Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

19. jul 2007
2.820
1.536
113
Ah, ta naša preljuba RtvSlo

Verjetno, ...so slutile... načrtuje nekaj -> so vedele

Ameriške obveščevalne službe naj bi sicer Belo hišo, predsednika Joeja Bidna in ključne kongresne voditelje že v sredo obvestile, da Prigožin verjetno pripravlja upor. Kot poroča Washington Post, ki se sklicuje na poročanja neimenovanih predstavnikov ameriških oblasti, naj bi ZDA že v sredini junija zaslutile, da Prigožin "načrtuje nekaj".

ZDA naj bi vnaprej vedele, da se v Rusiji pripravlja upor

O dolgem prispevku o dogajanju v Rusiji je nujno vplesti ZDA, da bodo mirsi-ji, AndY1-ji in Ytbnd-ji imeli potrditev za svoje teorije

Klasična manipulacija, kako zavajati in dati v naslov (ker je to tisto, kar večina prebere), nekaj kar je nerelevantno (minoren podatek), je pa v ideološki manipulaciji pisočega

PS: kaj je pa uspel strokovnjak Žitnik povedati o vsem skupaj

 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.380
3.835
113
Ljubljana
hmpg.net
Pobrisali 47 M emailov epsteina?
Ne (samo) Epstaina.
Predvsem pa, ni prvič:
"According to reports, the latest punishment marks the third time the financial adviser failed to preserve electronic records. In 2021, JPMorgan officials agreed to pay $125 million in penalties for losing text messages and other electronic communications sent between January 2018 and November 2020. In 2005 the banking firm paid $700,000 in penalties after failing to preserve electronic records from 1999 to 2002."
 
sem ravno to hotel nalimat....majkemi taka jajca na rtv ju tak vojaški režim, zaničevanje, mobing,...nema da nema...a jebiga po 1 letu nazaj na državni jošk in sigurno in ne ravno slabo plačo, izogvor pa..da pogreša sodelavce da tam lahk dela v miru in podobna jajca.....jaoooo

bi se jaz tu vprašal recimo/primer en fizički radnik za tekočim trakom v Gorenju da gre delat nekaj drugega za boljše pare....kaj mislite ali pride nazaj po 1 letu ?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf in 8888

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
sedaj bo spet lahko kakšno rekel z našim juretom čoklom aka kajman_ocalar ta prijazni twiteraš.
in sem gruntal - desni majo klet na trstenjakovi (kot fakt ker tko je, sam plača očitno sds), levi pa na državni joški na kolodvorski?
 
sedaj bo spet lahko kakšno rekel z našim juretom čoklom aka kajman_ocalar ta prijazni twiteraš.
in sem gruntal - desni majo klet na trstenjakovi (kot fakt ker tko je, sam plača očitno sds), levi pa na državni joški na kolodvorski?

tisto za leve zagotovo drži, za desne pa ne bi rekel....janez nima neomejenega budgeta kot leva politična opcija