Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.749
6.183
113
Ne vem od kod vam informacija, da me ne motijo povojni poboji. Motijo me vaša poveličevanja domobrancev in pretvarjanja zgodovine. Cela Evropa ve kdo je bil na kateri strani, samo JJ in company ne. Pa tudi me zanima, kaj bi vi sploh radi dosegli s temi poboji v letu 2023. Mladih to ne zanima, zanima zgolj vas stare bike, ki vam pride še kako prav pri razdvajanju naroda. Ste kot pokvarjena plošča. Eno in isto že 32 let.

Res ne razumeš ali trolaš? Kdo poveličuje domobrance na tem forumu?

Ti je treba slikanico napraviti, da boš razumel, da se je med vojno dogajala državljanska vojna. NOB je bil izkoriščen iz strani komunistov za prevzem oblasti.

Število pobitih v povojnih pobojih presega število partizanov. Kako so ti gošarji, sploh kaj dosegli, če je vsaka vas imela po četo kolaborantov/domobrancev? Uporabljaj možgane, da vidiš, da nekaj tu ne štima. Se lahko reče bobu, bob in prizna, da so se dogajale svinjarije. Takoj po vojni so še v tujini pisali o tem kaj se dogaja pri nas. Zdaj pa na vsaki proslavi mahati z rdečimi zvezdami. In ne, tudi LARP gošarji ne zanimajo mladih.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Takrat je bla. Uradno mogoče ne, v praksi pa. Še potem, ko sem bil že zaposlen so mi skoz usiljevali partijo, pa v vojski, na orožnih vajah itd....Še celo naši otroci so nastradali zarad tega in bili drugače obravnavani od komunističnih familij
U bistvu je blo treba bit komunist povsod, če si hotel dobit neko zgledno službo in zgleden poklic. Zato pa je večina, tistih, ki niso marali bit komunisti, potem takrat delali šolo ob delu in si šolanje plačevali sami.
A si prepričan, da si bil v Sloveniji in ne v kaki Vzhodni Nemčiji? :bonk: Klatiš take neumnosti, ker misliš, da so na alterju sami mladiči, ki ti bodo verjeli.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Res ne razumeš ali trolaš? Kdo poveličuje domobrance na tem forumu?

Ti je treba slikanico napraviti, da boš razumel, da se je med vojno dogajala državljanska vojna. NOB je bil izkoriščen iz strani komunistov za prevzem oblasti.

Število pobitih v povojnih pobojih presega število partizanov. Kako so ti gošarji, sploh kaj dosegli, če je vsaka vas imela po četo kolaborantov/domobrancev? Uporabljaj možgane, da vidiš, da nekaj tu ne štima. Se lahko reče bobu, bob in prizna, da so se dogajale svinjarije. Takoj po vojni so še v tujini pisali o tem kaj se dogaja pri nas. Zdaj pa na vsaki proslavi mahati z rdečimi zvezdami. In ne, tudi LARP gošarji ne zanimajo mladih.
To o pobitih seveda ni res. To, da je tujina pisala, kaj se dogaja pri nas, je tudi iz trte zvito. Preberi recimo dokumentarno knjigo Podivjana celina, pa boš videl, da je bil proti temu, kar se je dogajalo, pri nas pravi otroški vrtec.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.399
15.371
113
To o pobitih seveda ni res. To, da je tujina pisala, kaj se dogaja pri nas, je tudi iz trte zvito. Preberi recimo dokumentarno knjigo Podivjana celina, pa boš videl, da je bil proti temu, kar se je dogajalo, pri nas pravi otroški vrtec.
Ne bi verjel, če ne bi prebral. Samo talent tvoje sorte, ki slovensko osamosvojitveno vojno označuje z burlesko, je sposoben primerjati povojne poboje na slovenskem ozemlju z otroškim vrcem. To enostavno ni spodobno tako označit ne glede na to kaj se je dogajalo drugod pa četudi je bilo tam dejansko še veliko hujše kljub temu, da si je glede na scene pri nas težko predstavljati tolikokrat hujše dogajanje, da se dogodke na naših tleh minimalizira s tako oznako kot je "otroški vrtec". Noro.
 
  • Všeč mi je
Reactions: uncle_sam in cappy

tomi

Guru
1. sep 2007
18.351
9.688
113
40
MB
Ne bi verjel, če ne bi prebral. Samo talent tvoje sorte, ki slovensko osamosvojitveno vojno označuje z burlesko, je sposoben primerjati povojne poboje na slovenskem ozemlju z otroškim vrcem. To enostavno ni spodobno tako označit ne glede na to kaj se je dogajalo drugod pa četudi je bilo tam dejansko še veliko hujše kljub temu, da si je glede na scene pri nas težko predstavljati tolikokrat hujše dogajanje, da se dogodke na naših tleh minimalizira s tako oznako kot je "otroški vrtec". Noro.
zakaj mu preprosto ne verjameš da je nr1 idiot? :D
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.399
15.371
113
zakaj mu preprosto ne verjameš da je nr1 idiot? :D
Mnja. Morda bi bilo to res najbolje a kaj, ko pa pri kakšnih tematikah brez problema demonstrira sposobnost normalnega komuniciranja in dojemanja dogajanja česar pa pri raznih političnih/ideoloških temah ni mogoče zaslediti niti pod razno.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.379
3.833
113
Ljubljana
hmpg.net
Že leta 2017

1684948961430.png


in potem tradicionalno letno
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
A si prepričan, da si bil v Sloveniji in ne v kaki Vzhodni Nemčiji? :bonk: Klatiš take neumnosti, ker misliš, da so na alterju sami mladiči, ki ti bodo verjeli.
Hja, ne vem kolk si star, ampak po tem kar s tvojo pametjo tukaj klatiš, bi ti jaz kakšnih 12 let pripisal.
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.720
-183
113
TikTok.... :zavijazocmi: a to je un dokumentrac, k kroati trdijo da so bli oni največje žrtve
itak. največji zdraharji so zmer žrtve
k en naš politik.
že 35 let je žrtu, pa se še kar ne spoka iz javnega lajfa.