Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113

jz44p6oo86e31.png
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Če bi RTV 100% časa namenjala kozlanju o politiki in belih/rdečih, bi ti dal celo prav.
Za1x je večinoma na sporedu še kaj drugega, v zadnjem času sem večinoma, kar sem sploh gledal TV, gledal ravno oddaje na RTV.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.838
4.951
113
danes spet, vedno hujsi pritiski na novinarje, zapori polni novinarčkov in delovna taborišča tudi... zajebano je pri nas.

Veliki vodja twitne neko budalaščino o novinarjih - pa začno naši novinarji povzemati tuje novinarje kako povzemajo naše novinarje o teh dogodkih.

Na Cipru protestniki stormajo št.1 televizijo v državi - o tem se nič ne poroča.

Kje je bratsto med novinarji?
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.101
3.395
113
Veliki vodja twitne neko budalaščino o novinarjih - pa začno naši novinarji povzemati tuje novinarje kako povzemajo naše novinarje o teh dogodkih.
Na Cipru protestniki stormajo št.1 televizijo v državi - o tem se nič ne poroča.
Kje je bratsto med novinarji?
Stari kwa pa teb ni jasn?
Bratstvo med novinarji? Wtf?
Ja kje si pa pri nas naletel na kakšne novinarje?
Jaz večinoma vidim samo družbeno politične delavce, ki se udinjajo svojim gospodarjem za (pasje) piškotke.
Pa da bodo poročali o "stormanju" Ciprske No. 1 televizije :bonk::zavijazocmi:...???
OK, res so nesposobni, omejeni in pokvarjeni, ampak v lastno skledo si pa ne bodo pljuvali.
Si predstavljaš, da bi potem "stormali" našo javno RTV in razgnali to nesposobno, podkupljeno, leno bando...
...saj tisto zadnjo o 10-ih plačah odpravnine ob odhodu v penzijo si menda zasledil...
:evil:
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113

70-letni kantavtor in performer, ki se je po soočenju z neozdravljivo boleznijo lotil svojega zadnjega monumentalnega performansa Posprava, bo že jutri spet stopil pred občinstvo - v Kulturnem domu Hrpelje. Novica, da je umrl, je presenetila tudi nesojenega pokojnika.
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113

Če prav razumem je Rtv objavila sledečo novico (ki je bila napačna) (slika zgoraj).

Potem naslednji dan RtvSlo objavi novico o nesmrti:

"Zakaj se je neresnična vest o moji smrti tako razširila po družbenih omrežjih?"
Marko Brecelj se je oglasil v eter Vala 202
Naslovno vprašanje si je zastavil Marko Brecelj, potem ko so po družbenih omrežjih zaokrožile objave, da je umrl. Na vprašanje pa je tudi že sam odgovoril: "Eno je zato, ker me imajo ljudje radi. Drugo pa zaradi tega, ker me ljudje nimajo radi."

Znameniti ustvarjalec Marko Brecelj se je namreč po tem, ko je ta neresnična vest zaokrožila po družbenih omrežjih, oglasil v etru Vala 202. Dejal je še, da bi bilo treba posodobiti gasilske enote, da "bi gasile tudi požare na družbenih omrežjih".


RtvSlo gladko zamolči ta so tudi oni objavili to napačno novico. Korektna, verodostojan infromacija bi se glasila:
"ko je ta neresnična vest zaokrožila po medijih (tudi MMC je objavil to novico) in družbenih omrežjih,"

Res imajo resne težave s razumevanjem pojmom korektno poročanje.

 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Ma saj znajo tudi realno oz. objektivno in korektno poročati. Samo pri politično-kulturnih področjih imajo "malo" težav.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N