Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Pa je "krneki" kartica?

Ker.. pri foticu sem imel podobne probleme z noname kartico..
 

Ales888

Pripravnik
22. jul 2010
87
0
6
Knežje mesto ***
Sej pravim... original kartica ki je bila v aparatu. Pa vse je delalo B.P. do te zadnje "nadgradnje". Sedaj ko priklopim preko USB-ja mi prepozna aparat samo kot kamero.?!
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Aaaaa..

Priklopi na PC, odkleni telefon in potegni dol nofitikacijski zaslon, pa izberi MTU..
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Možno da je prišlo do buga po nadgradnji.Daj SD ven, pa vse pomembno shrani iz telefona na pc pa naredi na telefonu hard reset, kar pomeni, da se po vse pobrisalo.Potem bi pa moglo delat.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Da nimas kaksen usb debugging vklopljen v developerskih nastavitvah?

Pri meni vcasih tudi ni vidna. Vedno, dam na MTP, 2-3x izstekam, ustekam kabel, pa dela pol.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Da nimas kaksen usb debugging vklopljen v developerskih nastavitvah?

Pri meni vcasih tudi ni vidna. Vedno, dam na MTP, 2-3x izstekam, ustekam kabel, pa dela pol.

Nebi smelo met vpliva, ker ga imam nonstop vklopljenega in redno brišem slike s spominske.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Poskusi še to.Pojdi v telefonu v nastavitvah pod možnosti za razvijalce-obkljukaj razhroščevanje usbja in ga priklopi na pc po vseh pravilih bi ti moralo na pcju napisat da nalaga nove gonilnike in da je naprava pripravljena za uporabo če pa še ne bo dobro pa še enkrat poskusi preklopit med MTP in PTP.
Če ne bo dobro poskusi kakšno drugo kartico da boš vsaj vedel ali je kriva kartica ali telefon.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Ali ima kdo probleme z povezavo g3, men vsakic ko odprem net ali kaksen porgram k rabi net tezi da ni povezave in parkrat probas zacne delat, ce pa ne gres pa izklopit in vklopit povezavo pa spet dela. WTF to majo samsungi S ze od nekdaj probleme.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
ksz...

Kaj za v tole stlačit mora biti telefon gol ali je lahko v 1-2mm etuju?

http://etrgovina.mobitel.si/katalog/dodatna-oprema/2085/

17758-icon_confused.gif


Edit: Torej rabim kak kompatibilen nosilec + polnilec.

Po možnosti iz iste e-trgovine. Kakšen link
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Stojal pa maš 100 in 1.cenejša so dokaj nekvalitetna, vendar služijo namenu. Odvisno kaj rabiš.
Meni ustreza takle:


Mam na armaturki.Ko je zložen/ni v uporabi, vidim preko njega centi pleha od haube, tak da je nemoteč.

Zelo uporabna zadeva,tudi sam ga uporabljam.Lahko ga uporabljaš z etuijem in tudi za več vrst telefonov.Dobiš ga na Bolhi za male pare.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Še eno vprašanje...

ko priključim usb mi nikjer potem ne piše umount? Kaj tole ni več potrebno ali kaj... pri starem mi je robotka narisalo, kateri je bil rdeč ali zelen ko si mountal ali unmountal.... pa tudi po kartici lahko prek telefona ali prek kompa naenkrat šarim
d055.gif
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
unmount... sem se prej zatipkal.

To pomeni, da tudi kabel lahko kar potegneš ven?... prej sem ga zmeraj kot usb ključek odpel zmeraj.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.