Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

blackberry

Pripravnik
29. jul 2008
409
0
16
Ali je S3 na mobisvetu, trenutno top price-performace telefon?

Nekaj si sicer ogledujem nove telefone, pa čeprav je moj še povsem ok
bonk.gif


Black
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.072
113
Titograd
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Si spucu konektor? Garancija bi morala veljati tudi pri nas ja.

Sem, je blo nekaj praha in drobtin noter, po tem je zmrznil praktično takoj po zagonu, nekajkrat, potem je blo 3 ure ok, zdaj pa spet serje. Sistem Ena pred naslednjim letom ne bo imel poblaščenega servisa, je pa glede na simptome rekel serviser da ni nujno da je usb v stiku, da je lahko tudi napaka naRAM-u ali touchu. Nimam kaj drugega kot poklicati RAM2 pa vprašati če telefon kupljen v nemčiji tudi vzamejo v garancijsko popravilo. Jao do zdaj vse ok, zdaj pa tako...... samo s šrotorolo sem imel večje težave kot stem
bonk.gif
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Citat:
Uporabnik blackberry pravi:
Ali je S3 na mobisvetu, trenutno top price-performace telefon?

Nekaj si sicer ogledujem nove telefone, pa čeprav je moj še povsem ok
bonk.gif


Black

Jaz bi raje lumio 920.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Pejdi v Nastavitve--->Upravitelj programov in tam poišči Googl play in odpri in klikni Onemogoči.. In se ti več aplikacija ne bo odpirala..
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Si spucu konektor? Garancija bi morala veljati tudi pri nas ja.

Sem, je blo nekaj praha in drobtin noter, po tem je zmrznil praktično takoj po zagonu, nekajkrat, potem je blo 3 ure ok, zdaj pa spet serje. Sistem Ena pred naslednjim letom ne bo imel poblaščenega servisa, je pa glede na simptome rekel serviser da ni nujno da je usb v stiku, da je lahko tudi napaka naRAM-u ali touchu. Nimam kaj drugega kot poklicati RAM2 pa vprašati če telefon kupljen v nemčiji tudi vzamejo v garancijsko popravilo. Jao do zdaj vse ok, zdaj pa tako...... samo s šrotorolo sem imel večje težave kot stem
bonk.gif

Potem ti drugega res ne preostane. Veliko sreče :) mislim pa da garancija velja.
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
437
33
28
"Onemogoči"
confused-1.gif


vse kar lahko kliknem je počisti podatke ali odstrani posodobitev....
cheer.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik kwa1 pravi:
"Onemogoči"
confused-1.gif


vse kar lahko kliknem je počisti podatke ali odstrani posodobitev....
cheer.gif

Ej nevem...Jst ko grem v Nastavitve--->Upravitelj programov----->Vse---->Glazba Google Play odprem in zraven gumba Vsili ustavitev mam še gumb ki na njemu piše Onemogoči ker pa se to že naredu sedaj piše mi Omogoči...

Zdej zakaj tebi tega ne pokaže nevem... kero verzijo androida maš?
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.719
82
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik kwa1 pravi:
"Onemogoči"
confused-1.gif


vse kar lahko kliknem je počisti podatke ali odstrani posodobitev....
cheer.gif

Ej nevem...Jst ko grem v Nastavitve--->Upravitelj programov----->Vse---->Glazba Google Play odprem in zraven gumba Vsili ustavitev mam še gumb ki na njemu piše Onemogoči ker pa se to že naredu sedaj piše mi Omogoči...

Zdej zakaj tebi tega ne pokaže nevem... kero verzijo androida maš?

Pr meni je enako kot pri kwa1, pri nobenem programu nimam možnosti Omogoči ali Onemogoči, ampak le Odstrani (posodobitev) in Počisti podatke. Imam pa S3 4.1.2 (XXEMC2).
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Tudi pri meni pri ostalih programih ni to možno... Samo pri Glazba Google Play lahko onemogočim ali omogočim to aplikacijo pa mam verzijo Androida 4.1.2 (XXEMC2)
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
437
33
28
Citat:
Uporabnik Primus pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik kwa1 pravi:
"Onemogoči"
confused-1.gif


vse kar lahko kliknem je počisti podatke ali odstrani posodobitev....
cheer.gif

Ej nevem...Jst ko grem v Nastavitve--->Upravitelj programov----->Vse---->Glazba Google Play odprem in zraven gumba Vsili ustavitev mam še gumb ki na njemu piše Onemogoči ker pa se to že naredu sedaj piše mi Omogoči...

Zdej zakaj tebi tega ne pokaže nevem... kero verzijo androida maš?

Pr meni je enako kot pri kwa1, pri nobenem programu nimam možnosti Omogoči ali Onemogoči, ampak le Odstrani (posodobitev) in Počisti podatke. Imam pa S3 4.1.2 (XXEMC2) .

enako
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
vrjetno bo potrebno najprej odstranit posodobitev, pa se bo potem pokazala funkcija odstrani, onemogoči...

Recimo titanium backup lahko zamrzne app. Sam nisem siguren če je potreben root ali nakup titaniuma.
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.130
68
48
123
Hm, mi je napisalo, da je firmware posodobljen, pa imam XXEMC2.

Edit: reset je resitev
smile-1.gif
zaenkrat nisem opazil nobenih sprememb
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Jaz sem tudi danes dobil posodobitev. Nisem opazil nič posebnega. 4.3 pa kot pravi Deky naj bi prišel v oktobru.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.072
113
Titograd
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Si spucu konektor? Garancija bi morala veljati tudi pri nas ja.

Sem, je blo nekaj praha in drobtin noter, po tem je zmrznil praktično takoj po zagonu, nekajkrat, potem je blo 3 ure ok, zdaj pa spet serje. Sistem Ena pred naslednjim letom ne bo imel poblaščenega servisa, je pa glede na simptome rekel serviser da ni nujno da je usb v stiku, da je lahko tudi napaka naRAM-u ali touchu. Nimam kaj drugega kot poklicati RAM2 pa vprašati če telefon kupljen v nemčiji tudi vzamejo v garancijsko popravilo. Jao do zdaj vse ok, zdaj pa tako...... samo s šrotorolo sem imel večje težave kot stem
bonk.gif

Potem ti drugega res ne preostane. Veliko sreče :) mislim pa da garancija velja.

Telefon nazaj, naložili so samo SW na novo, zdaj imam Mobitelovega
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.