Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Ja šit. Napovedovali so ga v začetku leta za junij. V maju sem za kako urco naložo beta 4.2 pa ni bila preveč uporabna.Zgleda še zaj niso odpravli napak in laga pri samsungu. Baje pa bi naj 4.2.2 prišla v juliju. Aja, smo že konec avgusta. lol

Norca se dela toti samsung... s4 se očitno dovolj dobro prodaja.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Tako je bilo vedno pri Samsungu, HTC-ju, LG-ju itd... Drugega tudi ni za pričakovati. Na androidu so redne posodobitve samo na nexusih, drugje jih ni, žal. Zdaj bom še zdržal na 4.1, mi nič ne manjka, ko pride KLP 5.0 se bo pa nexusa vzelo pa bo mir
wink-1.gif
 

Speedy

Pripravnik
31. jul 2007
724
0
16
37
CENTAR LJ
Samsung je vedno isti, pri s1, s2,s3 samo obljubljajo vedno, kdaj ni tudi nič potem. Zato pa imaš neuradne rome. Datumi se prestavljajo. Očitno jim izdelava OS ne gre oziroma jih ne zanima glavna je prodaja novi kupci. HTC ko naredi vsaj naredi da dela četudi bolj pozno izdajo posodobitev. Tak je moj občutek. No sedaj sam na nexusu nimam več problemov. 4.3 že dolgo časa. Samo že 4.3 so omejitve dostopa, 5.0 bo že iOS ne boš več nič mogel če bo šlo tako naprej kot kaže.
 

Speedy

Pripravnik
31. jul 2007
724
0
16
37
CENTAR LJ
Problemi so z rootom, saj root še dela, ampak se vedno bolj omejuje vse skupaj. Poskuša omejiti. Prebrskaj malo po spletu. Če ne rabiš roota nima veze.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Meni je pa začelo baterijo opazno hitreje prazniti. Na novo sem v zadnjem času naložil KMS in VIBER. Verjetno zaradi tega?
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
a odpiranje imenika misljo kej zrihtat?

Do zdaj jim še ni ratal pa jim tudi pri tem tempu najbrž ne bo. Jaz imam kupljen ex dialer in dela tako kot je treba, ne pogrešam original dialerja in imenika niti malo.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Imel SIII v rokah, naložena verzija 4.1.2, v imeniku pod nastavitvami ni nikjer nič za nastavit za klicanje s potegom.

Probaval vse mogoče in od 5 poizkusov 3x deluje 2x pa ne. Tudi telefon sem ponovno zagnal in problem ostaja.

Sem pa pod vsi programi gledal da je "google storitev" velika 5.82Mb, to je normalna velikost za to datoteko?
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.072
113
Titograd
to je pa čudno, meni na s3 mogoče 2-3 krat ni delalo klicanje na slajd..... če je funkcija izklopljena itak ne dela sploh, nimam ideje kaj bi lahko bilo da malo dela, malo pa ne.

Google storitev nimam, vse zadeve od googla so pa velike okrog 30 mega.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.072
113
Titograd
zaj me že drugi dan zeza telefon, na odklepanje kar ne reagira, utripa pa recimo modra lučka če imam sms ali zgrešen klic.... pomaga samo če baterijo ven potegnem in dam nazaj, po par sekundah se potem kar sam vklopi...... kaj naj? reset? kak se ga naredi?

to se mi na vsaki 1-2 uri enkrat naredi.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Pojdi na slo-android forum v ta vodič
http://slo-android.si/forum/viewtopic.php?p=126907#p126907
če te kaj zanima tam vprašaj ti bodo fantje vse razložili kako in kaj,priporočam pa,da najprej narediš backup potem pa factory reset,(kot verjetno veš po vsej verjetnosti izgubiš vse podatke na telefonu,kar je pa slik in podobno na sd kartico,stike na gmail...)če ne bo bolje pa po vodiču naloži najnovejši rom svojega operaterja(zaradi garancije)še bolje pa kakšnega najnovejšega evropskega(Germany,Španija,...brez operaterjeve navlake)
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
zaj me že drugi dan zeza telefon, na odklepanje kar ne reagira, utripa pa recimo modra lučka če imam sms ali zgrešen klic.... pomaga samo če baterijo ven potegnem in dam nazaj, po par sekundah se potem kar sam vklopi...... kaj naj? reset? kak se ga naredi?

to se mi na vsaki 1-2 uri enkrat naredi.

Če se po resetu sam vklopi je možno da je usb konektor v stiku. Spihaj ga in očisti, ker se nabere umazanija in zna zajebavati.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.072
113
Titograd
V bistvu je tak da včasih se sam vklopi ko dam baterijo ponovno not, včasih pa ne. Pa parkrat sem vmesdobil sms in je signalna lučka utripala, telefon pa ni reagiral. Tako da verjetno v tem času ni ugasnjen.

Telefon je še v garanciji, ampak kupljen v nemčiji, saj bi pri nas priznali garancijo ne?

Včeraj je delal telefon normalno, danes pa spet serje
bonk.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.