s2.travian.si reset streznika

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Kako kaj borci vse okej?


Je kdo iz AS alianse tudi tukaj na alterju?
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.925
1.249
113
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Kaj zdaj tole igro še kdo igra na s3 ?
Ja, jaz igram od prvega dne! Kje si ti?

-104|46

Pa ti ?
No malo testiram igralnost
wink-1.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Mi smo tudi že prilezli do 1. mesta pa smo videli da to ni za nas. Smo pa med top10 kar je okej tudi po 6 mesecih igranja.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Sem igral do par mesecev nazaj, potem je postalo BV, ker so me weed začeli rušit, ker je moja aliansa potegnila z božički.. Bil sem tm okol 240, nehal pa sm igrat pr okol 3000, 3500 populacije...
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.353
212
63
Uf, sem igral prejšnji s1.si, potem s8.com, kjer smo zmagali in sem zaključil na 3. mestu, sedaj pa so me prosili, če lahko prevzamem en acc na s4.si. Čeprav imam že vrh glave tega travian, pa vseeno še vedno klikam... :S Upam, da me v bljižni prihodnosti kaj spusti.
 

nuke

Pripravnik
6. jan 2008
306
0
16
Lep pozdrav. JAvljam se po huh, skoraj 2 letih tukaj
smile-1.gif


Zelo zelo me daje tista nostalgija, in pogrešam folk
smile-1.gif
Časa za nov server je zelo veliko, saj se je s2 odprl 3.3, in mislim, da bi se lahko zelo lepo zorganizirali, pobrali prijavnice, in bi se topik za prijavnice naredil, itd, bi se zmenili kje bomo in kdaj točno (ura) se registriramo ...

Pobere igra kar nekaj časa, ampak osebno v službi imam vsako minuto čas za 1 minuto kliknat na Travian hehe
wink-1.gif


Kaj vi mislite o ideji Alter reuniona po tolkem času? Legende se vračajo sem čul..... Fajn bi nam bilo.

Kaj mislite?
 
Nazadnje urejeno:

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Citat:
Uporabnik nuke pravi:
[...] v službi imam vsako minuto čas za 1 minuto kliknat na Travian [...]

A ti delaš v javni upravi?
wink-1.gif


Mene tut včasih prime, sploh ko na kaki strani slučajno vidim banner za travian. Potem pa se spomnem koliko časa, živcev in neprespanih noči je potrebno... ne hvala
smile-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Jaz takrat nisem bil zraven,oz. sem se priklučil kasneje, ko sem prevzel račun igralca jebiator, igram pa sedaj na si5, registriral sem tudi si2, ampak prioriteta je vsekakor si5!
cool-1.gif
Igra pa tudi lenak, ki mislim, da ima neke veze s tistimi časi in alter ally, če se ne motim...
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Mene tudi malce že srbi bo klikanju.....

Samo ne vem če bi šel sam klikat :D
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Jah, treba si je vzet precej časa in tudi denarja, če hočeš bit res uspešen, saj veš, čeprav se jaz šele zares učim. Kot jebiator sem samo poslušal ukaze in se poskušal čimveč naučiti, delati itak ni bilo kaj, ker je bilo že vse proti koncu. Sedaj sem se zavzel na si5 v nulo, sem štartal prvi dan z zlatom in tremi znanci( med njimi je bil naš Softi, ki pa me je hitro pustil na cedilu), tako da se sedaj borim v neki ally, v kateri so vodilni dve štajerski familiji... Jim pa nekako ne zaupam preveč, tako da bo kriza... Sem pa med top 200 igralci..... Registriral sem se tudi na si2, vendar samo zato, da se malo poigram s svojimi sosedi, jih poskusim čimbolj farmati in če mi bodo pustili, da mi rata brez golda se dobro razviti, bom ostal nekaj časa, drugače pa jo bom hitro pobrisal od tam...
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Citat:
Uporabnik logistik pravi:
Mene tudi malce že srbi bo klikanju.....

Samo ne vem če bi šel sam klikat :D

ti, GT, TA in moja malenkost ... neuničljivi, nepremagljivi
grims-1.gif


Se strinjam
cheer.gif


Vedno in povsod se nas ni dalo uničiti ali podreti
aplauz.gif