Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
bwahahawh čapac pred tabo na horsu
hysterical-1.gif


s3 je treba v živo videt, v roke prijet in testirat malo. to na slikah in posnetkih je težko ocenit ali je za mojo dlan ali ne
evil.gif
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Moongoose pravi:
Za 5 minut ga vzami v roke, boš takoj pozabil na velikost
smile-1.gif

Meni ni niti pol ure rokovanja z Note-om pomagala spremeniti mnenja, da je en velik cegu
smirk-1.gif
 

Fly

Guru
21. jul 2007
2.633
505
113
glej eni so navajeni imeti v rokah majhne stvari, drugi s tem nimamo težav:) Vse je stvar narave:)
 

PaviGFY

Pripravnik
13. dec 2011
407
3
18
Galaxy Note sem prvič videl v majcenih rokah prikupne blondinke. Imela pa je dve torbici, v eni je bila čivava, v drugi pa Note, na katerega se je oglasila v trgovini. V vrsti smo komaj zadrževali smeh, saj je bilo na punci vse drobno, tudi pes, samo telefon, gospoda, telefon pa je bil velik.

Saj ne pravim, da je telefon neuporaben (mogoče Shaquille O'neal), sam cegu je pač.....
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Jup, pase v vsak zep. Poleti ga lepo ruknes v zep na srajcki, pa je. Pa se kul je, ko se pogovarjas, na zunanji strani imas zakrito celo glavo, kaj pa ves kdo ti bo kaj vrgel v glavo tisti moment.

hysterical-1.gif
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik dominic pravi:
razocaranje, sem mislis da bo sIII veliko bolj tehnolosko dodelan, sploh pa v smeri ergonomije... je napredek napram staremu, vendar se lahko se vedno skrije...ce ima kateri telefon, ki sem ga imel do sedaj v rokah vredu oblikovano ohisje je to arc s...

Kako to misliš tehnološko dodelan?? Kar se tiče ergonomije...a si ga že držal v rokah?
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Specifikacije telefona niso bog ve kaj, glede na to kaki "pomp" se je delal okol tega gsm-a...
Od HTC One X ima boljso samo baterijo, CPU pa celo za 100 MHz slabsi.
Sem pricakoval malo vec.
Me pa nekaj zanima. Kaj tisti mali zvocnicek na zadnji strani daje zvok? Kaj to pomeni da ni niti "stereo" zvoka?
 

Fly

Guru
21. jul 2007
2.633
505
113
Hardware je itak top kar lahko sedaj dobiš. Kaj je bilo pa pri iPhonu? Enako, nič posebno novega. Če ne drugega so tukaj vsaj naredili preskok na večji displej. Če primerjaš iphone je tam že prav smešno majhen. Pa tudi 4 jedrni procesor, dodatni senzorji, saj kaj bi pa še lahko notr vgradili. Pač trenutno tehnologija dopušča te funkcije. Ajde projektor bi lahko še vgradili.
Očitno pa je, da so tudi proizvajalci ugotovili to (Apple in Samsung) in se sedaj bolj poudarjajo nove programske funkcije, za katere niti ne bi potreboval boljšega telefona (Siri, Svoice, opazovanje uporabnika če uporablja telefon da se ne ugasne zaslon.. itd)
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
No da ti povem...
Pricakoval sem VSAJ 1.5 ali celo 1.8 GHz CPU... Nekaj se je celo o 2.0 govorilo...
2 GB RAM-a...
Min 32 GB spomina... (v SLO bo ziher naprodaj 16 GB verzija...)
Vsaj 60 fps snemanje ali se boljse 120 fps pri takem CPU-ju...
Ko sem ravno pri videu, zakaj "samo" 8 MP kamera (ja vem da ni vse v pixlih, samo vseeno)?
Pa se kaj bi se naslo
wink-1.gif
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
837
21
18
Mislim nekateri pa ste smešni.. Telefon je trenutno top po specifikacijah. In nekateri še niste dojeli, da Mhz niso vse. Je kar precej hitrejši od HTC One X, čeprav ima 100mhz manj...
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
49
Murgle
Ja, pa vgrajen HD projektor, pa merilnik krvnega sladkorja, pa križni izvijač, pa pumpo do 12 barov, pa da bi bil uporaben kot indukcijsko kuhališče (lepo daš gor juhico pogret
smile-1.gif
)

Aja, pa vibra bi lahko bila malo močnejša in imela po defaultu programe za masažo različnih delov telesa...

bonk.gif
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Vi ste smesni... Govorim samo kaj sem mislil kaj vse bo mel, glede na to kaj vse se je govorilo in kak so ga skrivali, kot da bo ne vem kaj...
In vem da ni vse v MHz, ampak kaj si ze oba uporabljal, da ves kak je kateri hiter?
 

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.314
21
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Vi ste smesni... Govorim samo kaj sem mislil kaj vse bo mel, glede na to kaj vse se je govorilo in kak so ga skrivali, kot da bo ne vem kaj...
In vem da ni vse v MHz, ampak kaj si ze oba uporabljal, da ves kak je kateri hiter?

Benchmarki so zunaj. Pa tudi na youtube se kaj najde. Telefon bo odlična zamenjava za mojega S1
smile-1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Mr_Orange pravi:
Ja, pa vgrajen HD projektor, pa merilnik krvnega sladkorja, pa križni izvijač, pa pumpo do 12 barov, pa da bi bil uporaben kot indukcijsko kuhališče (lepo daš gor juhico pogret
smile-1.gif
)

Aja, pa vibra bi lahko bila malo močnejša in imela po defaultu programe za masažo različnih delov telesa...

bonk.gif

FARACAJG!!!! Mejduš pa tak za filat bi mogu bit... SGS3 Bic edition! K je človk recimo nekje z navito đ.olo ga qrc briga kolk jedrn proc je pa kolk ma rezolucijo, če ni faracajga da bi pržgau.....
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Citat:
Uporabnik Mr_Orange pravi:
Ja, pa vgrajen HD projektor, pa merilnik krvnega sladkorja, pa križni izvijač, pa pumpo do 12 barov, pa da bi bil uporaben kot indukcijsko kuhališče (lepo daš gor juhico pogret
smile-1.gif
)

Aja, pa vibra bi lahko bila malo močnejša in imela po defaultu programe za masažo različnih delov telesa...

bonk.gif

FARACAJG!!!! Mejduš pa tak za filat bi mogu bit... SGS3 Bic edition! K je človk recimo nekje z navito đ.olo ga qrc briga kolk jedrn proc je pa kolk ma rezolucijo, če ni faracajga da bi pržgau.....

Kaj to ješ, daj še meni malo
cheer.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.