Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

nacek

Guru
13. okt 2012
2.917
563
113
Aleksander Vodeb


* Opomba: Glosa je časopisni prispevek o aktualnem dogajanju, navadno satiričen ali duhovit, ki nima nujno zveze z dejanskimi dogodki.

 

jello

Guru
22. sep 2008
10.062
3.810
113
Nič in. Če bi bil sposoben bi se obdržal,tako pa bo zopet zažiral folk ki ima komaj za kruh
Oprosti, tvojo verzijo resnice sem žal zamudil. V moji je sam dal odpoved in to v službi v kateri bi bil lahko parkiran do penzije in še čez brez da bi s qrcem mignil (beri: ne da bi ljudje iz tvojega sveta slišali zanj). Ampak se bojim da nimaš te sreče.
 
Oprosti, tvojo verzijo resnice sem žal zamudil. V moji je sam dal odpoved in to v službi v kateri bi bil lahko parkiran do penzije in še čez brez da bi s qrcem mignil (beri: ne da bi ljudje iz tvojega sveta slišali zanj). Ampak se bojim da nimaš te sreče.

jp dal jo je, ampak kako so ga pa kar zaposlili nazaj po tistem poskusu biti na svojem? Malo čudno se ti ne zdi? Kot da bi ga služba čakala so se mu bo sprdnilo

O ostalem ne bi sploh ker ko napiše da je že v četretk začel z akcijo polnjenja z OH skupino, in imaš tu še delavni petek je jasno da se je nekje fajn zataknilo.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.062
3.810
113
Odvisno od četrtletke. Pod komunajzarji da, prideš nazaj ko se ti sprdne. V demokraciji pa ko se sprdne janezu.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.940
2.513
113

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.771
6.231
113

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.827
10.506
113
kod Džej-Zija
Kolikor se spomnim, je sam rekel, da ima raje s.p., da ima svobodo. Tako da dvomim, da je imel kdaj pogodbo za nedoločen čas. Mu je treba priznati, za vodenje Toplovoda in petkovega popoldneva zelo spodobno plačilo. Nese ga samo Miša Molk.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe