Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne vem kdo je AW Anja, je pa ata od Anje Jenko - starlete, al kak se zdaj takim učeno reče. :evil:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Ma solit se nej gre. Ona je bla na misiji razkrit šupke, ki jim taka pozornost itak paše. Problem, ki dejansko je, pa ostaja. Tej šupki so stranski problem, za rajo in Eriko. Zadi se pa z lopato baše v žepe.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.421
5.405
113
majbert pharm.png
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.853
113
pri taščici
Zakaj jaz ne smem čez cesto k sosedu (meja obcine...) Ti pa lahko mesečno nekaj 10kkm preletijo pa nikomur nista. Direkt iz letališča iz drugega konca sveta (yucatan) pred kamero na RTV. A mu Gantar se ni izdal odločbe o karanteni.
Al je jucatan zelena država?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.931
4.994
113
Preverja se že. To ni prodajal Janez Novaković, ampak registrirana firma za dobavo medicinske opreme (katero je Janez kupil za malie denarce, ker naj bi bila zafurana). Zdaj da bi preverjali z kom seksa teta od lastnika je precej bizarno. Smrdi že (zaradi teh influencerjev), ampak je vse po pravilih.
Cilj vsega je očrnit vlado. Pom
In kako bi popravili razpis? Prepovedali, da se nanj prijavljajo firme, katerih lastniki oz. sorodniki/prijatelji vodijo kripto piramidne sisteme in organizirajo ilegalne zabave?
Saj je vsem jasno da je cilj vsega očrnit vlado. Zgleda da Karlu nebo uspelo, zdaj pa je treba v možganih volilcev narediti sivo liso čez črke SDS, da ob naslednjih volitvah slučajno nebi kdo obkrožil te tri črke na lističu. Takih pompoznih člankov brez pomembne vsebine bo še ohoho, tako na nacinalki kot na foptv. Iz nacionalnega vidika to sicer nebi bilo nič narobe, če bi nasproti SDS stala kaka pametna opcija, ampak žal je v obliki SAB, SD, in Levice žal ni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Cilj vsega je očrnit vlado. Pom

Saj je vsem jasno da je cilj vsega očrnit vlado. Zgleda da Karlu nebo uspelo, zdaj pa je treba v možganih volilcev narediti sivo liso čez črke SDS, da ob naslednjih volitvah slučajno nebi kdo obkrožil te tri črke na lističu. Takih pompoznih člankov brez pomembne vsebine bo še ohoho, tako na nacinalki kot na foptv. Iz nacionalnega vidika to sicer nebi bilo nič narobe, če bi nasproti SDS stala kaka pametna opcija, ampak žal je v obliki SAB, SD, in Levice žal ni.
V obliki slepo podrejenega Tonina žal tudi ne. In kaj zdaj?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.931
4.994
113
Napisal si in kaj zdaj, odgovora pa ne.
Jaz pravim da imamo že 30 let politično krizo. Pa dokler je bil še Drnovšek med živimi smo še nekako verjeli v politike, zdaj pa imamo samo možnost izbrati med mehkim ali trdim drekom, odvisno kateri ti manj smrdi.
Jaz sem pač miselno obrnjen na desno sredino, pa je tam bolj klaverna izbira.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Zdaj čakamo na novnovnovzdajpazaresnov posterfris...

po moje je izmed vsega slabega ravno Tonin najmanj slab
V obliki slepo podrejenega Tonina žal tudi ne. In kaj zdaj?

Zdaj čakamo na novnovnovzdajpazaresnov posterfris...

po moje je izmed vsega slabega ravno Tonin najmanj slab, da pa je "podrejen" SDS je pa posledica njegovega položaja v vladi, ker mu je jasno (v nasprotju s kahlom) da z majhnim številom poslancev v primerjavi z SDS ne more špilati glavnega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco in Runo

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Ja, vprašanje je kaj zdaj. Ker tkole zbirat med gostoto iste driske druge barve ne gre več.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey