Revolut bančni račun

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.330
811
113
IBKR je dražji. Min 3€ ali 0,05€.



A to pomeni, da nastavis, naj npr vsak mesec nabavi za tok pa tok ETF?
Če se ne motim lahko nastaviš 4 x na mesec nakup in za kolikor hočeš lahko nastaviš.
Savings plan. Lahko spreminjaš kaj boš kupil in koliko po želji brez omejitev.
50€ je samo minimum/mesec, če hočeš vnovčiti Safeback (1% od tega kar si plačal s TR kartico)
Pa Safeback in Saving plač nakup se ne prožita hkrati...
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.330
811
113
Po drugi strani, kar se TR tiče:

Zato pa so lahko feeji 0€.

Jaz sem sicer racun zdaj odprla oziroma cakam, da mi ga odobrijo. Ce ne za drucga, gre denar oktobra z N26 sem, ce bodo obresti tu višje...
Kaj se sekiraš... Lahko nastaviš Limit order, kjer ti posel gre skozi samo takrat, ko je dosežena od tebe postavljena cena (se zgodi, da je včasih tudi malenkost boljša)

Aja pa še to... Ni potrebno kupit cele delnice... Komot kupuješ fragmente delnic...Drugače sploh ne bi šel nakup skozi pri safeback, ki je max 15€ na mesec, večinoma pa par€ ali celo par centov.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.962
1.225
113
Po drugi strani, kar se TR tiče:

Zato pa so lahko feeji 0€.

Jaz sem sicer racun zdaj odprla oziroma cakam, da mi ga odobrijo. Ce ne za drucga, gre denar oktobra z N26 sem, ce bodo obresti tu višje...

V članku piše tudi: So Trade Republic can earn money through PFOF for its German clients until 2026, but not for its Belgian clients for instance.

Tako da to za nas ni relevantno. Kolikor sem gledal so bile cene tam tam z Revolutom drugače.