Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bonzo

Zelenc'
13. feb 2011
25
0
1
Oj. Ne najdem menija oz možnost ročnega izbira omrežja...
sprasujem se.gif
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Xway-a mam (http://www.tetrax.com/sl/proizvodi/xway-linija) Se mi pa še ni naredlo da bi telefon dol padu tud na slabši cesti ne. Je pa praktično cel nosilec gumijast primeren tudi za večje navigacijske naprave. Tuki maš pa manjši test : https://www.youtube.com/watch?v=awh6QP8-BBE
 

smejko

Pripravnik
9. jan 2010
260
0
16
zanimiva zadevca tale xway, kako je pa na ohišje tisti maget pritrjen? se ga da dobiti dol brez problema?
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
tisti "magnet" sploh ni magnet ampak navadna kovinska ploščica, ki se pa nalepi na telefon ali v mojem primeru na silikonski etui,se pa da to ploščico enostavno odstranit.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Tale SGS3 mi dela cel kup problemov.

Prva stvar je A2DP. Ker za integracijo v avto ne obstaja nič, kar bi se približalo iPhone docku, ki sem ga imel do sedaj priklopljenega na Dension Gateway, sem se spravil v zamenjavo samega Gatewaya s takim, ki podpira A2DP, tako da lahko musko stremam preko bluetootha in mi ostanejo komande na volanu (komad naprej/nazaj). Zadeva je načeloma kul in je v kombinaciji s PowerAmpom delovala zadovoljivo, ampak že takoj se pojavijo problem in sicer zvok zaostaja skoraj za sekundo. Pri glasbi to ni tako moteče, edino pri premikanju komadov naprej/nazaj traja malce dalj časa, je pa recimo pri predvajanju videa zvok popolnoma out of sync, pri navigaciji pa govorna navodila ustrezno zaostajajo. Bi si mislil, da je to omejitev bluetootha, pa vseeno za hec povežem gor še iPad 2ko in zadeva deluje prfektno brez (opaznega) delaya. Nič jasno. No pa sem vseeno uporabljaj tako par dni, nakar se je SGS3 odločil, da A2DP ne bo več deloval. Enostavno se poveže samo s profilom za prostoročno telefoniranje, A2DP pa ne deluje. Ponovno privlečem v avto iPada in vse skupaj deluje brez problema, Galaxy pa si še kar ne premisli (brisanje seznanjene naprave, reset telefona, ponovno seznanjanje, poskus ročnega vklopa A2DP,... nič ne pomaga).

No med tem, sem opazil, da ni več povezan na domač WLAN. Napiše "Netowork disabled. Poor connection" , čeprav je Signal strength Strong in vse ostale naprave na omrežju delujejo brez problema. Ker imam dost vsega, sem telefon povrnil na tovarniške nastavitve in poskusil ponovno. Enostavno se mi ne poveže več na WLAN.

Za piko na i imam na zaslonu rahko svetlejšo vertikalno črto. Izgleda kot, da tam ne bi delovala rdeča barva, saj je najbolj opazna na rdečem ozadju, med tem, ko se jo pri drugih barvah komaj opazi.

Vse skupaj me zelo jezi, ker telefona enostvno ne morem uporabljati in mi je že kontretno žal, da sem prodal iPhonea.

EDIT: Po tem, ko sem ga ponovno flashal z zadnjim offical fw preko Odina in še enkrat naredu factory reset, je A2DP začeu spet delat (še vedno ma delay ampak glede tega trenutno še ne vem kaj nej nardim). Z wirelessom so še vedno težave, sem zalaufal DHCP direktno na routerju (drugače laufa na strežniku in to je do sedaj delovalo, pa tudi ostale naprave v mreži s tem nimajo težav) in se sedaj poveže.

Sm že mislu, da bo konkurenca počasi na nivoju Appla, ampak me tole prepričuje nasprotno. Želim si, da bi vse delovalo, ker sem se navadil na telefon in se mi ne gre nazaj iPhonea, ampak tole je eno sranje.
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Verjemi da ni s telefonom nič narobe,problem je v uporabnikih ki ga ne znajo uporabljat,kar pa se tiče primerjave je pa isto kot bi primerjal fičota(iPhone)z ferrarijem(SGS3).
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Verjemi da ni s telefonom nič narobe,problem je v uporabnikih ki ga ne znajo uporabljat,kar pa se tiče primerjave je pa isto kot bi primerjal fičota(iPhone)z ferrarijem(SGS3).

Lej ne mislim nič slabega, enostavno me jezi, ker zadeve ne funkcionirajo kot bi morale. Android platforme res še ne poznam tako podrobno ampak si stvari prej preberem in mogoče kakšno stvar že poznam iz drugih platform.

Če praviš, da je problem, ker telefona pač ne znam uporabljati, bi te prosil za pomoč. Torej kaj moram storiti, da preko A2DP zvok ne bo imel skoraj sekundnega zamika. Problem je prisoten samo, ko uporabljam SGS3, medtem ko ga z iPhoneom in iPadom ni, sprobal sem pa tako z vmesnikom v avtu kot z bluetooth slušalko.

Potem greva naprej... kaj bi bilo lahko narobe, da se telefon po parih dneh in z istimi nastavitvami ne povezuje več z A2DP profilom, temveč samo z HFP in tudi ročno ni mogoče obkljukati Media audio (enostavno se ne zgodi nič).

In če naj ti vrjamem, da s telefon sigurno ni nič narobe, kako naj bi jaz kot uporabnik vplival na to, da je na ekranu vertikalna črta svetlejše barve. Sam bi rekel, da gre za HW napako na zaslonu ampak ti očitno trdiš drugače.


Najlepša hvala za odgovore in lep pozdrav.
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Pozdravljeni,


SG III bom kupil v prosti prodaji. Sicer sem naročnik Mobitela vendar bi rad kupil SG III, ki ima 32Gb rama, kar pa je kolikor vem, možno samo za simobilovo omrežje.

Ali morda kdo izkušnje s tem? Ali bo telefon v prosti prodaji (32Gb rama) imel navlako od Simobila? Kdaj se bo zgodilo pri up-date - jih?

V naprej hvala za pomoč.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.