Samsung Smart TV - podnapisi

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.260
1.918
113
Eno vprašanje za znalce na forumu.

Imam dva smart tv-ja in mi ni jasno par stvari glede tega ¨samsung vmesnika½
Prvi TV je UE 32F5500 - za povezovanje z računalnikom/telefonom sem naložil aplikacijo Samsung link in zadeva krasno špila, da se gledat filme prek WI-FI-ja, delajo podnapisi itd.. v glavnem vse OK

Pred cca.dobrega pol leta sem kupil še UE50H6400 - če hočeš to zadevo povezat, je neka druga aplikacija Smart View 2.0. No v glavnem to sem naložil in sedaj če hočem gledat filme prek WI-Fi ja moram vsakič na kompu štartat to aplikacijo, vpisat neko PIN kodo in na noben način ne delajo podnapisi. Podpira samo ene par formatov... itd, v glavnem proti prvem sistemu je to en drek.

Sedaj pa trick question, ali se da na drugem TV-ju to povezljivost nekako zrihtat preko samsung linka kot na prvem TV-ju da bi to delalo na isti način?

Upam da je komu jasno kaj sprašujem.
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
to maš klasičen dlna? se pravi vse filme maš na istem compu al maš različne compe? ker bi moral normalno videt svoj comp med viri...

ker smart view 2.0 je v osnovi mišljena za kopiranje slike = ali z tv na laptop/tablet ali pa obratno. za dlna ni ravno primerna v mojem mnenju...

drugače pa še vedno lahko downloadaš samsung link
wink-1.gif
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.260
1.918
113
Citat:
Uporabnik MAKY_ pravi:
to maš klasičen dlna? se pravi vse filme maš na istem compu al maš različne compe? ker bi moral normalno videt svoj comp med viri...

ker smart view 2.0 je v osnovi mišljena za kopiranje slike = ali z tv na laptop/tablet ali pa obratno. za dlna ni ravno primerna v mojem mnenju...

drugače pa še vedno lahko downloadaš samsung link
wink-1.gif

Filmi so na laptopu, datoteka je sharana, na samsung linku na računalniku sta omogočena oba TV-ja. Na enem dela preko Samsung link-a, na drugem pa zahteva da se priključim preko tega Smart View 2.0.
Pa mi ni jasno zakaj.
 

mayk

Pripravnik
7. nov 2007
261
0
16
43
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Citat:
Uporabnik MAKY_ pravi:
to maš klasičen dlna? se pravi vse filme maš na istem compu al maš različne compe? ker bi moral normalno videt svoj comp med viri...

ker smart view 2.0 je v osnovi mišljena za kopiranje slike = ali z tv na laptop/tablet ali pa obratno. za dlna ni ravno primerna v mojem mnenju...

drugače pa še vedno lahko downloadaš samsung link
wink-1.gif

Filmi so na laptopu, datoteka je sharana, na samsung linku na računalniku sta omogočena oba TV-ja. Na enem dela preko Samsung link-a, na drugem pa zahteva da se priključim preko tega Smart View 2.0.
Pa mi ni jasno zakaj.

naloži si na komp samsung allshare program in boš lahko povezal računalnik s TVjem ž

lp