Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

tomi

Guru
1. sep 2007
18.351
9.688
113
40
MB
no pač, obsedem sem z številkami, pa bi me dejansko zanimalo.

ampak ja, vidim da z navijači je težko.

jaz pač vem da ko pripravljamo projekcije, nekak probamo izničit vpliv izrednih dogodkov, to pa dosežeš s tem da povečaš obdobje, pa dobiš nek trend.

ampak ker gre zdaj enim v agendo, se itak gleda zadnji dve leti, čist slučajno čas covida in volitev, če bi bla gledanost še zdaj ista, bi bilo nekaj narobe z ljudmi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in Matey

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.740
6.172
113
Video killed the radio star.

Demografska slika se spreminja, nastopajo nove tehnologije. Konkurenca v obliki komercialnih TVjev. Daj sedaj razlagati gledalcem, da so neumni, in da morajo namesto Kmetij raje gledati Alpe Donava Jadran.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Televizija je redno dobivala novinarje iz strankarskih trobil. Mladine, Republike, Dela...
Mislim, na kateri javni televiziji kjerkoli je komentator smučanja lahko brez dneva izkušenj začel vodit osrednjo politično informativno oddajo.
Je pa zanimivo da gledanost pada že leta, problem je pa samo v zadnjem letu.
Desničarska republika je tako hitro propadla, da dvomim, da je sploh imela kakega novinarja. Malo mi osveži spomin in naštej vsaj kakega novinarja, ki je na RTV prestopil iz Mladine ali Dela. Odmevi so pa tudi z Bergantom redno dobivali Viktorje za informativno oddajo, tako da imajo tvoja dejstva težo manj kot nič.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.334
3.635
113
Desničarska republika je tako hitro propadla, da dvomim, da je sploh imela kakega novinarja. Malo mi osveži spomin in naštej vsaj kakega novinarja, ki je na RTV prestopil iz Mladine ali Dela. Odmevi so pa tudi z Bergantom redno dobivali Viktorje za informativno oddajo, tako da imajo tvoja dejstva težo manj kot nič.
Seveda je bila Republika levičarska. Če nekdo nima osnovnih pojmov o medijih, času in raznolikosti pošlihatnih je res škoda karkoli.
Desna sta bila Jutranjik in Slovenec.
Mladinina ekipa za Studio City seveda ni prestopila na RTV, ker so bili 33 let "zunanji sodelavci".
Viktorji za informativno so bili pa stanovska nagrada, kjer so jo svoji delili svojim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Seveda je bila Republika levičarska. Če nekdo nima osnovnih pojmov o medijih, času in raznolikosti pošlihatnih je res škoda karkoli.
Desna sta bila Jutranjik in Slovenec.
Ekipa Studia City seveda ni prestopila na RTV, ker so bili 33 let "zunanji sodelavci".
Viktorji za informativno so bili pa stanovska nagrada, kjer so jo svoji delili svojim.
Kakorkoli, Republika je tako hitro propadla, da za seboj ni pustila niti spomina. Iz katerega glasila pa je prestopila ekipa Studia City in kateri iz ekipe? Viktorji pa stanovska nagrada, ki ga je čisto slučajno nekajkrat dobila tudi ekipa iz PopTV, kajne?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fonzl

jello

Guru
22. sep 2008
10.048
3.782
113
Video killed the radio star.

Demografska slika se spreminja, nastopajo nove tehnologije. Konkurenca v obliki komercialnih TVjev. Daj sedaj razlagati gledalcem, da so neumni, in da morajo namesto Kmetij raje gledati Alpe Donava Jadran.

Odlično, sedi pet. In kljub dejstvom, ki si jih naštel in dejstvom, ki jih je naštel tomi (zunanji dejavniki, zaradi katerih gledanost pada in na katere RTV nima vpliva) se je politika lotila prekopavat gnojno jamo (menjat vodstvo) z namenom, pozor, opa, glej si ga no, dvigniti gledanost. No in še preden so strojevodje, whathefucki in politkomisarji prekljukali tedenski spored, jim je ušlo, ups, kam drugam kot navzdol, 2x bolj kot pretekla leta (primerjava avgusta 21 z avgustom 22, torej, v obeh so bile kisle kumarice in v nobenem korone in volitev).
 

B81

22. jul 2007
36.313
10.136
113
Desničarska republika je tako hitro propadla, da dvomim, da je sploh imela kakega novinarja. Malo mi osveži spomin in naštej vsaj kakega novinarja, ki je na RTV prestopil iz Mladine ali Dela. Odmevi so pa tudi z Bergantom redno dobivali Viktorje za informativno oddajo, tako da imajo tvoja dejstva težo manj kot nič.
uh to so se morali res potruditi za Viktorja :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

B81

22. jul 2007
36.313
10.136
113
Odlično, sedi pet. In kljub dejstvom, ki si jih naštel in dejstvom, ki jih je naštel tomi (zunanji dejavniki, zaradi katerih gledanost pada in na katere RTV nima vpliva) se je politika lotila prekopavat gnojno jamo (menjat vodstvo) z namenom, pozor, opa, glej si ga no, dvigniti gledanost. No in še preden so strojevodje, whathefucki in politkomisarji prekljukali tedenski spored, jim je ušlo, ups, kam drugam kot navzdol, 2x bolj kot pretekla leta (primerjava avgusta 21 z avgustom 22, torej, v obeh so bile kisle kumarice in v nobenem korone in volitev).
Ta gledanost je izgovor za poskus ustavitve dolgoletnega udrihanja po desni.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Fdgqr1TWYAISrHV.jpg
 
Kakorkoli, Republika je tako hitro propadla, da za seboj ni pustila niti spomina. Iz katerega glasila pa je prestopila ekipa Studia City in kateri iz ekipe? Viktorji pa stanovska nagrada, ki ga je čisto slučajno nekajkrat dobila tudi ekipa iz PopTV, kajne?

bizi kolk postaj, kolk oddaj pa nardimo da lahk tekmujejo med sabo? veš tisti vic ko dva tečeta pa prvi reče jaz sem prvi drugi pa reče jaz sem drugi (in ne zadnji)