samsko življenje VS veza/družina

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
obožujem samsko življenje trenutno... hehe...
cheer.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Če bi vedel, da bom v zakonu tako užival, bi se poročil že pri 10tih letih !
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik NeGrA pravi:
obožujem samsko življenje trenutno... hehe...
cheer.gif

Word!

Nevem, meni ful ustreza to, enostavno nimam časa za babiko.

Spim do 12, malo skvoš, malo kava, hitro kak muvi/računalnik, tuš in delat 18-03,
zbudim ob 12 in jovo na novo, malo drug vrsten red, za vikend ven, v nedeljo ležat,
malo na tortice kako babiko zvlečt, kino, in tak more bit ko si mlad, izkoristit vsak
prosti trenutek kot dopust.
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Citat:
Uporabnik NeGrA pravi:

hja... sej pravm, zaenkrat sm čis srečno samska
cheer.gif




A bi sahar tortico z borovničevim sokom?



(ne ješ tortic ane?)




hysterical-1.gif




khmmm... ja se pa strinjam da je treba uživat dokler si mlad... hmmm... do kdaj pa smatramo mladost... hja, od vsazga posebej odvisno...
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik NeGrA pravi:
hja... sej pravm, zaenkrat sm čis srečno samska
cheer.gif

Te pa noben ne carta, boža..., pa skrbi, da ti je fajn.... Ko dežuje in je zunaj depresivno, se ne moreš stisnit pod kovtr z nekom in pogledat kak film..., ko zboliš noben ne prinese kaj sladkega v posteljo, da ti je mal bolš....

tongue-1.gif



Če pa jemlješ vezo samo kot neko obveznost, potem pa itak BV. Jaz mislim uživat v vezi in z veseljem zapravljat čas za izbranko..., če bo tega vredna.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Te pa noben ne carta, boža..., pa skrbi, da ti je fajn.... Ko dežuje in je zunaj depresivno, se ne moreš stisnit pod kovtr z nekom in pogledat kak film..., ko zboliš noben ne prinese kaj sladkega v posteljo, da ti je mal bolš....

Zakaj si pa samo + veze napisal,...tako je samo prve mesece
evil.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
A ti kaj manjka od tega na tem spisku? Ko ti bo, pa govori, da je tako "samo prve mesece"...
grims-1.gif



Minusi: Zna it kr neki živcev in sivih las... največkrat čist po nepotrebnem.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik NeGrA pravi:
hja... sej pravm, zaenkrat sm čis srečno samska
cheer.gif

Te pa noben ne carta, boža..., pa skrbi, da ti je fajn.... Ko dežuje in je zunaj depresivno, se ne moreš stisnit pod kovtr z nekom in pogledat kak film..., ko zboliš noben ne prinese kaj sladkega v posteljo, da ti je mal bolš....

To božanje odtehta, da kje zunaj ko se gor obesi kaka 17 letnica, si jo lahko zavlečeš domov.
In nasledn tedn isto.
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Te pa noben ne carta, boža..., pa skrbi, da ti je fajn.... Ko dežuje in je zunaj depresivno, se ne moreš stisnit pod kovtr z nekom in pogledat kak film..., ko zboliš noben ne prinese kaj sladkega v posteljo, da ti je mal bolš....

vrjem, da ob takih trenutkih to ful pogrešam ja... kar se tiče brez obveznosti... sm misnla tko, da sm samosvoja in da me noben ne drži doma, pa slabe vesti pa to pa ono...
Mi pa manjkajo na momente taki trenutki ja... mmm...
smirk-1.gif

mogoče sm pesimist... sam... vsak začetek je lep... vsak bi to delal... sam kaj k ne verjamem v neko trajanje veze... VEZE!! ... Pa ne mislm spodbijat tiste k jim je ratalo, jim ratuje... govorim zase... tko da se ne preveč zapičt v mojo izjavo!
wink-1.gif


Rada mam svobodo
cheer.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
tko je vsak-a govoril-a dokler niso prišla TISTA leta
wink-1.gif

enim malo preje, drugim malo kasneje. Sploh pri slednjih pa pride lahko tudi do manjše panike...
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Meni npr. panika še ni. Tudi, če bi bla zdele sama, ne bi obupano iskala tipa. Pač uživaš samski stan dokler traja, namreč ravno takrat, ko uživaš, srečaš koga. Koliko je pa ta kompatibilen, je pa drugo vprašanje. Logično je, da se moraš prilagajat skupnemu življenju in partnerju, ampak še vedno pa mora vsak človek ostat to kar je. Določene stvari je pač treba sprejet takšne kot so.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ja, sej se strinjam. ampak biološka urica vseeno tiktaka neglede na to kolk hočeš pa ti bit še svobodna pa to...
wink-1.gif


recimo čedalje več punc po 30. letu težko oz. sploh ne more zanositi. zanimivo, kaj?