rezervacija parkirisca na letaliscu Benetke M.Polo

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
A mi prosim kdo ve povedat na kateri spletni strani lahko rezerviram parkirisce na letaliscu M. Polo? Nekaj sem googlal in nasel samo takega kjer placam za en teden dobrih 60€ slisal pa sem da se dobi tudi za 25-30€ na teden.

Hvala za pomoc
 
Citat:
Uporabnik Lokos pravi:
Hva. Sem rezerviral po mailu. Upam da bo vse OK. Po ceniku bo tole 30€ za en teden kar je pa ceneje kot ce me nekdo odpelje in pride iskat.
Sem ze parkiral - vse je v redu res malo stisnjeno - za nazaj pa jih ne poklici preje, ko si ze dvignil svojo prtljago in si ze na izhodu - Pridejo te iskat za pet minut - vse zelo dobro organizirano (Cena je dvakrat bolj ekonomicna kot dvakratna voznja iz Lju do Benetk in nazaj
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.265
794
113
ampak pozabi,d a boš dobil zadevo julija ali avgusta, ker takrat imajo Italjani prednost. Saj ko sm jst spraševal. Jst sm poslal mail in so mi odgovoril, da majo vse ful za julij /avgust. Ostale mesece pa vedno dobiš. No ja, upam, da boš mel vseeno SREČO.

lp
 

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Evo sem se vrnil. Parkiral na parkirišču Marco Polo 2002 . Edina stvar ki me je malo zmotila je bila ta da je tip hotu moje ključe od avta. Nekak mu jih nisem hotu dat pa mi je mirno razložil da grem lahko tut kam drugam parkirat da drugače ne gre ker bo z mojim avtom zaparkiranoi 3je drugi. Ključe sem mu potem pustil kaj sem hotel če sem hotel pridet na letalo. Ko sem se vrnil je bil moj avto res drugle a le za kake 4 parkirna mesta prestavljen. Aja pa cena je bila 32,5€ češ da moram plačat 2,5€ ker sem prišel po avto osmi dan. Pokazal sem mu tudi mail v katerem sva bila dogovorjena točno po datumih in za ceno pa je rekel da je to verjetno njegov sodelavec odgovarjal in se menil in da je verjetno slabo prebral ker mu je angleščina bol slaba. Pa sem plačal kaj sem hotel za 2,5€ so me ociganl ampak za ta denar si ne bom pustil uničit dopusta
smile-1.gif
. Pa še to. Na tem parkirišču ne jemljejo drugega kot gotovino. Še dobro da nisem vsega zapravil v Barceloni ker bi moral drugače še eno furo z kombijem na letališče in bankomat (taka je baje praksa). Načeloma pa so prijazni.
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Kako je s tem free shuttlom, ali to vozi na določene termine ali ga kar pokličeš kadarkoli in te pridejo pobrat na letališče?
 

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Jaz sem kar počakal in je prišel s kombijem prej kot v 10 min. Nekako stalno vozijo gor in dol ker pripelje nove na letališče in pobere tiste ki so se vrnili. Pomojem pa jih lahko tudi pokličeš saj imajo telefonsko na netu.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Axi pravi:
Kako je s tem free shuttlom, ali to vozi na določene termine ali ga kar pokličeš kadarkoli in te pridejo pobrat na letališče?
Tudi jaz sem se pravkar vrnil iz potovanja in sem parkiral na tem parkirišču. Jaz nisem rabil pustiti klučev.
Ko pa prispeš na letališče, pokličeš tipa in v ro0ku 5 minut te pride iskat. Jaz sem bil zelo zadovoljen.
 

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Tko kot je moj predhodnik napisal. Rezervacije ne samo da je priporočena ampak kar obvezna. Jaz sem jo opravil kar preko maila. Odgovarjajo nekako na 24 ur zato ne rezervirat zadnji dan še posebej če bodo hoteli kake podatke od tebe da jim odpišeš. Aja pa jaz sem imel kar print maila s sabo ker makaronarčkom ne zaupam lih najbol. Sem slišal da dajo rajši svoje na parkirišče kot pa tujce in rezervacija preko telefona je za moje pojme nična.