Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Na njihovi strani piše da so pooblaščeni serviser za mobilne telefone Samsung. Sem jih pa tudi osebno vprašal o tem in drži
smile-1.gif
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
837
21
18
Sem zdaj poklical na Servis Ena in še niso pooblaščen servis za Samsung. Pričakujejo, da bodo nekje v dveh do treh tednih. Očitno bom moral kar na Ram2...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.073
113
Titograd
pa pismo no, prve obljube so bile da zalaufajo februarja, smo pa že konec marca... ne delujejo mi resni...... rad bi že enkrat zamenjal polnilec ker polni zelo počaaaaaaaaaaaaaasi
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Pred časom sem prek S-voica nastavil budilko...

Sedaj mi pa zmeraj, ko zacne zvonit pove tudi uro bujenja.

Kako se to izklopi.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Ja...

Na s-voice sem tudi povedal Cancel all alarms, kar je tudi naredilo.

Samo blebetanje ob zvonenju je ostalo. No se se bom navadil, samo malo čudno je... ko slušiš zjutraj moški glas.
hysterical-1.gif


edit: nezemljanski glas.
 
Nazadnje urejeno:

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Samo Walk in the forest, na defaultni budilki.

Je možno, da imaš vklopjen Driving mode? Takrat ti govori, ko maš klic, ko dobiš sms/mail... ?

Izklopi Driving način pa si rešil problem.
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Danes mi je telefon javil, da je na voljo posodobitev programske opreme, za kaj naj bi šlo? Nisem je še namestil dokončno ... a gre le za kakšne manjše popravke, ali za novo različico. Trenutno imam 4.1.2
wink-1.gif
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.719
82
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Nič novega. Bug za imenik je še vedno priston....
frown-1.gif

Meni se pa imenik sedaj odpira precej hitreje kot prej, pa tudi na splošno S3 deluje bistveno hitreje, le poraba v stanju mirovanja (v načinu Varčevanja z energijo in pri izklopljenem prenosu podatkov) je bistveno večja kot prej: prej 0,2% na uro, sedaj 0,8% na uro.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Hvala za odgovore, sem posodobil včeraj in nisem opazil nič novega ... zaenkrat ... Imenik je pa meni prejšnja verzija poštimala, tako da ne vem kako to da imaš še vedno težave z imenikom (@rawr)?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.