boli krščen duš kaj imaš in kaj voziš...ampka po dnevu ali dveh, pa to pomaga in boš hitro namakal..sicer to ni material za ženit, a vseeno. Če že pecaš klasične kelnarce. :D
 
  • Haha
Reactions: B81

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.376
2.024
113
Pozdravljeni,

v restavraciji, kamor hodim na kosila sem spoznal lustno kelnarco. Ker mi je ušeč sem jo ogovoril in tako sva začela vsak dan po malo debatirat. Prašal sem jo za ime, nato sem se še jaz predstavil. Vsega skupaj sem jo 3 videl oz. 3x z njo govoril. Danes, ko je minilo cca. 4 dni odkar sem jo zadnjič videl pa sem jo vprašal ”bi šla na kako pijačko kdaj”. Pa mi reče ”hmmm,..odvisno. Drugi teden sem 2 dni prosta. Saj se še vidimo.” Cifre nism dobil.

Vaše mnenje? So šanse ali ne?

lp, Hvala
Šanse boš mel, če se boš res izkazal.
Vsaj liter vina (najboljš cvička) moraš spit, da bo vidla da si dec.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Pozdravljeni,

v restavraciji, kamor hodim na kosila sem spoznal lustno kelnarco. Ker mi je ušeč sem jo ogovoril in tako sva začela vsak dan po malo debatirat. Prašal sem jo za ime, nato sem se še jaz predstavil. Vsega skupaj sem jo 3 videl oz. 3x z njo govoril. Danes, ko je minilo cca. 4 dni odkar sem jo zadnjič videl pa sem jo vprašal ”bi šla na kako pijačko kdaj”. Pa mi reče ”hmmm,..odvisno. Drugi teden sem 2 dni prosta. Saj se še vidimo.” Cifre nism dobil.

Vaše mnenje? So šanse ali ne?

lp, Hvala

100% imaš šanse, naredila je pač pravi korak, naredila se je malenkost nedostopno, dala te je malo v negotovost, v kolikor ji ne bi bil interesanten bi te lahko na prvo žogo na mnogo elegantnih načinov odslovila. Tako da kr pogumno. Morda na tvojem mestu ne bil dalje pritiskal s to pijačo, bi poskušal raje izbaciti kakšno foro....
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.737
2.617
113
100% imaš šanse, naredila je pač pravi korak, naredila se je malenkost nedostopno, dala te je malo v negotovost, v kolikor ji ne bi bil interesanten bi te lahko na prvo žogo na mnogo elegantnih načinov odslovila. Tako da kr pogumno. Morda na tvojem mestu ne bil dalje pritiskal s to pijačo, bi poskušal raje izbaciti kakšno foro....
Ali pa že sedaj dobre napitnine pušča, pa ni hotela ostati brez. A ti zravn malice prinese kdaj še kaj extra, kakšno sladico ali kaj takega? Če ti, potem je zainteresirana.
 

docker

Zelenc'
9. jun 2021
15
2
3
No, po tem ko sm prvič do nje pristopu in jo ogovoru je potem tko drugič, kakor tretjič prisla sama do moje mize in me zacela sprasevat da kako sm in se pogovarjat z mano...(potem ko mi je hrano prinesla kelnarca)...ta moja simpatija dela u sanku...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Na to foro se bosta se rezala, ko bosta zvecer na terasci pila, ti mrzlo, ona pa kak koktejlck, ki ji ga bos ti naredu, otroci bodo ze spali...kmalu bosta pa sla noter, ker bodo komarji pikali...in bosta tarnala...fak, spet ti komarji....to pa je, ko ni vec zim, pa nc ne pocrka...nc, a bos sel jutri ti v vrtec po ta malo, jst mam frizerja....pa nove copate je treba za mulca...aja, podpis je dobil...spet je zlasal enga.....ammm, a prides v pojslo? Ze 2 tedna spis na kaucu...ves, jst tega ne morem vec prenasat....a bos u pojsli, al pa kr tam na kaucu ostan...
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in Mare77

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.745
209
63
Na to foro se bosta se rezala, ko bosta zvecer na terasci pila, ti mrzlo, ona pa kak koktejlck, ki ji ga bos ti naredu, otroci bodo ze spali...kmalu bosta pa sla noter, ker bodo komarji pikali...in bosta tarnala...fak, spet ti komarji....to pa je, ko ni vec zim, pa nc ne pocrka...nc, a bos sel jutri ti v vrtec po ta malo, jst mam frizerja....pa nove copate je treba za mulca...aja, podpis je dobil...spet je zlasal enga.....ammm, a prides v pojslo? Ze 2 tedna spis na kaucu...ves, jst tega ne morem vec prenasat....a bos u pojsli, al pa kr tam na kaucu ostan...

to je pa itak nadaljevanje vsake zgodbe ...

dobro napisano ... si grem prec enga hladnega odpret ...
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Glede na odgovor.....

Si ji plan B ali C....noče se zabezecat.... Ker še ne ve če jo bo oseba xy povabla tista 2dni km
Eem so poklici kjer moras biti extra prijazen in dedci to zamenjujete za flirtanje. Se še vidimo fraza je pa tudi zelo vzpodbudna, not. Igre nimas, se pravi, ce nisi 185cm plus atlet z debelo denarnico..

Pa ne flirtat v baru no, to je res visji level. Tle ni tipa, da ga kelnarca se ni videla, vrstice da ni slisala, slinjenja poslusala.

Vsak dan po malem se spoznavajo prjatli, ce isces sex je nujen moment, trenutek in hitrost.

Tole.

Pozabi, si že odletel. Vidi te še kot enega izmed osladnih, prijaznih fantkov, ki jih vsak dan vidi xy. "Mogoče" ni odgovor. Ko je ženska zapaljena, "mogoče" ne obstaja. Ta je pač prijazna do tebe, ker je to njena služba. Žensk se ne vabi na pijačko in upa, da ji boš tam zašarmiral. Žensko boš zapecal tako, da boš med vama ustvaril čim večjo seksualno tenzijo, potem pa izkoristil pravi trenutek. Kako se to izpelje, je pa odvisno od situacije. Pravilo je, da bolj ko se trudiš, manjša je verjetnost. Nesigurnost zavohajo na kilometer. Biti moraš čim bolj indiferenten in samozavesten. Pri tej si pa že v štartu pokazal interes in ji zato nisi zanimiv, zato ti je pa vrgla "mogoče", ki v bistvu pomeni "ne". Največ, kar lahko narediš je, da izgineš za kak mesec, se v tem času posvetiš kaki drugi, tej pa daš čas, da te pogreša. V vmesnem času pa preglej kak redpill youtube kanal (predlagam Darius M), da ti bo igra malo bolj jasna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in zaseka