Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
37
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Am, a lahko en quick update... Wtf je tole?
A je kak problem downgrada iz 4.3 na 4.1.2 ? Ker meni dela normalno, Bp. 4.3 je bil potegnjen iz sammobile, 4.1.2 tudi... Pa sedaj dela 4.1.2 Bp...
smile-1.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Ja na spletu sem zasledil uporabnike ki so šli nazaj na z 4.3 na 4.1.2 da jim telefon ni več našel signala ko so pa dali nazaj na 4.3 pa je delovalo normalno..

Jst hočem samo opozoriti da pol ne bo slabe volje..tistega ki bo šel nazaj na 4.1.2..
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Govorim seveda za uradni 4.3 v obeh smereh..4.1.2 oz 4.3...

Zanimivo...očitno tisti niso nekaj prov delali.... Vseeno je fajn folk opozoriti da prov naredijo da ne bo težav..
wink-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Ne poveš pa če greš nazaj na 4.1.2 da telefon izgubi signal ga ne najde..Ker je blo nekaj spremenjeno v verziji 4.3...
Deky raje si še enkrat preberi vodič.
priden.gif

Samsung je s 4.3 spremenil EFS particijsko shemo.Nazaj ne gre,razen,če imaš backup.
Je pa zanimivo,da ima nekatere težave le Simobilov rom medtem,ko jih recimo Avstriski A1 ali UK nima.
grims-1.gif

Zato ne nabijaj spet neki v prazno,ne deli napačnih informacij in ne mešaj jabolk in hrušk.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Ne poveš pa če greš nazaj na 4.1.2 da telefon izgubi signal ga ne najde..Ker je blo nekaj spremenjeno v verziji 4.3...
Deky raje si še enkrat preberi vodič.
priden.gif

Samsung je s 4.3 spremenil EFS particijsko shemo.Nazaj ne gre,razen,če imaš backup.
Je pa zanimivo,da ima nekatere težave le Simobilov rom medtem,ko jih recimo Avstriski A1 ali UK nima.
grims-1.gif

Zato ne nabijaj spet neki v prazno,ne deli napačnih informacij in ne mešaj jabolk in hrušk.



Ne nabijam v prazno samo tisto pravim kake majo izkušnje uporabniki ki so posodobili na 4.3 in so hteli nazaj na 4.1.2 ..Malo po spletu poišči pa boš videl da ne govorim kar tako v prazno...

Tudi uporabniki iz UK poročajo o težavah 4.3 verzije..tak da to ni samo od Si.mobla težava..ampak splošna za Vodafon...A itak baje to bil testna verzija 4.3 zato toliko težav..

evo preberi si na tej strani komentarje uporabnikov iz UK : http://www.sammobile.com/2013/11/13/android-4-3-update-arrives-on-the-galaxy-s-iii-in-the-uk/ Težave so enake povsod...

Tebe če to moti pejdi mimo mojih kometarjev..

evo sam omejnaš to o čem je jst govorim celi cajt ..

citiram te:

Citat:
Downgrade po namestitvi KNOXA ne bo oz. ni več mogoč!!! Se pravi,da ko bodo na S3(tako kot je že na S4)izdali rom,ki bo vseboval KNOX,ne bo več mogoče povrnit firmwara nazaj na nižjo različico. Se pravi,da če boste downgrejdali lahko pride do izgube IMEI številke,posledično do izgube signala in do ostalih podobnih težav.

o tem kroži po net-u..zato uporabnike pozivam da ne delajo tega če nevejo o čem se gre...
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
evo sam omejnaš to o čem je jst govorim celi cajt ..
Ti sploh ne veš kaj govoriš,ti opozarjaš cel cajt ???mene napadaš,da nisem to omenil v vodiču,ki sem pred tabo to napisal v vodič in če bi si malo prebral poste za nazaj to tudi že prej omenil
bonk.gif

Zaradi takih kot si ti ker ne znajo brat in se ne držijo navodil prihaja do težav.
Tukaj ste eni vse pomešal in vse S3 in S4 zmetal v en koš.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.