Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
V power save načinu rabi telefon malenkost dlje da opdpre imenik in se mi zato ni zdelo, da so kaj porihtali pri samsungu
wink-1.gif
 

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
458
28
28
Sodišinci
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Citat:
Uporabnik jozo pravi:
Imam eno vprašanje....a se bo dal telefon nadgradit v LTE ali je to kak dodaten čip v telefonu??
i9300 je brez LTE, verzija i9305 je z LTEjem.

Hvala ti....sem ga že nabavil...
cheer.gif
imam še eno vprašanje....a se ne da nastavit da ob zaklenjenem zaslonu kaže ime operaterja...s2 je to omogočal...
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
ksz...

malo sem se začel dolgočasiti in tudi ugotovil, da s3 ni nevem koliko več vreden....

torej kateri rom priporočate... kaj da bi bilo čim bolj podobno nexusu.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Poglej za Cyanogen 10.1 na bazi 4.2.2 ali pa "derivate" od temasek-a...

Ampak jaz sem že velikokrat prešaltal na AOKP ROM-e (še na prvem S-u, pa zdaj na 3-ki), pa se vedno znova vračam nazaj... Sicer ne na stock, ampak vseeno izpeljanke iz Samsungovih ROM-ov...
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Razlog za to pa je, ker ni pravih gonilnikov za CM in podobne. Probaj Omega ali kaj so probavali, jaz sem na S3 imel vse stock edino root, enako je zdaj na Nexus 4, vse stock edino root.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Samsungovi ROM-i imajo toliko "bombončkov" od katerih sem se razvadil, da mi niti na misel ne pride AOKP ROM. Zaradi tega tudi nebi imel Nexus-a. Je pa indie resnično zajebal zadnji build Omege (44.x), ki temelji na leaked ROM-u 4.2.1. Ampak ima (še) toliko bug-ov, da folk množično migirira nazaj na 43.x (4.1.2)

Cyanogen je pa že zelo zelo dobto izpiljen, mislim, da je edini probelm FM radio (bilo na vseh Galaxy-jih) in pa stock kamera ob uporabi flash-a. Vse ostalo dela...
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Melodijo zvonenja si lahko za vsak stik posebaj nastavis, kako pa je z melodijo oz. zvokom za sporocila? Nikakor mi ne uspe, sem naredil enako kot za zvonenje pa ne dela. Delam kaj narobe, ali to ni mozno?
Hvala.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
V zgornjem levem vogalu na najtanšem delu sem opazil prečno razpoko.

Kaj za to je kaka garancija? Padel ziher ni, v silikonu ga pa tudi imam že skos.

cry12bpy.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Nesi na servis, bodo zamenjali cel zaslon pod garancijo. Pogosta napaka pri s3 tako da se ne sekiraj preveč. Samo glej da je programska oprema na telefonu uradna.
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Vem kaj misliš ampak to je vse del zaslona in zamenjajo komplet zaslon, ker drugače ne gre. Na strani aparata se naredi kot las tanka razpoka na ohišju. Na slo-android forumu je nekaj uporabnikov imelo isto težavo in so jim zamenjali zaslon.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.345
765
113
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Vem kaj misliš ampak to je vse del zaslona in zamenjajo komplet zaslon, ker drugače ne gre. Na strani aparata se naredi kot las tanka razpoka na ohišju. Na slo-android forumu je nekaj uporabnikov imelo isto težavo in so jim zamenjali zaslon.
Ta je lovska, da drugače ne gre... Se pravi, ko delajo alu ulitek, zraven ulijejo še SAmoled zaslon...?
hysterical-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Kot prvo:XXXL citiranje predhodnih komentarjev je smetenje foruma za brezveze,kot drugo:XXXL izgleda,da še nisi videl telefona,predvsem S3 odznotraj zato se ne smeši z takimi neumnimi komentarji,je res,vse se da,toda na pooblaščenih servisih se ne ubadajo s tem ampak je lažje zamenjat celoten del ,pri nekaterih telefonih celo celoten telefon,kot tretje pa sem imel na S3 na strani na srebrnem delu prečno razpoko,ki mi jo na Ram2 niso hoteli popravit oz.zamenjat ohišja pod garancijo,vse odvisno od okoliščin in samega serviserja izgleda,to pa ti bvader sam najbolje veš.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.