Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Sem takoj za. Že večkrat sem napisal, da naj se zakodirajo in naj plačuje tisti, ki ima rad levičarsko novinarsko sranje. Meni tega ni treba gledati. In zato ne želim tega plačevati. Dandanes so časi, ko si sam najdeš informacije, ki te zanimajo. Ko bodo poročali nevtralno mi ni težko plačat tudi 20 eur. Dokler je RTVSLO levičarska greznica pa prostovoljno ne želim plačat niti centa. Za vse skupaj od radia do vseh programov na radiu. Ve skupaj enostavno ni več prebavljivo.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.656
113
blizu močvirne prestolnice
Naj bi samo zmanjšal na Jurja, je viška dovolj, tudi če cena ostane enaka, samo naj bodo normalni pisuni, je pa da nestrpno in lažnivo poročajo.
In iz proplusa pa bi vzel vsiljeno plačevanje, si ne zaslužijo niti evra. Katastrofa da se to dopušca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

jello

Guru
22. sep 2008
9.569
3.437
113
Sem takoj za. Že večkrat sem napisal, da naj se zakodirajo in naj plačuje tisti, ki ima rad levičarsko novinarsko sranje. Meni tega ni treba gledati. In zato ne želim tega plačevati. Dandanes so časi, ko si sam najdeš informacije, ki te zanimajo. Ko bodo poročali nevtralno mi ni težko plačat tudi 20 eur. Dokler je RTVSLO levičarska greznica pa prostovoljno ne želim plačat niti centa. Za vse skupaj od radia do vseh programov na radiu. Ve skupaj enostavno ni več prebavljivo.
Namesto da bi bil vesel, da končno plačuješ tisto kar ste tako dolgo mrcvarili, da ste zmrcvarili po svoji meri. Po meri intelektuanalne elite. Levičarska greznica je zunaj pred vrati, generalni whatthefuck, možina, pirkovič, rebernikova in novinarska smetana s siola, planeta in nore24 pa delajo program.
 

B81

22. jul 2007
34.274
8.816
113
Pa dajte no nek primer sposobnosti rtv novinarjev? Oz. v čem so boljši od novinarjev siola ali planeta?
 

B81

22. jul 2007
34.274
8.816
113
haha, prej šinfali panoramo, zdaj pa ji lih ploskajo... pa to so sami pijanci pa snifarji na kupu :evil:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Namesto da bi bil vesel, da končno plačuješ tisto kar ste tako dolgo mrcvarili, da ste zmrcvarili po svoji meri. Po meri intelektuanalne elite. Levičarska greznica je zunaj pred vrati, generalni whatthefuck, možina, pirkovič, rebernikova in novinarska smetana s siola, planeta in nore24 pa delajo program.
kvaliteta mogoče res pade, ne veliko a je dejstvo.
kar pa se tiče pluralnosti pa ni debate. bodo mogl ekstremni levičarji še malo žgancev pojest pa kakšen tečaj skozi dat da bodo vsaj približno na nivoju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

jello

Guru
22. sep 2008
9.569
3.437
113
A kvaliteta da pada? Kvaliteta česa pa? Kaj razen panorame so "ustvarili" (narekovaji ker gre za slabo kopijo novičarskih trobil)? Programa je manj kot petnajstega avgusta ko je 2499 od 2500 zaposlenih na dopustu. Pa ne zaradi grezničarjev zunaj pred vrati. Ti itak niso delali nič.
 

B81

22. jul 2007
34.274
8.816
113
Mene samo zanima, zakaj nekateri opravičujejo ta naš RTV servis in število zaposlenih proti številu drugih držav? Imajo druge države torej toliko slabši program, reportaže, serije itd. ?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
FVtwFHRXoAMClsI


umetniška inštalacija a?

sam razje*at tole bando.

je kdo našel sliko tistega plačančka ki ima vedno kapo z rdečo zvezdo gor pa brke?
baje tudi muki prišel nekaj povedat, ma kdo to?
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Nekateri podpirajo take pisune. Take bi morali vržti na cesto, saj če so tako sposobni bodo že preživeli.

Kaj šele direktorje, z lahkoto bi dobili boljše službe (velja za vse direktorje, ne samo SDS nastavljene). Ampak tegale recimo tega čaka:
"Družba Londinium, d.o.o., je bila ustanovljena v juniju 2009 kot podjetje, katerega poslanstvo je zagotavljanje kakovostnih storitev poučevanja tujih jezikov in jezikovnih storitev, kamor spadajo predvsem storitve prevajanja in lektoriranja v tujih jezikih."
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
upaš lahko, če si pripravljen kaj spremenit, ker delat 30 let isto, pa upat da bo kaj boljše je milo rečeno ... butasto ?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey