Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

jello

Guru
22. sep 2008
10.058
3.806
113
sej to je cilj, teziš zaposlenemu da sam gre, soft kumonaci metoda. Sam povsod jim ne rata, a ne.
Učili so se od najboljšega, ki se je prej izkazal na STA, pred tem na UKOM-u in MMC. Creme de la creme. Samo povsod mu ni ratal, a ne.

Sicer pa nič drugega kot drama za tiste z dvema sekundama spomina, v resnici jo je odneslo na enak način kot jo je prineslo. Zeh.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Šolski primer whataboutisma. Brez mnenja, brez odgovora na dilemo ali vprašanje, le preusmeritev na drugo stran. Čestitke, bizi, tebe bi lahko za inštruktorja whataboutisma proglasili. Vsaj s titulo.
Ti napadi na ministrico pa prav gotovo nimajo nobene povezave s pogajanji o plačah v javnem sektorju, če verjameš. Nekateri se še spomnimo afere Koprivnikar. Ne strinjam se pa z milijoni, ki so jih raztalali za brezvezne projekte. Bolj kot tistih 300 jurjev, ki naj bi jih dobil NVO, ki naj bi bil nekako na silo povezan z ministrico, me skrbi, da sta NVO za krepitev aktivnih državljanskih pravic ustanovila Slovenijales in Petrol in za to pokasirali 500 jurjev. :bonk: Ni mi pa znano, če denar za ta razpis morda izvira iz Bruslja.
Sicer bi pa po mojem mnenju ne bi smeli financirati NVO-jev, ki se ukvarjajo s takim mešanjem megle, kot je proučevanje enakosti spolov ali krepitev aktivnih državljanskih pravic. Za ta proučevanja naj si pač najdejo privatne sponzorje.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
A to je potem ok? Jebejo te in gres. Glavo dol pa gremo. Pa si pokislol, da ima mogoce dobro pogodbo z rtv? To je verjetno razlog, da ne gre + tudi nihce se ne tepe po drzavi za mlade novinarje najet. Mislim da imata 2700 bruto s Svetino + dodatki.
A če jebejo tvoji, je pa OK. kajne? A si se kaj oglasil, ko so zadnja leta jebeni dajali odpovedi? :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

B81

22. jul 2007
36.361
10.169
113
Evo vprasanje, zakaj odpoved, ce imas moznost prijave mobinga?

Ne kupim. Kdor misli it, prej prijavi in naredi stalo in potem stozi delodajalca za vse za nazaj.
Upam, da Plaskanova ne da odpovedi, ajde nekaj je ze zacela govorit...

Potem pa ju "tale" obtozi politicnega bremena.... ze zaradi tega dobi tozbo, ce hoce.