Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

netko

Guru
25. jul 2007
6.880
2.181
113
Zato ker rtv je državna, ki jo plačujemo vsi ljudje in imamo menda pravico vedet, kaj se dogaja.
En moj znanec je bil v sluzbi v eni firmi tudi v drzavni lasti pa ni bil nic na televiziji, ko je dobil odpoved ko so ga "ujeli"...
Aha sem pa res tepcek na televiziji se razpreda samo o druzbenopoliticnih delavcih, ki sami sebi recejo novniarji
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
fakt je, da imajo razsulo tam in bognedaj da bi sefe red delal.
Fakt je tudi, da je imel popolnoma enako štalo v vseh prejšnjih službah. Povsod kjer je delal red je pustil za sabo večjo štalo kot ob prihodu. Krivi so seveda vedno vsi zaposleni. In v vseh službah je interne zadeve pral v javnosti in to vsakič prodal kot pravico do obveščenosti. Zato pa pravim, v državnih firmah so vsi lahko vse. Še paličnjaki bi mu zbezljali če bi mu jih dal čuvat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
Fakt je tudi, da je imel popolnoma enako štalo v vseh prejšnjih službah. Povsod kjer je delal red je pustil za sabo večjo štalo kot ob prihodu. Krivi so seveda vedno vsi zaposleni. In v vseh službah je interne zadeve pral v javnosti in to vsakič prodal kot pravico do obveščenosti. Zato pa pravim, v državnih firmah so vsi lahko vse. Še paličnjaki bi mu zbezljali če bi mu jih dal čuvat.
sej nam je vsem jasno, da je povsod kjer mi plačujemo isto stanje, samo tebi ne.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
ker se ga neda, ker je sistem fubar.

sem napisal zadnjič ko sem poslušal ministrico iz pogajanj o plačah v javnem sektorju.

človek v takem sistemu ne more nič spremenit.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
Če si jo že naprej, naredi zdaj še salto nazaj in razloži torej kaj je tisto kar je jasno vsem razen meni. Da je politkomisar tam samo zaradi drame, samo zaradi vtisa, čeprav slabega?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
Če si jo že naprej, naredi zdaj še salto nazaj in razloži torej kaj je tisto kar je jasno vsem razen meni. Da je politkomisar tam samo zaradi drame, samo zaradi vtisa, čeprav slabega?
tam je zato da take polovi, pa če je enega od 2200 je začetek. vsi pa vemo da jih je jebeno več, ki se grejo take igrice, na naš račun.

odpustit vse, ta trenutek.

pa tudi če se čez poletje suče

A-akord-3.jpg
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Ko si enkrat 25 let zaposlen na nacionalki, kot je bila Zemira, spoštovanje pravil ni več potrebno. Tako kot Miša Molk lahko zavračaš delo in ko ti nadrejeni težijo, da vendarle prični nekaj delati, se obrneš na sindikalistko (tm), ki organizira medijski protinapad in poskrbi za tečnobe v vodstvu.

Drug nikogaršnji hlapec, ki se ga manj omenja, tudi ne bo opravljal svojega osnovnega dela, če ima priložnost prejemati 150 evrov na uro. Tudi njemu ne smeš ničesar reči, ker je nacionalka depolitizirana (tm).

Sedaj, ko so zaposleni prevzeli nacionalko in imajo v svetu skoraj večino, se bo stanje še bolj razpustilo in do sprememb ne bo prihajalo.

Sicer pa to neupoštevanje navodil ni nekaj novega in se dogaja že leta. Ko so imeli revizijo, določenih zaposlenih niso našli v stavbi, čeprav so bili "štempljani". Za nemoten potek delovnega procesa pa so morali najemati zunanje.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
sej se ne čudimo. Berganta si poglej včeraj ko mu je kuzla v rit skakala. je začel kr bluzit in se spravil na osebni nivo.

rtv je game over
Enako kot na STA, na Ukomu, na Siolu, tako je tudi na RTV vse narobe z vsemi, razen s tistimi, ki imajo tam samo eno nalogo. Da naredijo red. Naredili so ga na samo en možen način. Kot si sam napisal. Da je game over. Drugače ne znajo in drugače ne gre. Samo upamo lahko da se ne lotijo delat reda na kakšni komunali, ker se bomo zadušilii v smeteh.

Ne vem pa zakaj potem skačete name in se vžigate, ko rečem da sta wtf in polikomisar za dvig gledanosti slaba ideja. Če je že v štartu jasno, da se ne da nič in da je edini namen da se požge vse skupaj do tal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in bizi

kajn

Guru
5. okt 2007
2.735
1.553
113
Iskajoč brata
Sem imel v firmi božični obisk od dobavitelja, državna firma, hčerinsko podjetje od elektro podjetja....

Kar je na tem sestanku povedal, kakšno je stanje znotraj firme, kaj se lahko dela, kako se lahko nekateri selijo po delovnih mestih.... Šefi se menjajo glede na politične menjave, ......
Mislem, kot da bi poslušal zgodbo iz filma in ne iz resničnega podjetja.....

tako da čisto verjemam kako imajo (ne)urejene ure, nadure, dopuste,...... preglednosti stroškov,.....
saj je itak denarja kolikor želiš, ne rabiš gledat koliko boš proizvedel, da bo za plače.....
 

B81

22. jul 2007
36.326
10.152
113
Enako kot na STA, na Ukomu, na Siolu, tako je tudi na RTV vse narobe z vsemi, razen s tistimi, ki imajo tam samo eno nalogo. Da naredijo red. Naredili so ga na samo en možen način. Kot si sam napisal. Da je game over. Drugače ne znajo in drugače ne gre. Samo upamo lahko da se ne lotijo delat reda na kakšni komunali, ker se bomo zadušilii v smeteh.

Ne vem pa zakaj potem skačete name in se vžigate, ko rečem da sta wtf in polikomisar za dvig gledanosti slaba ideja. Če je že v štartu jasno, da se ne da nič in da je edini namen da se požge vse skupaj do tal.
Kako bi pa ti na njegovem mestu reagiral? Spregledal? Ji dal dopust, bolnisko, 10 dni Cannesa? Kaj bi ti naredil?
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

B81

22. jul 2007
36.326
10.152
113
En moj znanec je bil v sluzbi v eni firmi tudi v drzavni lasti pa ni bil nic na televiziji, ko je dobil odpoved ko so ga "ujeli"...
Aha sem pa res tepcek na televiziji se razpreda samo o druzbenopoliticnih delavcih, ki sami sebi recejo novniarji
Bi bil, ce bi firma stavkala celo leto in sama sebi delala tiskovke. Valda da bi blo na tv.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.790
113
V javni upravi in "javni upravi" in vseh možnih izvedbah in satelitih javne uprave in "javne uprave" imam zaenkrat 0 dni delovne dobe in zaenkrat kaže da se v naslednjih 100 letih cifra ne bo spremenila. Tako da si boš za nabijanje o mojih tvojih vaših naših in njihovih moral najt kakšno drugo tele.